Zkušenosti s touto hračkou

285
20.3.21 19:22

zkusenosti s touto hrackou

Chci se zeptat máte nekdo zkusenosti s touto hrackou?
https://www.trihorse.cz/…car-cervene/?…
Objednala jsem ji dneska synovi kvuli spatne grafomotorice. Diky za názory :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27983
20.3.21 19:56

To vypada zajimave, budu rada, kdyz se pak podelite o zkusenosti. Premyslim ale, co nuti deti drzet auticko tim jednim prstem. Jestli ho nebudou drzet klasicky celou rukou, tak jak drzi vsechna jina auticka. Myslim tim, jestli je to pro ne az tak zajimave a neni z toho moc citit ta edukace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
20.3.21 19:59
@suvik píše:
To vypada zajimave, budu rada, kdyz se pak podelite o zkusenosti. Premyslim ale, co nuti deti drzet auticko tim jednim prstem. Jestli ho nebudou drzet klasicky celou rukou, tak jak drzi vsechna jina auticka. Myslim tim, jestli je to pro ne az tak zajimave a neni z toho moc citit ta edukace.

no prave. jsem zvedava jak mu to pujde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27983
20.3.21 20:00

Ale je moc hezky. Teda cena uz tolik ne, ale pokud to bude fungovat, tak pak to vyznam ma. Jsem fakt zvedava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
20.3.21 20:03
@suvik píše:
Ale je moc hezky. Teda cena uz tolik ne, ale pokud to bude fungovat, tak pak to vyznam ma. Jsem fakt zvedava.

no me jde o to ze syn ma problem s grafomotorikou. Ano delam s nim ruzna cviceni ale jeho to desne nebavi. Tak doufam ze tohle by ho mohlo chytnout. Fakt je, ze to ma spoust kladnych recenzi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
482
20.3.21 21:17

Dosaatali jsme ho jako dárek k dráze, syn je na něj zatím malý, ale dospělé to baví :D opravdu se musíš plně soustředit, aby jelo kam chceš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
20.3.21 21:33
@aanysek píše:
Dosaatali jsme ho jako dárek k dráze, syn je na něj zatím malý, ale dospělé to baví :D opravdu se musíš plně soustředit, aby jelo kam chceš :)

syn má 6 let takze snad se zvladne soustredit. No a ja mam jako konicek kresleni takze me zaujalo to kressleni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20784
20.3.21 23:11
@Marki1985 píše:
no me jde o to ze syn ma problem s grafomotorikou. Ano delam s nim ruzna cviceni ale jeho to desne nebavi. Tak doufam ze tohle by ho mohlo chytnout. Fakt je, ze to ma spoust kladnych recenzi :mrgreen:

má to až podezřele moc kladných recenzí :nevim:
já si myslím, že kdybych to koupila dceři a nešlo jí to jednoduše, že s tím praští nebo s tím bude jezdit jinak než tím prstem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
23.3.21 10:59
@suvik píše:

Ahoj.Tak hlasim ze hracku máme doma a malýho to dost baví. Jinak ovládat to neumíme ani jeden :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat