Zkušenosti s vlasovou kosmetikou Kerastase

258
21.4.20 08:05

Zkušenosti s vlasovou kosmetikou Kerastase

Ahoj holky, používáte některá dlouhodobě Kerastase? Mně teď pomalu dochází šampon a kondicionér Kerastase Densifique. Jsem spokojená, ale zázrak se nekonal. Tak přemýšlím, jestli má cenu znovu investovat do Kerastase, myslela jsem teď řadu Nutritive, nebo se vrátit k Bione keratinová řada. S tím jsem byla taky spokojena. Je to dost velký finanční rozdíl. Používáte někdo dlouhodobě Kerastase a vidíte opravdu velký rozdíl proti drogerkovým šamponům?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21522
21.4.20 08:32

Dlouhodobě nepoužívám, občas jsem měla šampión a kondicioner, tuším, že letní radu pár let zpět…

K drogerkovym samponum bych se nevracela, ale v podobné cenové relaci jsou Redken, Goldwell a Bamboo rada od Alterna a všechno to jsou kvalitní značky, tak třeba vyzkoušet něco od nich…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1375
21.4.20 09:31

Drogerku nekupuji, končím teď s Tigi a konečně se zase dostávám k Alterně. Kerastase by ale neměla být špatná, spíš jestli sis vybrala správně na své vlasy :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
21.4.20 09:45

Používám jen Kerastase (šampony, masky, oleje atd.) a jsem spokojená už několik let, z drogerie vůbec, nevyhovují mi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4357
23.4.20 07:35

Máš tip, kde dobře koupit redken? Děkuji @Hanka1

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21522
23.4.20 10:19

@edding400 naposledy jsem kupovala na Alze, dostali jsme v praci poukázku na petistovku a pořídila jsem dva kusy. Jinak objednavam na prozdravevlasy (jsou mezi slovy tusim pomlčka) a pak jsem jeste brala u obchodu s přípravky na vlasy, ktery na vydejnu v Pze za Palladiem v Truhlarske, ale jmeno si ted nevzpomenu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4357
23.4.20 12:57
@Hanka1 píše:
@edding400 naposledy jsem kupovala na Alze, dostali jsme v praci poukázku na petistovku a pořídila jsem dva kusy. Jinak objednavam na prozdravevlasy (jsou mezi slovy tusim pomlčka) a pak jsem jeste brala u obchodu s přípravky na vlasy, ktery na vydejnu v Pze za Palladiem v Truhlarske, ale jmeno si ted nevzpomenu

díky moc, alzu zkusím, ta mě nenapadla. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33748
23.4.20 15:42

Holky, zeptám se asi blbě, ale jaký je uživatelský rozdíl mezi šampony Kerastase a těmi z drogerie? V čem jsou lepší, jiné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21522
23.4.20 18:57

Ja to poznám na pokožce hlavy, z těch drogerkovych krom par výrobku od Schwarzkopf, me zacne svedit a lupovatet hlava, pri delším používání je to poznat na struktuře a kvalitě vlasu. Ale treba nedrogerková a drazší rada znacky Wella mne taky nevyhovuje - po Welle mne svedi hlava a je jedno, jestli je z drogerie nebo vyssi rada…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
258
25.4.20 10:45

Tak jsem si nakonec vybrala Kerastase Extentioniste šampon a kondicionér, snad budu spokojená :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat