Zkušenosti se cvičením mamacore

5
30.11.19 20:02

Zkušenosti se cvičením mamacore

Ahoj, před časem jsem slibovala, že zde posdílím zkušenosti se cvičením, na které jsem se dala. Je to online program, což ve mě na začátku vzbuzovalo podezření, jak to asi bude fungovat. Nabízeli na zkoušku týden zdarma, tak jsem do toho šla. Musim říci, že po těch 7 dnech jsem cítila jisté pocitové změny. Měla jsem totiž problém s bolestmi zad a diastázou. Po sedmi dnech jsem cítila úlevu hlavně v oblasti kříže. Tím pádem jsem se rozhodla jít do placené verze. Placenou verzi jsem již docvičila a musím opravdu uznat, že super. Cvičení mají opravdu do detailu propracované, cviky jsem se i já naučila a to je co říct. Každý den se mnou sestavu cviků odcvičili. Musím upozornit na to, že cvičení není moc zábavné a někdy jsem se musela opravdu přemáhat. Co se týká bolestí zad, tak ty už neznám. Břicho se zatáhlo a celkově zpevnilo a určitě se i oploštilo. Ještě není tak ploché, jak bych si představovala, ale cvičím teprve 2 měsíce a půl. Věřím, že se mi to podaří. Každopádně toto cvičení bych doporučila všem, kdo chtějí posílit střed těla, především se zbavit bolestí zad a udělat konečně něco se svým břichem. Píšu sem, protože mě ti šikovní kluci požádali a já to samozřejmě ráda udělala :) A jako druhý důvod je možná inspirace pro ostatní maminky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama