Zkušenosti s vibrátorem Lelo Liv

531
26.7.13 19:30

Zkušenosti s vibrátorem Lelo Liv

Ahoj holky, jsem půl roku od porodu a najednou mě přepadly děsné touhy :oops:. Vůbec se nepoznávám :mrgreen:. Bohužel má manžel takovou práci, že často není doma, tak jsem si říkala, že si zkusím pořídit svůj první vibrátor. Zaujal mě Lelo Liv, máte ho nějaká? Chci to risknout a objednat si vibrátor přes internet, protože s mimčem se mi do sexshopu opravdu nechce :mrgreen:. Tak budu vděčná za každý váš názor. Třeba mi doporučíte jiný. Předem děkuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
26.7.13 19:42

Mám a je super. Elegantní, velmi příjemný na dotek, možnost volby z mnoha intenzit, navíc na první pohled skoro ani nevypadá jako vibrátor, což oceníte, až ho dítko vytáhne a donese babičce ukázat :lol: Nabitý vydrží strašně dlouho a má i hezký bílý pytlíček :) Jinak mám i we vibe, ale ten mi nesedl, laciný gumový nepříjemný a určený úplně na něco jiného, lelo je sametové a luxusní :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.7.13 20:20

@saruselib taky mám, fialovej, s černým pytlíčkem a je fakt luxusní. Dostala jsem ho od přítele a je opravdu dobrej :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.7.13 20:31

Tez ho mam, v zeleno-bile barve. A je uzasny. Ma nekolik druhu vibraci, je prijemny na dotek. Jdi do nej, nebudes litovat… Jak tak o nem basnim, tak me to navnadilo. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
531
26.7.13 20:45

Jé, holky, tak děkuji moc. Koukám - samé superlativy :-). Takže volba bude asi jasná :lol:. Nezdá se vám třeba malý? Samozřejmě nemůžu soudit, neviděla jsem ho naživo, teď jsem koukala ještě na: http://vibratory.heureka.cz/lelo-mona-ll/, ale asi vyhraje ten Liv :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama