Reklama

Zkušenosti s reklamací v IKEA (loupe se povrch stolu)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bbbbbbb
Povídálka 27 příspěvků 07.12.17 13:31
Zkusenosti s reklamaci IKEA (loupe se povrch)

Dobry den, nemate prosim nekdo zkusenost s reklamaci u IKEY, nejlepe z duvodu drobnych, ale zasadnich nedostatku v kvalite? Vim, ze IKEA je levna a veci se muzou rozbit brzo, zatim jsme ale meli jen dobre zkusenosti, a tak jsme to zkusili zas - ale zacal se nam ani ne do roka loupat povrch stolu od kraju a to se mi to opravdu nelibi. Ani ne pred rokem jsme koupili tenhle stul, ani nebyl nejlevnejsi, vypadal spis kvalitne > http://www.ikea.com/…ts/70221423/. Do pul roku se na okrajich zacala sloupavat na jednom miste horni deska, duvod je asi styk s tekutinou a to, ze se v tech mistech o stul opiraji deti, kdyz jedi, asi je tam zvysena vlhkost. Ale prece s tim by mel stul pocitat! Vzhledem k tomu, ze je stul veliky (deska) a osobnim autem jej neprepravim, nerada bych ho vezla za penize do IKEY nadarmo, aby mi rekli, ze si ho mam vzit zase zpatky. Definitivne mne totiz mohou obvinit, ze jsem si to zavinila sama, ze se to odlupuje kvuli vlhkosti. Ale ja stul pod vodou nikdy nenechala, stalo se to beznym pouzivanim behem pul roku! Nemate s tim nekdo zkusenost, s podobnou reklamaci nebo primo s timto stolem nebo stejnym typem? Loupe se vam to taky, nebo je to vada toho jednoho vyrobku, nebo se na stolech IKEA nema jist a malovat a rozlevat vodu (hned zas utrenou)? Dekuju, pokud o tom nekdo neco vite.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Včelička992
Závislačka 3345 příspěvků 07.12.17 13:40

Návod na ošetřování
Otírejte navlhčenou textilií a jemným čisticím prostředkem.
Osušte čistou textílií.

Tady je navod na osetreni stolu. Pokud tam pujdes stim, ze s vlhkosti musi pocitat, tak si myslim, ze neuspejes.
a vypadat kvalitne sice muze, ale je to obycejna drevotriska, teda hlavne ta deska co se ti odlupuje.

markyj
Závislačka 4043 příspěvků 07.12.17 13:46

@bbbbbbb Ikea vyreklamuje vždy a všechno a dokonce i bez účtenky, takže toho bych se nebála, že by reklamaci neuznali

bbbbbbb
Povídálka 27 příspěvků 07.12.17 13:47

@Včelička992 No proto sem trochu pisu taky, abych otestovala svoji retoriku :). Mas samozrejme pravdu, ze se tehle vete mam vyhnout, protoze muze byt pouzita proti mne. Nicmene stul utiram vzdycky do sucha, jenom ne v prubehu obeda (pokud neni potopa) nebo nejake jine cinnosti treba kdyz deti malujou, proto pisu, ze s vlhkosti by stul mel pocitat… Utru ho od drobnych vlhkosti az potom, prijde mi to normalni.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 07.12.17 13:49

@bbbbbbb jsi dobrá, to chceš uznat proto, že Ti tam rozlévají děti pití a otírají se? No nevim.. máme vše z IKEI 3,5 roku, pořizovali jsme záměrně, že jak malej vyroste, vyhodíme a pořídíme kvalitní.. a nikde žádný problém - tedy krom pokresleného stolu propiskou :mrgreen:

bbbbbbb
Povídálka 27 příspěvků 07.12.17 13:50
@markyj píše:
@bbbbbbb Ikea vyreklamuje vždy a všechno a dokonce i bez účtenky, takže toho bych se nebála, že by reklamaci neuznali

Aha! Tak to dekuju, to jsem netusila, naopak mi nekdo kdysi rikal, jaky je to problem, ze ma kupujici vedet, ze ty veci nejsou moc kvalitni. Vim, ze se muze cokoliv vracet, pokud je to jako nove, ale ze vezmou i poskozene zbozi, jsem netusila. Dik!

Včelička992
Závislačka 3345 příspěvků 07.12.17 13:52
@martina.se píše:
@bbbbbbb jsi dobrá, to chceš uznat proto, že Ti tam rozlévají děti pití a otírají se? No nevim.. máme vše z IKEI 3,5 roku, pořizovali jsme záměrně, že jak malej vyroste, vyhodíme a pořídíme kvalitní.. a nikde žádný problém - tedy krom pokresleného stolu propiskou :mrgreen:

taky jsem kupovala do obyvaku obycejny konferencni stolek z ikea za 199 kc :D :D meli jsme pred porodem krasny velky skleneny, tak je radeji schovany, pro jistotu :lol: :lol: :lol: vytahnu ho asi ale tak za 5let :lol: :lol: :lol:

koziskova
Kecalka 178 příspěvků 07.12.17 13:53

A co zkusit vyfotit, popsat a poslat na Ikeu? Oni Ti poradi, jak dal.
Jinak my mame dva roky pracovni stul, taky drevotriska a bylo to u hran osoupane pomerne rychle, mozna po pul roce. A to je opravdu jenom stul na pocitac, ne jidelni, ne na kresleni. Takze dalsi budem brat jinde.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 07.12.17 13:53
@Včelička992 píše:
taky jsem kupovala do obyvaku obycejny konferencni stolek z ikea za 199 kc :D :D meli jsme pred porodem krasny velky skleneny, tak je radeji schovany, pro jistotu :lol: :lol: :lol: vytahnu ho asi ale tak za 5let :lol: :lol: :lol:

my tomu dáme ještě minimálně rok - malý má kreslící období, takže propisky, pastelky, vodovky atd.. to by klasický stolek nerozdýchal :lol:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 07.12.17 13:54
@markyj píše:

s timto musím souhlasit, s nima problém nikdy nebyl. Uznali i to, co bych třeba já fakt neuznala :mrgreen:

bbbbbbb
Povídálka 27 příspěvků 07.12.17 13:54

@martina.se No já bych taky pořídila lepší, až vyrostou, ale že to vydrží jen půl roku, jsem nečekala, předtím jsme měli jiný stůl, taky z IKEY, ale dřevěný - a nic se mu nikdy nestalo, děti byly stejné, prostě stolu dají zabrat víc než dospělí.. Tak děti bych mohla taky zamlčet, koneckonců.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 07.12.17 13:56
@bbbbbbb píše:
@martina.se No já bych taky pořídila lepší, až vyrostou, ale že to vydrží jen půl roku, jsem nečekala, předtím jsme měli jiný stůl, taky z IKEY, ale dřevěný - a nic se mu nikdy nestalo, děti byly stejné, prostě stolu dají zabrat víc než dospělí.. Tak děti bych mohla taky zamlčet, koneckonců.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: zkus to, Ikea je celkem benevolentní.. ale jako víš jak, dětičky, no :think:

bbbbbbb
Povídálka 27 příspěvků 07.12.17 13:57

@koziskova Ano, dekuju, mne to s tim focenim taky napadlo, ale prislo mi, ze me muzou spis odpalkovat, nez osobne, ale to je asi jenom neobjektivni pocit. Asi to udelam, kdyz pisete, ze jsou spis shovivavi.

Příspěvek upraven 07.12.17 v 13:59

Včelička992
Závislačka 3345 příspěvků 07.12.17 13:59
@martina.se píše:
my tomu dáme ještě minimálně rok - malý má kreslící období, takže propisky, pastelky, vodovky atd.. to by klasický stolek nerozdýchal :lol:

to ja zase kupovala detem do obyvaku koberec, protoze tam travi nejvice casu, bude jim rok, koberec tam je par mesicu teprve a davaji mu zabrat tak solidne, ze ho na jaro budu vyhazovat :lol: :lol: :lol: :lol:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 07.12.17 14:01
@Včelička992 píše:
to ja zase kupovala detem do obyvaku koberec, protoze tam travi nejvice casu, bude jim rok, koberec tam je par mesicu teprve a davaji mu zabrat tak solidne, ze ho na jaro budu vyhazovat :lol: :lol: :lol: :lol:

to nás čeká taky.. malý je satan, nezničí jen to, k čemu se nedostane :mrgreen: o koberci pro něj ani nemluvě.. tomu nepomohlo už ani parní čištění..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >