Reklama

Zkušenosti s vozíkem za kolo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kachacha
Povídálka 11 příspěvků 01.10.18 19:56
zkušenosti s vozíkem za kolo

Zdravím, prosím jaké máte zkušenosti s vozíkem za kolo Qeridoo, Croozer, Burley? Prosím pozitiva i negativa. Díky

Reklama

Reakce:

xantule
Ukecaná baba ;) 2243 příspěvků 01.10.18 21:14

@kachacha koukám, že jsi psala dotaz i do Nevýchovy :lol:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17156 příspěvků 26 inzerátů 01.10.18 21:20

My dali prednost cyklosedacce (po zvazeni vsech pro a proti obou variant).

krukynka
Kecalka 117 příspěvků 01.10.18 21:34

My máme Burley, je to asi nejlevnější varianta od croozeru. Nám to na to vyjetí pětkrát do roka stačí. Jako kočárek se moc použít nedá, ale za kolo je úplně v pohodě. Jen mi musel manžel pořídit elektrokolo, abych to utáhla… Ale to je můj problém :-D Starší syn je v cyklosedačce u manžela, já tahám mimino. Vozík mě osobně přijde bezpečnější jak sedačka. Spadnout s dítětem v sedačce tak si hooodně natluče. Když spadnu s vozíkem, tak se miminu nestane absolutně nic. Vozík má na sobě konstrukci, dítě je tam chráněné. Nejezdím ale po silnici. Radši jdu pěšky po chodníku když musím.

Ju21na
Kecalka 114 příspěvků 1 inzerát 01.10.18 23:06

My máme použité starší Qeridoo a manžel říkal, že ani nepozná, že ho má za kolem. Spíš ho ale používáme do terénu jako kočárek a super. Sestra má úplně nový Croozer a kromě designu a ceny nevidím rozdíl. Jo, vlastně - oni mají přední kolečko pod vozíkem a my před. S cyklosedackou bych se bála jezdit, kvůli stabilitě.

madyb
Nováček 4 příspěvky 01.10.18 23:09

Měli jsme Burley a super. Když si manžel naložil obě děti tak jsem mu i stačila. :D . Měli jsme obyčejný dvousedačkový (ale většinou vozily jen jedno ) bez odpružení a děti okamžitě usnuly. Konstrukce pevná a bezpečná. Má uchycení na střed zadního kola tak z kopce po štěrku se musí do zatáček opatrně a brzdit víc přední brzdou.

Jandulka
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 01.10.18 23:16

Měli jsme Croozer, bohužel malá na něj reagovala příšerně, vyjeli jsme s tím asi 3× a pak jsme jej museli prodat, protože všechny výlety prořvala. Takže jsme počkali tak do roka a cyklosedačku už snášela mnohem líp.

Hroznej puberťák
Závislačka 4461 příspěvků 01.10.18 23:17
@Svistice píše:
My dali prednost cyklosedacce (po zvazeni vsech pro a proti obou variant).

My ne, ty dvě děti naráz se do ní dávaly docela blbě :D

Svistice
Neúnavná pisatelka 17156 příspěvků 26 inzerátů 02.10.18 05:22
@Hroznej puberťák píše:
My ne, ty dvě děti naráz se do ní dávaly docela blbě :D

To musi kazdy z rodicu nafasovat jedno dite. :lol:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15370 příspěvků 02.10.18 05:57

Burley by měl mít nejlepší odpružení, my o něm uvažovali místo Chariota. Ale před dvěma lety nejen odepínací boční okénka, jako má Chariot, nevím, zda to již teď Burley třeba také nemá.

Hroznej puberťák
Závislačka 4461 příspěvků 02.10.18 09:47
@Svistice píše:
To musi kazdy z rodicu nafasovat jedno dite. :lol:

S dětma jsem jezdil sám, manželka nejezdila, dnes už sice jezdí, ale ani tak by se netroufla vzít si na kolo sedačku, bála by se. Jinak já jsem měl kolo se sedačkou půjčené jednou, a jako jo, zajímavý, ale z mého pohledu - zlatej vozejk…

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34046 příspěvků 02.10.18 17:01

@kachacha queridoo, napisu ale pozdeji, musim letet. Celkem dobrej, chariot to samozrejme neni.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34046 příspěvků 02.10.18 22:08

Tak uz jsem tu. Qeridoo dvouvozik s odpruzenim, koupeny 2010 novy, dovoz z Nemecka. tehdy byl budto odpruzeny chariot, neodpruzeny crooser a tento odpruzeny dvouvozik - nebyl levny odpruzeny jednovozik. Nikdy jsme nevozili dvojcata.
Kvaluitni vyrobek, po letech suchace drzi, igelity nejsou popraskane, nic se nepare. Konstrukce je solidni. Vysypalo se uchyceni jednoho kola - slo to opravit doma. Je tezky,ale jede lehko, sklada se relativne slozite (oproti chariotovi), ale slozi se do uplne placky. Neni k nemu set na lyze. Hlavni nevyhodu vidim v naprosto kolme zadove operce, kvuli ktere se v tom fakt blbe spi - dite visí dopredu. Meli jsme na tpo vyrobene vypodlozeni z molitanu, ktere delalo trochu siknmejsi uhel, ale u posledniho jsme prisli na to, ze je vyhodne posadit ho ke strane a nechat ho spat opreneho o bok, ev. oblozit srolovanou dekou - nekdy se uplne natahl nalezato na tu sirkokou sedacku, ale to je v pripade, ze jsme to pouzivali jako kocarek, na kolo bych takto asi nesla.
nema bocni vetracky.

Vozik jsme jen 1× prevrhli na desnych hrbolech. Najezdili jsme s nim nekolik stovek km. Odvozili jsme 3 deti. Porad si ho nechavame jako nakladni, je mimoradne objemny.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >