Zkušenosti s psychiatrickým oddělením FNO, moc prosím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 10:52
zkušenosti s psychiatrickým oddělením fno moc prosím???

Dobrý den, najde se zde prosím někdo kdo byl hospitalizován na psychiatrickém oddělení na fno? Moc bych ocenila zkušenosti postřehy a jak to tam chodí, psychicky jsem se zcela zroutil, a zítra chci žádanku na nástup ale bojím se jak to tam chodí co mě čeká, trpím silnou panicko úzkostnou poruchou a deprese

Reakce:

Deluxe27
Stálice 88 příspěvků 7 inzerátů 19.08.18 11:18

Ahoj :mavam:
Ostrava? :D
Protože s Ostravou mám zkušenosti :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 11:27

@Deluxe27 ano ostrava

Deluxe27
Stálice 88 příspěvků 7 inzerátů 19.08.18 11:42

Dobře,tak já tam byla v 16-ti letech v roce 2015,od 18 let tam je kuřárna,pokoje po 2 (ženy a muži odděleně),byla jsem tam se sebepoškozováním a úzkostmi a přístup byl suprový :palec:
Kolektiv super taky,to si nemůžu stěžovat,a když mi(nebo komukoliv jinému) náhodou bylo psychicky špatně, šel to říct sestřičce a sestřička dala Rivotril,na spánek když nemůže člověk usnout,tak Prothazin,ale musí to člověk říct aby to dostal,jsou tam skupiny, vizity ráno a dopoledne a večer relaxace,jde si s psychologem domluvit individuální nebo rodinnou terapii…
Moje zkušenost je super, určitě se nemáš čeho bát :hug:
a jestli mi to pomohlo? :think:
no .. těžko říci,je tam uzavřené prostředí (že se nemusíš starat o nic celou dobu) a pak až vylezeš,tak tě trefí :lol:
ale neboj,rychle si zvykneš na ruch života po propuštění :mrgreen: :hug:
A délka pobytu tam je 3-6 týdnů, držím palce ať si brzy fit :*

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 11:45

@Deluxe27 moc moc děkuji za info, hodně jsi mě uklidnila, jsem v léčbě již dlouho dokonce mám částečný ID ale momentálně jsem se rapidně zhoršila a už to nezvládám…

Deluxe27
Stálice 88 příspěvků 7 inzerátů 19.08.18 11:50

Nemáš vůbec zač 8)
holka,co se léčí dlouho a je v částečném ID tam taky zrovna byla a jsme kamarádky do teď, prostě jak říkám - super kolektiv ;)
a pokud to už nezvládáš,tak to zkus 100% :*

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 11:56

@Deluxe27 už vůbec mám panické ataky skoro každý den, stačí drobnost a záchvat je tu, i hloupý silný bolehlav už mi jej zpustí a to mi ještě včera manžel oznámil že už končí

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >