Zkušenosti se samodržící podprsenkou

Anonymní
1.1.20 21:03

Zkušenosti se samodržící podprsenkou

Dobrý večer, máte některá z vás zkušenost se samodržící podprsenkou? Chtěla bych pod šaty, ale bojím se, aby mi to vydrželo celý večer :mrgreen: :mrgreen: A kde nejlíp pořídit?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1.1.20 21:10

Mám prsa E a neudržela mi je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10696
1.1.20 21:10

Většina drží na menších prsou. Ve speciálkách kde mají značky jako panache/freya seženeš dobřefungující bezramínkové podprsenky i na velmi bujné tvary.

Více než kde jinde je potřeba porozumět tomu jak vypadá skutečně sedící podprsenka, tedy že potřebuješ spíš těsnější obvod a předevší velké košíčky, aby se ti ta prsa opravdu vešla. 75C je velikost na plochého oplácaného chlapce, nikoliv skutečná velikost většiny českých žen.

Za mě - udělej si výlet do Prahy a nebo do Brna a vyber si ji v Caresse

https://www.caresse.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
1.1.20 21:17

Velikost D, kupovala jsem na astratexu. Mam už asi pátou a pořád stejnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
1.1.20 21:17

Kupovala jsem 85E od Wonderbra pod saty a byla jsem celkem spokojena, obcas si ji vezmu i pod tricko. Ale chce to hodne dobre vyzkouset a nekupovat naslepo podle tabulky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
996
1.1.20 21:59

Mám malá prsa B a drží dobře. Měla jsem nějakou za 400kc (spousta let dozadu) a vydržela několik let. Teď objednávám z Aliexpressu a taky drží za těch pár korun několik měsíců. Ale větší prsa budou mít určitě problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
996
1.1.20 22:02

Teď jsem si oblíbila do šatů a tilek toto provedení https://www.kalhotky-podprsenky.cz/…u-podprsenka?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
677
1.1.20 22:47

Mám z Caresse bezramínkovou podprsenku Ewa Michalak ve velikosti 65 H a drží úplně v pohodě celý večer bez jakéhokoliv upravování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1181
1.1.20 23:20

@Kskaja nemas nahodou odkaz na Ali, kterou podprsenku objednavas?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 23:58

Tak to je dobrý, já mám prsa B, tak snad to bude držet :lol: díky všem za rady :dance: zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
996
2.1.20 18:11
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1181
2.1.20 18:51

@Kskaja prima. Diky

• Nahlásit