Zkušenosti s vypadáváním loketního kloubu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katciicek
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 30.01.17 11:12
Zkušenosti s vypadáváním loketního kloubu

Máte někdo zkušenosti? Dcera 3 roky už se jí to stalo už po 5té byli jsme odeslaní ke dvou ortopedům naposled mi řekli že mám zkusit najít někoho v Praze co má s tímto lepší zkušenosti. Dcera při posledním vypadnutí si to udělala sama kdy si hrála a pověsila se na poličku. Nahodili jí to ale ještě další den ji to dost bolelo a hodně plakala. Na ručičku si teď dává sama pozor ale zajímalo by mě jestli máte někdo s tím zkušenosti a jak dlouho trvalo než dorostli kostičky do kloubu a jestli vůbec. Naposled nám řekli že je to už chronický. Zlepšilo se vám to?? Nebo nějaký ortoped co se na to specializuje? nebo jen musíme čekat? Děkuji

Reakce:
jakákoliv
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 30.01.17 11:25

Dcerce 1 a 3/4 roku se to teď nedávno stalo poprvé, takže nějaké velké zkušenosti nemám..nicméně podle dr. na chirurgii máme počítat s tím, že tento úraz se rád opakuje..prý stačí málo, jak mají volné vazy a některé děti jsou k tomu dost náchylné :( ptala jsem se, kdy z toho asi tak děti vyrostou, prý až kolem šestého roku :think:

Lidym
Ukecaná baba ;) 2331 příspěvků 30.01.17 12:33

Synovi se to stalo jen jednou a z okolí nikomu. Bohužel.

Lidym
Ukecaná baba ;) 2331 příspěvků 30.01.17 12:34

Synovi se to stalo jen jednou a z okolí nikomu. Bohužel.

Katciicek
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 30.01.17 15:22
:think:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >