Zkušenosti s pull odvykacími plenkovými kalhotkami

152
3.6.13 14:37

Zkušenosti s pull odvykacími plenkovými kalhotkami

Ahojky, chci se zeptat, máte některá zkušenosti s pull odvykacími kalhotkami??? Používali jste je??? Mělo to nějaký efekt, že se dítě naučilo na nočník a odplenkovalo??? Mám 2 letou holčičku a potřebuju ji do 3 měsíců odplenkovat. Těžce mi bojkotuje nočník a i WC. A už si nevím s ní rady. Nic nepomáhá. Napište prosím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12262
3.6.13 14:40

Jestli myslíš ty kalhotky co jsou jako obyč kalhotky ale mají v sobě tu folii jakoby že cítí mokro ale neproteče tak zkušenost mám. nepomohloooooo :mrgreen: neboj jestli spěcháš kvůli školce tak u nás pomohlo počkat prtože nepomáhalo nic, pořád nic nic a pak byla najednou do týdne bez plíny přes den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
3.6.13 14:41

Ahoj tak to by mě taky moc zajímalo, mam 20 mesicni batole a na nocnik si sedne jen na 20 vterin, a to ma jit v zari do skolky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14856
3.6.13 14:42

Proc do tri mesicu? nemuzes si davat zadne limity, kdyz dite to vidi jinak.

Me prijde, ze to tolik nepomaha, podle me jsou vhodne na zacatek, kdy dite na nocnik umi, ale obcas to nestihne, na ty zacatky, ale u nekoho to je raz a raz, ze jsou zbytecne.

jestli si od toho slibujes, ze uciti mokro a ze ji to donuti, tak nedonuti.

ja se mohla postavit na usi, ale dcera se odplenkovala ve dvou a pul letech, driv to neslo. Stacilo pak malounko postouchnout a slo to raz na raz v byla bez plen prakticky okamzite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14856
3.6.13 14:44

No jo, me nedoslo, ze uz jsou skoro prazdniny a zari za tri mesice :nevim:

nech behat s holym zadeckem, jakmile na sobe neco maj, curaj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5435
3.6.13 14:45

S kalhotkami nepomůžu, mladej má už 29 měsíců, od září do školky a do nočníku se prostě nevyčůrá :zed: A to před rokem mu to už celkem šlo. Jsem z toho taky na nervy. Teď mu dávám pauzu a jakmile počasí trochu dovolí, šoupnu ho nahatého na terasu. Taky doufám, že mu to sepne a bude to pak rychlovka. Jen se modlím, aby mu to seplo do konce prázdnin :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5435
3.6.13 14:47

Jo a syna jsem nechala dva dny běhat doma bez plínek, ale oblečeného s tím, že mu bude mokro vadit. Leda houby! Kdyby to na něm uschlo, neměl by problém… :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14856
3.6.13 14:49

Dcera odmitala fakt dlouho, nahatej zadek tolik nepomohl proto, ze se ji nelibilo jak to tece pod ni, rvala…na nocnik se ale nekdy ukecat nechala.

jednou jsem ji prispendlila na nocniku, pustila pohadku a ono to na ni najednou prislo a curala do nocniku - hrozne nadseni, pac ji v tu chvili seplo, co po ni na tom nocniku chci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
3.6.13 14:50
@suik píše:
No jo, me nedoslo, ze uz jsou skoro prazdniny a zari za tri mesice :nevim:nech behat s holym zadeckem, jakmile na sobe neco maj, curaj.

No jo, ale mám v bytě všude koberce a nechci je mít neustále počůrané. Stačilo, když jsme je dávali do pucu od psa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
3.6.13 14:52
@AliTad píše:
Jo a syna jsem nechala dva dny běhat doma bez plínek, ale oblečeného s tím, že mu bude mokro vadit. Leda houby! Kdyby to na něm uschlo, neměl by problém… :zed: :zed: :zed:

Tak to máme stejně. Dceři vůbec nevadí, že je mokrá. Je trochu živější, tak lítá všude. Nechala jsem ji v mokrých teplácích a ona počůraná do postele, na gauč atd. a to se mi fakt nelíbilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
3.6.13 14:57
@suik píše:
Dcera odmitala fakt dlouho, nahatej zadek tolik nepomohl proto, ze se ji nelibilo jak to tece pod ni, rvala…na nocnik se ale nekdy ukecat nechala.jednou jsem ji prispendlila na nocniku, pustila pohadku a ono to na ni najednou prislo a curala do nocniku - hrozne nadseni, pac ji v tu chvili seplo, co po ni na tom nocniku chci.

Ještě před 3 týdny se mi někdy do nočníku vyčůrala, nadšená, takže ví na co nočník je, ale momentálně začala říkat kaká, ale to už je v gatích nebo se mi postaví k balkonu, jako že se schová a tam se mi vyčůrá na koberec nebo do pleny. Fakt už nevím co bych na ni zkusila. Bonbony nezabírají a splachování záchodu jako odměna to ji bavilo na chvíli a ted zase nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5435
3.6.13 14:59

@maja84 Já už to zkoušela asi před měsícem, akorát mám ještě malé miminko, a syn začal zásadně čůrat v momentě, kdy jsem mladšího kojila, měla na přebalováku… Takže to vždycky pěkně rozšlapal, případně se vyčůral na pohovku (koberce jsme dočasně odstranili). Po dvou dnech já nervy v kýblu, on teda asi taky, tak jsem vrátila plíny a čekáme… Je ale pravda, že po těch dvou dnech se nám ulevilo oběma. Kdybych viděla aspoň minimální zlepšení, tak bych snad ještě vydržela, jenže vlivem mé nervozity a tlaku, který jsem na něj určitě neúmyslně dělala, se to akorát zhoršovalo, bála jsem se, že se pak na nočník odmítne úplně posadit (on si tam teď klidně sedne, chvíli posedí a řekne „edeto“ = nejde to a odchází - když byl bez plíny, tak byl ale pak schopen do půl minuty udělat louži přes půlku kuchyně :zed: :zed: :zed: ).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
11.6.13 14:39

Ahoj, my jsme je jednou zkusili, ale připadlo mi, že byla po nich více zapařená, i když se do nich nepočůrala, takže pokud do toho půjdeš, tak promazávej, hlavně i sedací část zadečku (já nedám dopustit na bepanthen). Jinak teď, až se zlepší počasí (v jižních čechách třeba dnes krásně :-) ), tak ji nech běhat bez plínky a čůrejte na kytičky a travičku, to malá dělá ráda. I když některé maminy na to nadávají, tak my máme hrající nočník a jako odměna to bylo dostačující.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat