Zkušenosti s vypadáváním loketního kloubu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katciicek
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 30.01.17 11:12
Zkušenosti s vypadáváním loketního kloubu

Máte někdo zkušenosti? Dcera 3 roky už se jí to stalo už po 5té byli jsme odeslaní ke dvou ortopedům naposled mi řekli že mám zkusit najít někoho v Praze co má s tímto lepší zkušenosti. Dcera při posledním vypadnutí si to udělala sama kdy si hrála a pověsila se na poličku. Nahodili jí to ale ještě další den ji to dost bolelo a hodně plakala. Na ručičku si teď dává sama pozor ale zajímalo by mě jestli máte někdo s tím zkušenosti a jak dlouho trvalo než dorostli kostičky do kloubu a jestli vůbec. Naposled nám řekli že je to už chronický. Zlepšilo se vám to?? Nebo nějaký ortoped co se na to specializuje? nebo jen musíme čekat? Děkuji

Reakce:

jakákoliv
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 30.01.17 11:25

Dcerce 1 a 3/4 roku se to teď nedávno stalo poprvé, takže nějaké velké zkušenosti nemám..nicméně podle dr. na chirurgii máme počítat s tím, že tento úraz se rád opakuje..prý stačí málo, jak mají volné vazy a některé děti jsou k tomu dost náchylné :( ptala jsem se, kdy z toho asi tak děti vyrostou, prý až kolem šestého roku :think:

Lidym
Ukecaná baba ;) 2274 příspěvků 3 inzeráty 30.01.17 12:33

Synovi se to stalo jen jednou a z okolí nikomu. Bohužel.

Lidym
Ukecaná baba ;) 2274 příspěvků 3 inzeráty 30.01.17 12:34

Synovi se to stalo jen jednou a z okolí nikomu. Bohužel.

Katciicek
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 30.01.17 15:22
:think:
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >