Zkušenosti s tradiční čínskou medicínou

30.4.17 08:00

Zkušenosti s tradiční čínskou medicínou

Dobrý den, jaké máte zkušenosti s tradiční čínskou medicínou? Plánuji návštěvu TCM clinic v Praze, ale trochu se bojím, aby to nebyly vyhozené peníze. Trpím neustálým nadýmáním, křeče v břiše, průjmy, zácpy. Vyšetření u lékaře je v pořádku ( alergie negativní, kolonoskopie v pořádku..). Děkuji za Vaše názory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16130
30.4.17 08:04

@Jahnicka ja sama zkusenost nemam, ale mam kolem sebe lidi, kterym to opravdu zabralo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
30.4.17 08:06

@Jahnicka a které alergeny vám testovali? Pankreaticke enzymy jsou v pořádku? Testy na laktozu, fruktozu, lepek…

• Citovat
  • Upravit
30.4.17 08:17

@Monrom Testovali lepek a laktozu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2416
30.4.17 08:33

@Jahnicka
ano já mám přímou zkušenost, mně TCM pomohla strašně moc, mojí sestře taky a pak mám kamarádky, kterým taky. Za mě jedna z nejlepších investic do zdraví. Některé účinky se projevily hned, něco bylo na delší cyklus. Ato jsem k tomu ze začátku byla spíše skeptická…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
340
30.4.17 09:23

Před lety jsem byla u jedné čínské lékařky na Praze 7. Asi by mi pomohlo, kdybych tam šla víckrát, ale já tam šla jednou. Odradilo mě, že neměli objednací lhůty, prostě se čekalo, až na člověka přijde řada. Čekala jsem celé dopoledne. Jediné, co mi to dalo (a zachutnalo), čínská medicína doporučuje celý den popíjet horkou vodu. To dělám dodnes, mému organismu to vyhovuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama