Reklama

Zkušenosti s psychiatrickým oddělením FNO, moc prosím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 10:52
zkušenosti s psychiatrickým oddělením fno moc prosím???

Dobrý den, najde se zde prosím někdo kdo byl hospitalizován na psychiatrickém oddělení na fno? Moc bych ocenila zkušenosti postřehy a jak to tam chodí, psychicky jsem se zcela zroutil, a zítra chci žádanku na nástup ale bojím se jak to tam chodí co mě čeká, trpím silnou panicko úzkostnou poruchou a deprese

Reklama

Reakce:

Deluxe27
Stálice 79 příspěvků 7 inzerátů 19.08.18 11:18

Ahoj :mavam:
Ostrava? :D
Protože s Ostravou mám zkušenosti :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 11:27

@Deluxe27 ano ostrava

Deluxe27
Stálice 79 příspěvků 7 inzerátů 19.08.18 11:42

Dobře,tak já tam byla v 16-ti letech v roce 2015,od 18 let tam je kuřárna,pokoje po 2 (ženy a muži odděleně),byla jsem tam se sebepoškozováním a úzkostmi a přístup byl suprový :palec:
Kolektiv super taky,to si nemůžu stěžovat,a když mi(nebo komukoliv jinému) náhodou bylo psychicky špatně, šel to říct sestřičce a sestřička dala Rivotril,na spánek když nemůže člověk usnout,tak Prothazin,ale musí to člověk říct aby to dostal,jsou tam skupiny, vizity ráno a dopoledne a večer relaxace,jde si s psychologem domluvit individuální nebo rodinnou terapii…
Moje zkušenost je super, určitě se nemáš čeho bát :hug:
a jestli mi to pomohlo? :think:
no .. těžko říci,je tam uzavřené prostředí (že se nemusíš starat o nic celou dobu) a pak až vylezeš,tak tě trefí :lol:
ale neboj,rychle si zvykneš na ruch života po propuštění :mrgreen: :hug:
A délka pobytu tam je 3-6 týdnů, držím palce ať si brzy fit :*

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 11:45

@Deluxe27 moc moc děkuji za info, hodně jsi mě uklidnila, jsem v léčbě již dlouho dokonce mám částečný ID ale momentálně jsem se rapidně zhoršila a už to nezvládám…

Deluxe27
Stálice 79 příspěvků 7 inzerátů 19.08.18 11:50

Nemáš vůbec zač 8)
holka,co se léčí dlouho a je v částečném ID tam taky zrovna byla a jsme kamarádky do teď, prostě jak říkám - super kolektiv ;)
a pokud to už nezvládáš,tak to zkus 100% :*

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 11:56

@Deluxe27 už vůbec mám panické ataky skoro každý den, stačí drobnost a záchvat je tu, i hloupý silný bolehlav už mi jej zpustí a to mi ještě včera manžel oznámil že už končí

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >