Reklama

Zkušenosti s vypadáváním loketního kloubu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katciicek
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 30.01.17 11:12
Zkušenosti s vypadáváním loketního kloubu

Máte někdo zkušenosti? Dcera 3 roky už se jí to stalo už po 5té byli jsme odeslaní ke dvou ortopedům naposled mi řekli že mám zkusit najít někoho v Praze co má s tímto lepší zkušenosti. Dcera při posledním vypadnutí si to udělala sama kdy si hrála a pověsila se na poličku. Nahodili jí to ale ještě další den ji to dost bolelo a hodně plakala. Na ručičku si teď dává sama pozor ale zajímalo by mě jestli máte někdo s tím zkušenosti a jak dlouho trvalo než dorostli kostičky do kloubu a jestli vůbec. Naposled nám řekli že je to už chronický. Zlepšilo se vám to?? Nebo nějaký ortoped co se na to specializuje? nebo jen musíme čekat? Děkuji

Reklama

Reakce:

jakákoliv
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 30.01.17 11:25

Dcerce 1 a 3/4 roku se to teď nedávno stalo poprvé, takže nějaké velké zkušenosti nemám..nicméně podle dr. na chirurgii máme počítat s tím, že tento úraz se rád opakuje..prý stačí málo, jak mají volné vazy a některé děti jsou k tomu dost náchylné :( ptala jsem se, kdy z toho asi tak děti vyrostou, prý až kolem šestého roku :think:

Lidym
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 3 inzeráty 30.01.17 12:33

Synovi se to stalo jen jednou a z okolí nikomu. Bohužel.

Lidym
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 3 inzeráty 30.01.17 12:34

Synovi se to stalo jen jednou a z okolí nikomu. Bohužel.

Katciicek
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 30.01.17 15:22
:think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama