Zkušenosti s Určením pohlaví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 12:58
Zkušenosti s Určením pohlaví

Ahooj jsem 29tt a dnes jsem byla na kontrole kde me zase sokovali. Chci se vas zeptat optat jake mate zkusenosti s urcenim pohlavi. Nejdriv mi rekli podle utz kluka po par tydnech holku a po dalsich tydnech si nebyli jisti. Pokazde to byly mlade doktorky no a dnes jsem byla u starsiho primare na kontrole kde mi kontroloval „ozvy“ nebo jestli to byl tep ted si nejsem jista. Nejdriv tak jako koukal poslouchal bylo to nake pomalejsi tak jsem se lekla, No a rekl mi ze by vsadil boty ze podle jeho zkusenosti tyhle ozvy jsou chlapecka. Samozrejme se mi to zda jako blbost ale jelikoz jsme na tom s utz takhle, tak se vas optam jestli se tohle nekomu potvrdilo :) Predem diky, samozrejme je mi pohlavi jedno hlavne at je to zdravi, ale ted je to takove jako kdyby nam nic nerekli :lol:

Reakce:
Aduš8
Závislačka 4476 příspěvků 13.05.19 13:02

Podle tohohle bych se asi nestresovala. Nám řekli kluka už ve 13.tt,na jedné kontrole kolem 18.tt si doktor nebyl jistý, ale pak ho tam našel. Teď jsem ve 29 tt a od 20.tt nám všichni tvrdí holčičku.

smudlinky
Závislačka 2689 příspěvků 299 inzerátů 13.05.19 13:03

U nás se nespletli, první řekli ve 20týdnu, druhé od 13 týdne

Jarusko
Kecalka 133 příspěvků 13.05.19 13:19

Také jsem zvědavá na zkušenosti, mám doma jednu holčičku a čekám nejspíš druhou, šle bylo mi to řečeno už na prvním screeningu, tak jsem zvědavá jestli to bude pravda. U první mi to řekli, až na druhem.

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 19018 příspěvků 13.05.19 13:40
@Aduš8 píše:
Podle tohohle bych se asi nestresovala. Nám řekli kluka už ve 13.tt,na jedné kontrole kolem 18.tt si doktor nebyl jistý, ale pak ho tam našel. Teď jsem ve 29 tt a od 20.tt nám všichni tvrdí holčičku.

to je mazec! A to vám řekli i v prenatálním centru pokaždé jinak?

chaela
Ukecaná baba ;) 2097 příspěvků 2 inzeráty 13.05.19 13:50

Já mám zkušenost zatím dobrou. U prvního od 16tt všichni viděli kluka, u druhého to stejně už od 13tt. Oba to kluci jsou. Teď mi od 13tt tvrdí holku, zatím 3× 3 různí doktoři, tak uvidíme.
Kamarádce takhle taky. nevedeli, říkali pokaždé něco jiného a má holku. Ze prý to, co je mátlo mezi nohama, byla pupeční šňůra.

Aduš8
Závislačka 4476 příspěvků 13.05.19 13:50

@pe-terka ja to blbě napsala, omlouvám se :D. U prvního těhotenství ve 13.tt nám řekli kluka, pak si jednou doktor nebyl jistý, ale našel ho a pak už to byl vždycky kluk i se tak narodil. A teď u druhého těhotenství už nám od 2.screeningu všichni tvrdí holčičku. Takže u nás se, doufám, nespletli. Ach jo, asi se vrátím na základu, mezery ve vzdělání z ČJ :zed:

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 19018 příspěvků 13.05.19 13:56
@Aduš8 píše:
@pe-terka ja to blbě napsala, omlouvám se :D. U prvního těhotenství ve 13.tt nám řekli kluka, pak si jednou doktor nebyl jistý, ale našel ho a pak už to byl vždycky kluk i se tak narodil. A teď u druhého těhotenství už nám od 2.screeningu všichni tvrdí holčičku. Takže u nás se, doufám, nespletli. Ach jo, asi se vrátím na základu, mezery ve vzdělání z ČJ :zed:

aha, tak ted už je to srozumitelnější :palec: Tak to je prima, budete mít páreček :potlesk:
Kamarádka je těhotná, na prenetálu jí řeklu kluka, všichni už počítejí s chlapečkem - tak ve mě hrklo, že by můj syn měl přijít o slíbeného partáka :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama