Zkušenosti s umělou výživou

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7
3.7.22 16:28

Zkušenosti s umělou výživou

Zdravím,
Mám chlapečka, 5 týdnů 3kg, předčasně narozený. Používali jsme Bebu pro předčasně narozené děti, teď už jsem mohla přejít na balení s jedničkou, ale přišlo mi, že mu Beba moc nesedí ohledně prdíků. Po poradě s pediatrem jsem přešla na Nutrilon profuruta 1 Duobiotic, ale přijde mi, ze je to horší. Má ho teprve dva dny, ale bolí ho břicho, do toho prdíky a celkově mi přijde ucpaný. Stolice je, ale po malých “dávkách” a po urputném snažení. Malý dostává espumizan kapky a ještě mu pomáhají masáže, ale to až při bolestech ne k předcházení bolestí.
Vím, že je lepší čekat jak se značka u dítěte zaběhne a jak se s tím bříško popere, spíš by mě zajímalo, jestli je tady někdo, kdo má/měl podobný problém a má přesně s tímto balením nutrilonu zkušenosti a jestli opravdu dvojitá dávka probiotik pomohla a oplatilo se čekat nebo jestli přešel na něco jiného?
Moc Dekuji za zkušenosti/rady :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4626
3.7.22 17:04

Možná bych se na chvíli vrátila k té Bebě, jestli ti to přijde hodně zlé. A pak bych mu ji chvíli nechala a až poté případně změnila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1780
3.7.22 18:24

@Arya2605 taky mám chlapečka předčasně narozeného (30+3tt). Měli jsme prebebu pro predcasnatka a pak, když už mohl jsme přecházeli na bebu a taky nesedla. Sedl nám až Nutrilon HA. Jinak nebere náhodou železo? A my jsme teda dávali dvě značky probiotik (ráno biopron a večer od dr Maxe Maxik a nebo značku od benu lékárny teď si nevzpomenu na název) a dost to pomohlo. Sice to problém úplně nevyresilo, ale šel poznat rozdíl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
3.7.22 20:03

@Klara0225
Dekuji za info :kytka:
Paní doktorka mi pravě rikala ať mu už žádné probiotika nedávám, že v té výživě jich je až až. Tu stolici má takovou výrazně tužší a vidím jak mu to dává zabrat to tlačení no hrůza jak se trápí :,( jinak nic nebere kromě těch kapek na prdíky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1780
3.7.22 20:06

@Arya2605 mě to doporučila doktorka dávat dvě různé značky probiotik. To co tělo nevstřebá tělo vyloučí a predavkovat se jimi nemůže, takže to neuškodí a klidně vyzkoušej 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
847
5.7.22 16:27

Tyhle probiotická mléka jsou neskutečně citlivá na teplotu vody, jakou je zaliváš. Vyšší teplota probiotika dost často zabije prostě. Nám se osvědčila nejvíc kombinace obyč Kendamilu a probiotik v kapkách, později v pytliccich, když už pil mléko studené. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.7.22 07:44

@Scara jakých probiotik prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie