Zkušenosti s přípravky proti padání vlasů

135
25.4.17 20:53

Zkušenosti s přípravky proti padání vlasů

Ahojda, prosím o zkušenosti s přípravky proti padání vlasů - na předpis i volně prodejnými. Např. šampon alpecin..apod. Pomohly vám? děkuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

Anonymní
25.4.17 21:02

Pomohlo mi podívat se na stravování, měla jsem několik příjem bílkovin na cca 30%.

• Nahlásit
  • Citovat
8766
25.4.17 21:02

Mě osobně nepomohlo nikdy nic. A že jsem do toho vrazila spoustu peněz…Sice ještě dnes občas podlehnu nějakému doporučení, v užívání jsem opravdu poctivá, ale je to všechno pro mě naprosto neúčinné. Zázrak se nekoná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8766
25.4.17 21:04
@Anonymní píše:
Pomohlo mi podívat se na stravování, měla jsem několik příjem bílkovin na cca 30%.

Jo, zlepšit stravování - to je dobrá cesta :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13928
25.4.17 21:11

Ja mam Milvu, docela zabira ma i hodne pozitivnich ohlasu, pusobi proti padani, zlepsuje kvalitu a urychluje rust, zatim ji pouzivam denne pres 2 mesice a bezva :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
408
25.4.17 21:15

Taky se pridavam k Milve, zacala sem ji pouzivat, kdyz mi kadernice spalila vlasy a upadali mi konecky a vlasy padaly neskutecne.. Muzu rict, ze mi nikdy nic tak moc nepomohlo, vlasy rychle dorostly a padani minimalni :palec: takze za me Milva :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1101
25.4.17 21:25

Zkuste Khádí - šampon a vlasový olej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1792
25.4.17 22:00

Mne vzdy pomahal Panthenol kapsle od dr. Muller, ale je to davno, problemy me presly, tak nevim, zda to jeste prodavaji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.17 22:24

@Simonea Ja beru pres mesic Revitalon a uz mi padaji mnohem mene. Jestli placebo efekt, je to mozne. Podle vysledku krevnich testu mam totiz vse kontrolovane v poradku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.17 22:26

@dana.dv Mne Khadi sampon (ten ruzovy) nepomohl. Uzivala jsem asi 3 mesice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.17 22:28
@Lentilkaa2 píše:
@Simonea Ja beru pres mesic Revitalon a uz mi padaji mnohem mene. Jestli placebo efekt, je to mozne. Podle vysledku krevnich testu mam totiz vse kontrolovane v poradku.

Zapomnela jsem napsat, ze k Revitalonu jsem zacala pouzivat sampon a kondicioner Revalid. Drive asi 3m ruzovy Khadi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.17 22:39

Pouzivala jsem Priorin. Vlasy mam jako pred porodem, dlouhe a celkem huste. Ale nevim, zda se ukrutne (!) padani zlepsilo prave Priorinem nebo by se to srovnalo tak jako tak. To Ti nikdo nerekne. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.17 22:40

P. S. Tablety.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1739
25.4.17 22:46

Mě pomohlo brát bud železo nebo lněný olej a ted beru lichořeřišnici tinkturu ta určo zabere ted mám husty vlasy jak nikdy ;) a to sem měla velmi jemné a hodně padali

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48898
25.4.17 23:21

Celkem obyč Methionin z lékárny zabral solidně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama