Zkušenosti s psychopatem

Anonymní
29.3.21 08:09

Zkušenosti s psychopatem

Dobrý den, mate prisim nekdo prosim zkusenost s psychopatem? Mam momebtalne jeste manzela (nejsme spolu skoro rok, ale rozvod trva) a s nim mam dite kteremu je 5 let. Cele 4 roky se me snazil dostat tam kam chtel on a kdyz to tak nebylo tak bylo zle. Pak sem od nej s ditetem utekla. Dite vidal o vikendech tak jak jsme se domluvili, ale zacal manipulovat prez dite. Doslo to tak daleko ze dite zacalo lhat a bat se rict pravdu i kdyz vim ze ublizil. Bere antidepresiva a dokonce vyjel i na meho novehobpritele a byl agrasivni. Vse je nahlaseno na policii, ale dite mu stale musim davat. Nemate prosim nekdo zkusenost? Cokoliv co by pomohlo? Ja uz jsem zoufala 😔 pul dne sem se tu klepala strachem jestli mi dite priveze nebo ne a pokazde jsou to priserne v nervy v jakem stavu to dite priveze.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
400
29.3.21 08:17

To mi je líto 😥Schovavej si veškerý důkazní materiál který jeho známky psychopatie vykazují, nahlásit na PČR, já tohle mám víceméně stejné a kdyby něco okamžitě jdu na PČR

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16158
29.3.21 08:33

Taky bych schovávala důkazy a určitě bych zašla na konzultaci k dětskému psychologovi. I jeho posudek by měl soud zohlednit při rozhodování o určení styku. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4617
29.3.21 08:44
@Anonymní píše:
Dobrý den, mate prisim nekdo prosim zkusenost s psychopatem? Mam momebtalne jeste manzela (nejsme spolu skoro rok, ale rozvod trva) a s nim mam dite kteremu je 5 let. Cele 4 roky se me snazil dostat tam kam chtel on a kdyz to tak nebylo tak bylo zle. Pak sem od nej s ditetem utekla. Dite vidal o vikendech tak jak jsme se domluvili, ale zacal manipulovat prez dite. Doslo to tak daleko ze dite zacalo lhat a bat se rict pravdu i kdyz vim ze ublizil. Bere antidepresiva a dokonce vyjel i na meho novehobpritele a byl agrasivni. Vse je nahlaseno na policii, ale dite mu stale musim davat. Nemate prosim nekdo zkusenost? Cokoliv co by pomohlo? Ja uz jsem zoufala 😔 pul dne sem se tu klepala strachem jestli mi dite priveze nebo ne a pokazde jsou to priserne v nervy v jakem stavu to dite priveze.

My jsme se na prednaskach ucili, ze s psychopatem se neda delat nic, jen ho izolovat na rozdil od psychotiku jim nepomuze zadna medikace :nevim:..ale je jich hodne, napr. v politice..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.3.21 08:50

@unuděná
@Hiavnaan
Vse schovavam i zpravy jsem si schovala a pro jistotu i ofotila. Tam je jak nadaval sproste a byl agresivni. Vse sem vypovedela na policii i fotky ditete sem jim ukazala a prez to vsechno to moc resit nechteji. Dneska budu volat na OSPOD a resit psychologa ale v tydnu si ma dite brat a ja pochybuju ze to tak rychle vyresi. Dekuji za rady

• Citovat
  • Nahlásit
400
29.3.21 09:07
@Anonymní píše:
@unuděná
@Hiavnaan
Vse schovavam i zpravy jsem si schovala a pro jistotu i ofotila. Tam je jak nadaval sproste a byl agresivni. Vse sem vypovedela na policii i fotky ditete sem jim ukazala a prez to vsechno to moc resit nechteji. Dneska budu volat na OSPOD a resit psychologa ale v tydnu si ma dite brat a ja pochybuju ze to tak rychle vyresi. Dekuji za rady

Nevím, jak u Vás, ale u mě se to táhne půl roku a pořád se nic neděje, tak držím palce, nejvíc to odnáší chudák dítě, přes které ten bídák manipuluje Vámi. Snad s tím něco udělají :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.3.21 09:07

@lilith1
Ja bych ch ho strasne rada izolovala od nas ale nejde to. Napolicii s tim nikdo moc delat nechce i kdyz byl agresivni tak je to pro ne jen prestupek a ze u toho vseho bylo dite to taky nikdo neresi.

• Citovat
  • Nahlásit
400
29.3.21 13:15
@Anonymní píše:
@lilith1
Ja bych ch ho strasne rada izolovala od nas ale nejde to. Napolicii s tim nikdo moc delat nechce i kdyz byl agresivni tak je to pro ne jen prestupek a ze u toho vseho bylo dite to taky nikdo neresi.

Tak to je jak u nás :roll: já když volala PČR, že mi ex vyhrožuje před barákem a sprostě na mě řve a já se ho bojím, tak z vedlejšího města (1km) od nás přijeli až za třičtvrtě hodiny, on se jim politoval,, mě vůbec nevyslechli, a jen řekli, ať si to v klidu vyřešíme sami. Tečka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4617
29.3.21 13:33
@Hiavnaan píše:
Tak to je jak u nás :roll: já když volala PČR, že mi ex vyhrožuje před barákem a sprostě na mě řve a já se ho bojím, tak z vedlejšího města (1km) od nás přijeli až za třičtvrtě hodiny, on se jim politoval,, mě vůbec nevyslechli, a jen řekli, ať si to v klidu vyřešíme sami. Tečka.
Špatně, mají být proškolení a navbrhnout istitut vykázání, to znamená že ho vykáží na 10 dní, myslím, že se současně podává i návrh k soudu, tak že se to dá i prodloužit..Bylo by dovré poté co tě škrtí jít s tím lékaři aby napsal zprávu, tu si nechat a když budeš mýt podlitiny, modřiny tak fotit. Jo policie při vykázání dává automaticky podmět do místního intervenčního centra, kam by jsi šla, ty primárně pomáhají obětem domácího násilí, což je když ti partner ubere kyslík.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
31.3.21 09:51

Psychopat se NIKDY nezmění. (Já mám takovou matku, vím o čem mluvím. :( )
Nedalo by se požádat soud, aby jste oba podstoupili psych. vyšetření? Na psychopatii, samozřejmě. Šla bych se poptat na tohle k dobrému advokátovi. Pak bych na základě toho požadovala, aby se otec s dítětem stýkal POUZE na OSPODu, resp. pouze spolu s nějakým odborníkem. Protože takhle malé dítě bude ničit. Kdyby bylo dítě větší, tak ten soudem vymezený čas s psychopatem nějak přežije…
(Protože že je někdo psychopat, se dokazuje těžko. On se tak projevuje jenom vůči svým, pečlivě vybraným obětem. Ale správné psychol. vyšetření jeho psychol. poruchu objeví, o tom nepochybuj. Takže Ty ho musíš k tomu dotáhnout. A dobrovolně na něj nepůjde. Jenom z nařízení soudu, to si piš!)

Přeji Ti hodně štěstí, nebude to snadné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2423
31.3.21 11:11
@Anonymní píše:

Ublížil komu, Tobě nebo dítěti?

Jestli dítěti, tak lékařské zprávy, vzít dítě k psychologovi (spíš tedy psycholožce), ať se tam rozvykládá a je o tom záznam, nejlépe nahrávka a přepis.
Podle důkazů návrh na předběžné opatření svěření do výlučné péče matky, styk s otcem jen asistovaný.
Vem si na to advokáta, který dělá rodinné věci.

Ve zbytku to zní jako klasické rozvodové tahanice. Psychopati jsou během rozvodu všichni otcové, jak jinak :think:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5531
31.3.21 11:39

Trvala bych na tom, aby všechno bylo písemné. Protokol na policii, zápis na ospod. Pak mají lhůty na řešení. Zároveň bych byla velmi vstřícná ke všem řešením. Dávala bych mu dítě, ale… toto, toto a konkrétně. Zaplavila bych všechny písemným zprávami o všem, co bych považovala za ohrožení výchovy dítěte. Nejake telefonování někomu je nanic. U předání dítěte to chce svědka, aby případně přivolána policie měla co řešit. Kdyby ne, podala bych i stížnost na jednání policie. Za dítě bych se rvala jak tygr. Jinak jsem pro opravdu hodně velký styk děti se všemi rodinnými příslušníky, kteří jim neublizují a umějí se o ně postarat. To včetně prarodičů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat