Zkušenosti s prvním IUI

Anonymní
8.8.20 03:35

Zkušenosti s prvním IUI

Ahoj holky,
Mám dotaz na ty co absolvovali IUI, je tu někdo komu to vyšlo na první pokus? S manželem se snažíme skoro 3 roky. Spermio v pořádku, já mám problém že bez hormonů nemám dominantní folikul. Tento měsíc jsem po Clostilbegytu (1-1-1) byla 11DC na ultrazvuku a mám 2 folikuly :srdce: jeden 16 a druhý 18mm. Dostala jsem recept na Ovitrelle a Utrogestan a v pondělí jdeme na IUI. Je tu někdo kdo na tom byl podobně a nebo jaká je podle vás šance, že to vyjde? A měla jste některá nějaké vedlejší účinky? Je to celkově náš jakýkoli první pokus o oplodnění.
Děkuji moc :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
647
8.8.20 15:27

Ahoj, já jsme byla ve středu na svém prvním zákroku. Šli jsme tam na kontrolu a když by byl nějaký ten folik tak by se to udělalo. A Hele on byl 1 na levem.tak přítel sel odevzdat vzorek (ani jsme nevěděli jak na tom bude) a já dostala ovitrelle a azsi 3 h a šla jsme na inseminaci. Jinak spermio bylo v pořádku. Prý v norme. Já mám pcos, beru už dlouho utrogestan jelikož MS mi chodí a nechodí.. Držím moc palce. Jinak se cítím tak nějak v pohodě nic zvláštního. Tak už se těším att ten čas uteče a vím na čem jsme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.8.20 20:38

@Annyzs Ahoj, tak to ti moc držím palce. :srdce: Já na to jdu v pondělí ale Ovitrelle jsem si měla píchnout už dneska, tak jsem zvědavá aby nebylo pozdě. :? Pak dej vědět prosím :kytka: Já mám jeden vpravo a druhý vlevo. Manžel by si přál dvojčata. Tak uvidíme 😁

• Citovat
  • Nahlásit
647
9.8.20 20:53

Děkuji, snad vědí co dělaj.. Já si daly říkám že to je jiné než měly ostatní. Ale tak jsou to doktoři tak vědí. Určitě dám ty též se ozvy :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 07:34

@Annyzs Ahoj, tak jak se cítíš? Pozoruješ nějaké změny? :kytka: Já jsem hrozně zvědavá ale ještě je brzy dělat nějaké závěry. Testovat mám nejdřív za 14 dní.

• Citovat
  • Nahlásit
647
12.8.20 09:26
@Anonymní píše:
@Annyzs Ahoj, tak jak se cítíš? Pozoruješ nějaké změny? :kytka: Já jsem hrozně zvědavá ale ještě je brzy dělat nějaké závěry. Testovat mám nejdřív za 14 dní.

Ahoj no popichava mě podbrisku sem tam, jsem taková nafoukla ale to je jako před MS takže :nevim: raději na sebe nic nepozoruji, ale známe to :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
12.8.20 22:15

Ahoj holky, můžu se přidat? Já mám první IUI v pátek. Já oba zdraví a snažíme se přes rok. Vzhledem k mému věku jsme se rozhodli dále to nenechávat na přírodě :)Každopádně Mudr mi bude dělat IUI v pátek a taky v pondělí, aby prý byla jistota. Měly jste to taky tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
12.8.20 22:17

Držím vám palce, ať vám to vyjde hned napoprvé :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
647
12.8.20 23:39

@Peeetra123 ahoj, tak to držím palce.. Mě dělali jen 1.. Byla jsme na tom poprvé a stále čekám.. Už bych chtěla vědět na čem jsme, ale musím ještě počkat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 09:47

@Peeetra123 Ahoj, děkuji za podporu :kytka:. Taky jsem jsem měla jen jeden pokus v pondělí. Brala si předtím nějaké hormony nebo máš pokus bez stimulace? Já jsem si v sobotu večer pichla Ovitrelle na spuštění ovulace a v pondělí pokus + od úterý utrogestan na udržení. Tak ti moc držím palce a pak napiš až budou nějaké změny :* :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
203
14.8.20 09:55

@Annyzs tak co, jak se citis? Jsem též po iui :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 10:11

Zdravím, jsem tu nová. :mavam:
Emimino ale sleduji a pročítám dlouho, ale nikdy jsem neměla odvahu sem něco napsat. Myslím si, že je to ale dobrý způsob se někomu svěřit a poradit se. Od přátel slyším jen to, že na to moc myslím :pocitac: a to se snažíme už 3 roky :think: Člověku se aspoň trosku uleví, když se s někým může o tom pobavit. Jsem dnes 9 dní po 2. IUI. První bylo neúspěšně, tak doufám, že teď to snad vyjde :andel: Podbřišel mě tedy bolí od samotné aplikace ( 3 dny jak silná ms a teď už méně, ale furt to cítím. ) Jak jste na tom vy? :)

• Citovat
  • Nahlásit
203
14.8.20 10:14
@Anonymní píše:
Zdravím, jsem tu nová. :mavam:
Emimino ale sleduji a pročítám dlouho, ale nikdy jsem neměla odvahu sem něco napsat. Myslím si, že je to ale dobrý způsob se někomu svěřit a poradit se. Od přátel slyším jen to, že na to moc myslím :pocitac: a to se snažíme už 3 roky :think: Člověku se aspoň trosku uleví, když se s někým může o tom pobavit. Jsem dnes 9 dní po 2. IUI. První bylo neúspěšně, tak doufám, že teď to snad vyjde :andel: Podbřišel mě tedy bolí od samotné aplikace ( 3 dny jak silná ms a teď už méně, ale furt to cítím. ) Jak jste na tom vy? :)

Ahoj, mě nebolí nic ;) je to možné? První den po iui jsem cítila trochu břicho, sem tam mě pichne na nějaké straně břicha, ale víc nic ;) jsem teď 2 den po iui ( moje první ) jsem ale starší - tak zkouším toto,,, jinak čekám bolest prsou, to po těch hormonech bývá a pak nevím, sama doufam, ze to vyjde :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 10:26

@Kulisek0303 Snad nám to všem vyjde :hug: Já tady taky četla hodně diskuzí, že necítili ani aplikaci. :think: Mě tedy bolela i samotná aplikace, úplně jsem cítila kdy do mě vstříkl spermie. :oops: a to i při prvním IUI. Strašně bych chtěla věřit tomu, že to tentokrát vyjde. :srdce: Mám i takový nálady, jednou brečím z ničeho nic pak jsem úplně nervní, pak mi je špatně jak na zvracení ale spíš se bojím, že to jsou už takové vsugerované pocity ačkoliv nevědomě. Každopádně sem budu dávat info :) MS má přijít v pondělí. Tak snad nepřijde mrcha :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
203
14.8.20 10:29
@Anonymní píše:
@Kulisek0303 Snad nám to všem vyjde :hug: Já tady taky četla hodně diskuzí, že necítili ani aplikaci. :think: Mě tedy bolela i samotná aplikace, úplně jsem cítila kdy do mě vstříkl spermie. :oops: a to i při prvním IUI. Strašně bych chtěla věřit tomu, že to tentokrát vyjde. :srdce: Mám i takový nálady, jednou brečím z ničeho nic pak jsem úplně nervní, pak mi je špatně jak na zvracení ale spíš se bojím, že to jsou už takové vsugerované pocity ačkoliv nevědomě. Každopádně sem budu dávat info :) MS má přijít v pondělí. Tak snad nepřijde mrcha :cert:

Jeee, tak to držím palce ať nepřijde!! Bolí te prsa jinak? Nebo byl husty výtok? No pokud ti je špatne, tak by to mohlo byt dobrý ;) testik ještě není? :srdce: :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama