Zkušenosti s těhotenským testem Facelle?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Berulinka99999
Stálice 89 příspěvků 20.03.18 21:39
Zkušenosti s těhotenským testem Facelle?

Ahoj, zkoušela jsem první cyklus ovulacni testy a od 14 dne jsou stále pozitivní. Dnes už mi to nedalo, a zkusila jsem si udělat těhotenský test. Je mi pořád zle jakmile se nenajim tak je mi občas až na omdleni. Test ukázal // je sice slabší ale žádný duch a objevila se do minuty od ponoření. Mám sice týden do menstruace ale tak nějak v hlouby duše cítím, že je něco jinak. V září 2017 jsem potratila a už jsem ani nedoufala, že se to někdy ještě povede. Doma už máme 3 letou holčičku a rádi by jsme ještě jedno děťátko. Můžu se potichoučku radovat? Má s tímhle testem někdo zkušenost? Děkuji. Přidávám fotku.

Nejnovější recenze z kategorie Těhotenské testy

Reklama

Reakce:

Vladimirovna
Kecalka 439 příspěvků 20.03.18 22:01

Já myslím že jsem ho mela. A byl v pohodě. Taky jsem věděla už pár dní před ms že jsem tehotna. A gratuluju :srdce:

Berulinka99999
Stálice 89 příspěvků 20.03.18 22:05

@Vladimirovna Snad máš pravdu :) Moc děkuji, snad už to konečně vyšlo a všechno bude v pořádku :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Marešova exmanželka měla vážnou nehodu: Spadla na vodních lyžích!

První manželka Leoše Mareše Monika Poslušná Marešová nebude mít zrovna hezké... číst dále >

Bosák v ofsajdu: Vyhrožuje kritikům, že z nich udělá blbce, přitom sám dělá hrubky

On si prostě nedá pokoj! Jaromír Bosák, hvězdný sporťák z České televize, na... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama