Zkušenosti s přivýdělkem Global 3000

2424
17.1.16 08:20

Zkušenosti s přivýdělkem Global 3000

Ahoj, máte někdo zkušenosti s přivýdělkem s Global 3000? Jsou to potravinové doplňky, zdravé lahve a taky prodej českých cukrovinek.
Zajímá mě, jestli to někdo dělá a jak to jde.
Díky za reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
623
17.1.16 09:11

Zkušenost primo nemám, ale myslím si, že prodej čehokoliv podle katalogu už je dneska tak rozšířený a lidi na to už maji svůj názor, tak si myslím, že to moc nepůjde… Nechci ti zrazovat nápad, třeba to půjde dobře, ale bohužel nemyslím si to…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2424
17.1.16 10:03

Právě mám taky takový pocit.
Díky za názor :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
17.1.16 10:18

Jo ja chtela prodavat ty cukrovinky, stejne bys musela zaplatit penize predem, a pak behat po znamych.. No vykaslala jsem se na to hned ze startu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
4.3.16 14:24

@Cipisek79 ahoj, u globalu jsem nějakou dobu registrována…než na zdravou výživu jsem se zaměřila na ty cukrovinky. Je toho opravdu mega moc, jsou výborné. Sice to nejde na odbyt tak, jako jinde co ještě dělám…ale klidně to zkus. Nic tím neztratis. Jen teda registrace stojí 250,–Kč. Asi kvůli tomu, aby se tam neregisteoval kde kdo, ale jen ten, co má opravdu zájem. Klidně mi napiš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2424
4.3.16 16:52

A co ještě děláš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
9.3.16 22:17

@Cipisek79 ahoj, promin že píšu až teď. Mám nemocnou dcerku, tak jsem se věnovala ji :andel:. hele začala jssm Avon, to snad dělá kde kdo…ale pak ještě DEDRU. Je to česká firma, nejlepší jsou věci do domácnosti apod. Super avivaze, práci prášky, nádobí, stolovani apod. Mrkni na *** a kdyby te to zaujalo, napiš mo zprávu :). Samozřejmě je to klasika, prodavas za katalogový ceny, ty z toho mas provize a nakupujes za nakupku ;-)

Editace adminem 10.3.2016 - odstranění odkazu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2424
9.3.16 22:38

Aha, díky, Dedru dělám taky. Teda teď už jen pro sebe, nikdo už moc nenakupuje :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
7.4.16 18:56

Ja jsem registrovana od cervence minuleho roku.
Tvorim si sit a par tisic mesicne mi to hodi.
Pracuji na ZL, takze mi penize chodi primo na ucet.
Zkusila jsem uz spoustu MLM jako Avon, Oriflame, Dedru, Betterware…
Nic mi bohuzel nevydelavalo :-)
U globalu jsem maximalne spokojena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
2.5.16 10:45

@snada3 to je supr :palec:. fakt, já s tím nějak nemůžu hnout. Rikala jssm si, jak to všichni budou chtít, buď nakupovat nebo registrace. Zatím ani jedno. Dva chlapi si berou od partnera v praci po pytlíku bonbonů, nějaký aloe Vera apod je nezajímá a registrace nechce nikdo…je fakt, že to nedělám na 100%. Nemám čas se tomu věnovat naplno, ale třeba Dedra mi jde mnohem líp než Global… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
29.5.16 23:05

@lupetto

Tak asi zalezi na tom jak se tomu kdo venuje.
Ja prave zkusila vse mozne a bez uspechu.
Tohle mi slape a nemenila bych.
Vse ostatni jsem dala stranou a venuji se jen tomuto. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
651
21.6.16 06:07

Já se zaregistrovala taky, dělám ještě Avon, ale přecházím k LR, a cukrovinky+global vede, na cukrovinkách mám i malé zákazníčky maminek, já sama mám dvě děti a zvládám to snimi krásně, je to první přivýdělek, co mě skutečně baví, jsem doma, věnuji se rodině a věnuji se tomu, kdy mám čas. Stála mě registrace 250,–Kč ale ty už mám dávno zpět… je to česká firma, české poctivé cukrovinky. A máme novinku, nový partnerský obchod Outlet Puma a licenční zboží Disney, za které sbíráme body, které se pak mění na provize…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
22.8.16 09:04

@Cipisek79 je taky dobrý ESSENS, je to kosmetika a parfémy. Perfektní a jsou za velmi rozumnou cenu :potlesk:. Jde mi to docela dobře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2469
23.11.16 15:04

Holky oživuji, je tu někdo, kdo dělá nově něco takového, ať už ten Global nebo něco jihého? Jak to jde, kolik vám to měsíčně vydělá? Stačilo by mi pár stoveček jako přivýdělek měsíčně ;) Díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6127
23.11.16 21:09

Nenápadná to reklama (teda- až tak ne).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu