Zkušenosti s rezervací přes Hotels.com

1.6.16 20:08

Zkušenosti s rezervací přes Hotels.com

Ahoj,
nemáte někdo zkušenosti s rezervací přes portál Hotels.com? S přítelem jsme si takto zarezervovali penzion na Slovensku, a přišel e-mail, že je to rezervováno a zaplatíme to až na místě. Potom jsme četli jak ta rezervace funguje a že ten penzion se dozví až 72 hodin před našim příjezdem o naší rezervaci, do té doby (1,5 měsíce) ani neví, že tam přijedeme.
Z toho mám trošku strach, aby se nestalo, že tam přijedeme, a žádná rezervace tam nebude..
Za jakékoli sdílení zkušeností budu ráda :-) Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

999
1.6.16 20:47

Ahoj, já objednávám přes booking.com a vždycky v pořádku…me teda chodí i mail přímo z hotelu/ penzionu, že berou na vědomí a rezervuji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
1.6.16 21:41

Ahoj, já jsem stránky Hotels.com využívala při objednávání hotelu v New Yorku dvakrát a taky myslím v Paříži, Taky jsem se bála poprvé, ale všechno vyšlo a bydleli jsme. Takže myslím, že jsou Ok tyhle stránky. Pokud se bojíš, tak do hotelu ještě zavolej. Už si přesně nevzpomínám, ale jednou jsme platili na místě při příjezdu a jindy zas dopředu kartou. Booking to je podobná stránka jen asi v češtině. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.16 06:32

Super díky za vaše zkušenosti, to mě uklidnilo :D
Určitě tam ještě zavoláme aby jsme to věděli 100%

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
1.7.17 21:17

Ahojky holky, třeba mi někdo poradí, protože jsem teda nervozní :), jestli to proběhně v pořádku, je to poprvé přes booking.com. Objednala jsem si penzion za určitou cenu a u potvrzení je přibližně :zed:, booking uvádí 1070, ale jinde konkrétně stránky 1140, tak jsem zmatená, já nechci platit více, mám se bát, že to bude dražší a nebo to bude všechno v pořádku, a bude to za cen, kterou uvedli prvně :nevim:?
Díky za radu :). Bojím se, že ten penzion udává cenu o něco více :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LKL
1125
2.7.17 14:52

@tumpach cena na booking.com i hotels.com se ti vzdycky ukazuje v tve mene (pokud si nenastavis jinak), ale realnou cenu budes platit v mene dane zeme, tj. napr v eurech. proto ti oni nemuzou garantovat presnou castku v czk co zaplatis, odviji se od pohybu menoveho kurzu. o nic nejde, je to par drobnych…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama