Zkušenosti s pupínky, co nemizí

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 11:03
zkušenosti s pupinkami nemizí to

Dobrý den maminky prosíma ma někdo zkušenosti z pupinkami malička je má na obličeji ve vlasech za krkem za ušima měli jste to některá prosím pomoct doktorks nám napsala pleťové mléko už to má 14dni jsou ji 3tydny :(

Přečtěte si článek: Vyrážka u novorozenců a kojenců, kdy k lékaři?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Esterjustýnka
Stálice 52 příspěvků 12.09.18 11:04
@Anonymní píše:
Dobrý den maminky prosíma ma někdo zkušenosti z pupinkami malička je má na obličeji ve vlasech za krkem za ušima měli jste to některá prosím pomoct doktorks nám napsala pleťové mléko už to má 14dni jsou ji 3tydny :(

Ivčis
Závislačka 3751 příspěvků 12.09.18 11:12

Může jít o novorozenecké akné, to zmizí samo časem. Něco se mi zdá i suché, to kolečko na pravé škraňce promazáváš něčím? A na moučnivku ti něco dala nebo ten jazýček je bílý od mléka?

Esterjustýnka
Stálice 52 příspěvků 12.09.18 11:17

to je od mlíčka ten jazýček :)… pletovím mlékem jí to mám mazat ale de ji to dolu pod bradu a ještě trpime na prdíky nic nepomaha cvičím teplé obklady , espumissan nepomáha,pupík taky ne celý den mi jen pláče až do 10hod večera…

Ivčis
Závislačka 3751 příspěvků 12.09.18 11:26

@Esterjustýnka V tom případě to můžou být i potničky. S toho plakání, má to i na zádech? Pokud ne tak to bude to novorozenecké akné, koukni na google a poznáš to v tom. Já na prdy dávala BioGaiu a Infadolan nebo jak to bylo. Jo a jestli kapeš vigantol každý den tak jsou dost často koliky s toho. Já měla přírodní déčko v kapkách Jamieson BabyD a bříško je nebolelo.

Esterjustýnka
Stálice 52 příspěvků 12.09.18 11:28

vigantol davam každý den mám zkusit vynechat dávam ji to už týden teprve na zadech zatím neee malá prdí i kaka ale i tak nespí přes den a jen brečí…

radkka
Generální žvanilka 20514 příspěvků 12.09.18 11:29

Já teda nevím, ale přijde mi to dítě navlečený, nejsou to potničky?

radkka
Generální žvanilka 20514 příspěvků 12.09.18 11:31
@Esterjustýnka píše:
vigantol davam každý den mám zkusit vynechat dávam ji to už týden teprve na zadech zatím neee malá prdí i kaka ale i tak nespí přes den a jen brečí…

Vigantol bych klidně vyměnila za D od Jamieson, jak píše @Ivčis. Na prdíky jsme měli Babycalm… Nepomůže to hned, ale po čase bylo líp.

Esterjustýnka
Stálice 52 příspěvků 12.09.18 11:32

ma jen tričko a mikinku pač po ranu je u nas chladno a má studene ručičky

Ivčis
Závislačka 3751 příspěvků 12.09.18 11:33

@Esterjustýnka ručičkama se u miminek neřiď. Chytej za krček a na hrudník. Zkus koupit ty jamiesonky

Esterjustýnka
Stálice 52 příspěvků 12.09.18 11:34

jj dobre děkuji moc

Ivčis
Závislačka 3751 příspěvků 12.09.18 11:44

@Esterjustýnka Ono to chvíly potrvá než se sžijete ale pak už bude dobře. Chce to klid a hodně společného odpočinku. Ty probiotika jako jsou ta BioGaya nebo Babycalm jsou moc dobré, zdravé bakterie osídlují střevo a pak to lépe funguje. Trvá to déle než zaberou proto se k nim ze začátku dává i ten espumisan nebo podobné. Držte se jo a k tomu oblékání, já děti měla ve vrstvách jako já plus dečka. Ale jim bylo pořád horko stejně jako mě a to jsou oba podzimni.

Manhattan
Závislačka 3694 příspěvků 12.09.18 11:44

Na bříško nám také nic nepomohlo, zkoušela jsem všechno. Někdy trochu pomohlo, když jsem pila fenyklový nebo anýzový čaj a úplně ji přestalo trápit až kolem 3. měsíce. S pupínkama ti neporadím, ale zkusila bych jinou doktorku. A ten jazýček má tak bílý od mléka nebo pořád? Nemůže mít moučnivku?

radkka
Generální žvanilka 20514 příspěvků 12.09.18 11:44
@Esterjustýnka píše:
ma jen tričko a mikinku pač po ranu je u nas chladno a má studene ručičky

Ruce může mít studené pořád, sáhni za krk… Doma bych mu dala overal nebo body s dlouhým rukávem, nic víc. Samozřejmě nevím, kde bydlíte, takže venku je to různé, nicméně u nás bych dala deku a dekl na kočár, mikinu ne nebo hodně tenkou. Sama jsem měla upocené děti mockrát, pak jsem zjistila, že fakt není třeba je nabalovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 11:46
@Anonymní píše:
Dobrý den maminky prosím ma někdo zkušenosti z pupinkami malička je má na obličeji ve vlasech za krkem za ušima měli jste to některá prosím pomoct doktorka nám napsala pleťové mléko už to má 14dni jsou ji 3tydny :,( :,( :,( a ještě trpíme na prdiky pláče od ráno do 10hod večera kapky, masáže, pupík nepomáhá… :,( :,( :,(

Mne na prdiky doporucila laktobacily od Swiss a v lekarne jeste Espumisan v kapickach,davat pred kojenim ci UM..Jinak s tema pupinkama neporadim,ale ma to teda chuderka osklivy…Jestli ji to nemizi,zkusila bych se zeptat na koznim…Nevim no. . :think:

Stránka:  1 2 3 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Nejnechutnější Prostřeno všech dob? Tady opravdu jíst nechcete!

Pokud jste si mysleli, že vás již nic nepřekvapí, nenechte si ujít aktuální... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >