Reklama

Zkušenosti s www.stihli.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alimdar
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 30.01.17 14:28
Zkušenosti s www.stihli.cz

Ahoj, předně upozorňuju, že toto není reklama, ale opravdu mě zajimaji vaše zkušenosti.
Na tyto stranky jsem narazila dnes náhodou na slevomatu, kde nabízejí sestavení jídelníčku na 3 měsíce za 179,– namísto obvyklých 1900,–, tak jsem voucher zakoupila.
Ted jen čekám a jsem zvědavá, zda někdo má a jaké zkušenosti s totou vyzivovou poradenskou firmou.

Pokud bude vyhodnoceno jako reklama, prosim smazat.

Vsem děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Sněženka25
Závislačka 3899 příspěvků 36 inzerátů 30.01.17 15:11

Já zkušennost nemám, ale možná bych také koupila, tak jsem zvědavá, co kdo napíše :)

Jinak já jsem měla v minuosti jídelníček na míru od výživové poradkyně (taky jsme se domlouvaly jen po emailech) a hubla jsem pěkně. Vzala v potaz i to, na co má klient alergii, co mu nechutná… Zhubla jsem asi 10 kg za ty 3 měsíce. Ale bylo to časově náročné, protože bývaly často jak obědy tak večeře teplé, takže když jsem přijela z práce v 16 hodin, tak jsem pak do 20 hodin je vařila a chystala svačiny na příští den :-D Teď jsem doma na rodičovské, tak je přeci jen času víc :)

alimdar
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 30.01.17 15:50

Ja byla na nato kobzultaci ve Světě zdraví, ale bylo to drahý. 12.000,– :roll:.
Ale spousta lidí kolem mě zhubli, tak za tyhle peníze do toho jdu. Ted čekám, až mi pošlou dotazník. Potrbuju zhubnout cca 6kg, ted mam 40,neky 38, ale chci 36. Tak snad. Ale už je mi dost let, tak to nejde tak snadno :mrgreen:
Určitě pak napíšu

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 16:37

Edit.. jsem slepá

Ivan PPZ
Kelišová 5606 příspěvků 30.01.17 16:41

Dle mého- kvalitní jídelníček na 3 měsíce za 200,– nebude „na míru“. Ledaže by to bylo „podpořené“ nuceným nákupem NĚČEHO.

alimdar
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 30.01.17 17:59

@Ivan PPZ tak samozřejmě ho zkouknu a dle selského rozumu uvidím. 1900,–, za kolik to mají standardně bych za online sestavení nedala. Tech cca 200 mi líto nebude

alimdar
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 30.01.17 17:59
@Saatine píše:
Edit.. jsem slepá

A o copak šlo?

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 18:07
@alimdar píše:
A o copak šlo?
Že jsem to u nich na stránkách neviděla, pak jsem to pročetla znovu, že je to ze slevomatu. Já jsem obecně za diety dala už takové peníze, že nejsem moc ochotná investovat. Ale v jídle jsem zvyklá jíst stále to samé a pokud by v tom jídelníčku bylo něco nového, tak si stěžovat nebudu :)

alimdar
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 30.01.17 19:02

@Saatine já bych právě žádný velký prachy nedala, protože je to hlavně o vůli a v hlavě. Ale tyhle peníze mi prijdou o. k., teda zhodnotim to, az mi to pošlou. Základy zdravé stravy vím a znam, ale skladbu potravin mi ještě nikdo nedelal. Sama jsem zvědavá

Ivan PPZ
Kelišová 5606 příspěvků 30.01.17 19:27

Za tu cenu tam očekávám spíš nějaké obecnější věci-to se asi dá získat i grátis. Takže ano, není to moc, ale když jim to dá 100 lidí, tak dobrý kšeft a nikdo nebude nějak křičet- bylo to přeci tak levné. Nebo někdo myslí, že věc za 1900 opravdu má takovou slevu?

alimdar
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 30.01.17 19:54

@Ivan PPZ tak samozřejmě, myslim, že je to hlavně o placebua když není vůle, tak zo zkouším aspoň takhle. Uvidim, vyplnim dotazník a vyčkam. Nejsem zas úplný blb, abych nepoznala nesmysl. Ono ve finále i ta poradkyně za 12000,– vychází z mustru, který obměňuje a aplikuje na všechny obdobně.
A právě proto se tu ptám na zkušenosti. Mají i studia, takže úplný internetový podvod to nebude. Uvidíme a říkám si, že jsem v životě prisla už o víc.

Treba Macingova je mi extrémně nesympaticka :nevim:, tu bych nedrzela ani když je zadarmo

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 20:19
@alimdar píše:
@Ivan PPZ tak samozřejmě, myslim, že je to hlavně o placebua když není vůle, tak zo zkouším aspoň takhle. Uvidim, vyplnim dotazník a vyčkam. Nejsem zas úplný blb, abych nepoznala nesmysl. Ono ve finále i ta poradkyně za 12000,– vychází z mustru, který obměňuje a aplikuje na všechny obdobně.
A právě proto se tu ptám na zkušenosti. Mají i studia, takže úplný internetový podvod to nebude. Uvidíme a říkám si, že jsem v životě prisla už o víc.Treba Macingova je mi extrémně nesympaticka :nevim:, tu bych nedrzela ani když je zadarmo

Hlavně je hnusná, vařená zelenina ve všech možných formách, tfuj.. Můžu zeleninu po tunách, ale ne tepelně upravenou.

Sněženka25
Závislačka 3899 příspěvků 36 inzerátů 30.01.17 21:26
@alimdar píše:
Ja byla na nato kobzultaci ve Světě zdraví, ale bylo to drahý. 12.000,– :roll:.
Ale spousta lidí kolem mě zhubli, tak za tyhle peníze do toho jdu. Ted čekám, až mi pošlou dotazník. Potrbuju zhubnout cca 6kg, ted mam 40,neky 38, ale chci 36. Tak snad. Ale už je mi dost let, tak to nejde tak snadno :mrgreen:
Určitě pak napíšu

TY máš 40 kg a chceš 6 kg zhubnout? :think:

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 21:50
@Sněženka25 píše:
TY máš 40 kg a chceš 6 kg zhubnout? :think:
že by měla velikost 40?

Sněženka25
Závislačka 3899 příspěvků 36 inzerátů 30.01.17 22:13
@Saatine píše: že by měla velikost 40?

Aha, to mě nenapadlo, když mluvila o kg… to slovo „velikost“ tam chybí :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama