Zkušenosti s trapným poučováním, znáte to?

487
29.7.13 20:50

Zkušenosti s trapným poučováním znáte to?

Také se vám stává že vás nějaká cizí maminka sem tam poučuje?
A úplně neoprávněně, zajímalo by mě kolika lidem se to už stalo.
Jak na to reagujete?
Já to vždycky přejdu a pak si vyčitám že sem něco neřekla, přece sám rodič, hlavne matka vi co dite potrebuje a ve veku batolete, si prece dite uz jasne riká co mu vadí nevadí. Tak treba dite je v bazenu chvilku zvyka si na teplotu vody, prijde naka cizi zenska a rika ze se vam dite klepe, a pritom vy vite ze je ve vode chvilku a ze to za chvili prejde az se rozhejbe :-D.
No co na to rict?
Já bych si trebas netroufla nekoho takhle prudit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

47759
29.7.13 20:53

Stává a myslím si vždy něco o zadní části těla :-P :-P Já vím nejlíp co je pro moje dítě nejlepší a co mu vadí a co ne ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6755
29.7.13 20:53

Nesetkala jsem se s tím a až se s tím setkám, rychle to s dotyčnou vyřídím :lol: Co je komu do mého dítěte :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
29.7.13 20:54

@žabinka to že ti řekne že se ti klepe dítě není přece poučování ne?

• Nahlásit
  • Citovat
35461

@žabinka :nevim: Mně už se párkrát stalo, že mě někdo poučil i oprávněně a byla jsem ráda. Když mi někdo řekne ptákovinu, tak mu prostě odpovím, že nemá pravdu. Nazdar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
@žabinka píše:
Také se vám stává že vás nějaká cizí maminka sem tam poučuje?
A úplně neoprávněně, zajímalo by mě kolika lidem se to už stalo.
Jak na to reagujete?
Já to vždycky přejdu a pak si vyčitám že sem něco neřekla, přece sám rodič, hlavne matka vi co dite potrebuje a ve veku batolete, si prece dite uz jasne riká co mu vadí nevadí. Tak treba dite je v bazenu chvilku zvyka si na teplotu vody, prijde naka cizi zenska a rika ze se vam dite klepe, a pritom vy vite ze je ve vode chvilku a ze to za chvili prejde az se rozhejbe :-D.
No co na to rict?
Já bych si trebas netroufla nekoho takhle prudit.

Ať se stará o sebe, nevím, co jinýho na to chceš říct… By mi někdo zkusil takhle nevyžádaně radit jednou :roll: I vlastní mamka je radši zticha, moc dobře cí, jaká jsem tlama :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
@Jasněnkaa píše:
@žabinka to že ti řekne že se ti klepe dítě není přece poučování ne?

Technicky vzato ne, v tomto případě se jedná o konstatování faktu, situace…

Příspěvek upraven 29.07.13 v 20:54

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662

Jo taky to znám, některé maminky by potřebovali profackovat :zed: :zed: :zed:.
Mám dvě takový kamarádky, rodili půl roku přede mnou a dnes jsou to,,zasloužilý matky,, a taky se snažili dávat rady a poučovat jako by měli dětí 10. Ale já jsem držka nevymácháná, tak jsem jim hned stručně vysvětlila, že takhle tedy ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
29.7.13 20:55

Mě se to stává často, je mi 21 vypadám tak na 15 když se nenamaluju a to má pak pocit půl světa, že se do mě může navážet a to nejen cizí maminky… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603

Nosím dítě v šátku a občas když spí, tak je tam zakutaný i s hlavou. A dotazy „A může tam dýchat?“ mě fakt zarážejí. Jednou jsem byla fakt krůček od toho tam sehrát divadlo, že dítě nedýchá, ale asi by mě prozradilo :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black

Holky a to vás jako zastaví cizí maminka a začne vás poučovat jo? 8o já že za celou dobu co mám děti se mi to nikdy nestalo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
1096
29.7.13 20:56

Mně se to stává celkem často. A dělají to hlavně starší ženy :roll: Chlap mi to nikdy ještě neudělal :lol: Když mám dobrou náladu, tak na to nereaguju, když špatnou, tak občas řeknu nějakou ostrou poznámku, něco ve stylu:a to je vaše dítě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
valkil
29.7.13 20:57

Mě ne, jsem starší, to už si tak nedovolí 8)

• Citovat
  • Upravit
3328
29.7.13 20:58
@Jasněnkaa píše:
Holky a to vás jako zastaví cizí maminka a začne vás poučovat jo? 8o já že za celou dobu co mám děti se mi to nikdy nestalo :lol:

Na to samé jsem se chtěla zeptat taky. Nějak to nechápu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
valkil
29.7.13 20:58

Ale jsem občas docela prostořeká, takže kdyby se děcko extrémně klepalo a hrálo si s tím mým, tak bych to taky nějak okonstatovala :P

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama