Zkušenosti se sirupem Gastrotuss

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
261
23.9.12 16:43

zkušenosti se sirupem gastrotuss

Zdravím maminky, měla bych dotaz, zda máte některá zkušenost se sirupem gastrotuss? Mám 7-týdenní miminko, které má koliku, dávám mu kapičky Sab Simplex a BioGaia, ale teďka mi začal hodně ublinkávat i hodinu po jídle, a dokonce i ve spánku. Nutriton bych moc brát nechtěla z toho důvodu, že plně kojím a mléko mi moc odstříkávat nejde. Děkuji za názory :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2326
23.9.12 16:53

Nám nezabral…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
nepřihl. LLenča
23.9.12 16:57

Já ho koupila na doporučení pediatričky a malý mi ho ani nepozřel. Vytlačil ho mezi rtíky ven, takže nevím, zda by na něj měl nějaký pozitivní účinek. Každopádně mi malý přestal ublinkávat (je to teď spíš vyjímečně, kdy ublinkne), takže už to nemusím řešit. :)

• Citovat
  • Nahlásit
7376
23.9.12 16:58

Ahoj, my měli stejný propblém,, gastrotus je na prd, akorát ho bude bolet žaludek. koj po menších dávkách, ale častěji, miminka se rády přepíjejí, dej mu na noc takový ten klínek pro miminka na spaní, poloha na bočku také pomáhala a také, důkladně odříhnout, netřepat, opatrně převlíkat a zvykat na polohu na břichu, ale né po jídle a bez dozoru. Už je nám 7 měsíců a ublinkávání snad od 4-5 měsíce není aje vše v pořádku, stále kojíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
23.9.12 17:01

No já ho kojím po 2-3 hodinách. Stalo se, že mi začal ublinkávat i na prso. Na bříško ho přes den dávám, dokonce mi tak i pospí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
23.9.12 17:02

A délka kojení nepřesáhne 15 minut

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7376
23.9.12 17:04

Pokud ublinkává a spinká na bříšku, snad máš monitor dechu!!! doktorka mi radila maximálně 5 minut a kojit častěji, později ten interval zase natáhneš. Mi se malá vždycky napráskala a pak jsem jen slyšela jak přemlaskává, chrčí, kucká a řev..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
23.9.12 17:10

Tak když spinká na bříšku, tak většinou na gauči a jsem u něj. Jinak nám právě pediatrička tvrdila, že po kojení ho máme dávat na bříško, že to je na koliku výborné, že se vyprdí a dokonce si i odříhne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7376
23.9.12 17:11

No, to je pravda, ale vždycky pod dozorem a mi teda většinou i teď po kojení nebo po jidle na břichu ublinkne. Si představ, že se najíš a lehneš si na břicho :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
23.9.12 17:13

No právě proto mi to přišlo divné, ale na koliku to teda fakt zabírá :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7376
23.9.12 17:13

Na bříško bych dávala před kojením na nějakou dobu, pak pár kapek espumisanu, nakojit, pochovat ve vzpřímené poloze a pak další aktivity. Ty biogaia jsem taky dávala, spotřebovala jsem 2 balenbí a asi po měsíci už jsem dávala espumisan jedn jednou denně, po dalším už jen někdy a teď vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7376
23.9.12 17:15

Zkus dětské plavání, je to perfektní na prdíky a také jedna taková věc, co se o ni moc nemluví, večer, když koupeš, nedávej teplejší vodu jak 37 stupňů a po koupeli jemnou masáž bříška. Teplá voda zhoršuje koliku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
23.9.12 17:16

Máme úplně to samý :(.Malej má 15.týdnů a zvracíme čím dál víc.
Nejprv jsem koupila Nutriton, ale moc nepomohl a před týdnem Gastrotuss. Všechen ho vždycky vyhodí :nevim:.
Jezdíme do nedonoš. poradny a k dět. lékařce. Říkala jsem jim, že malej zvrací. Prý přibývá, tak to nemám řešit.
Já bych to neřešila, ale vzhledem k tomu, že minule nějak divně chrčel, tak přijdu k postýlce a on se dusil, :zed: tak jsem i dost naštvaná.
Od narození spí jedině na břiše, i když mi říkali, že tak spát nemá.
Prostě mi to přijde bezpečnější jak na zádech. :think:
Zvracení neustává, naopak zvrací čím dál víc. :nevim: :nevim:
U nás byl nákup těchto kapek = vyhozené peníze. :twisted:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
23.9.12 17:17

Ty jo, tak s tou vodou slyším prvně, právě jsem myslela, že teplejší je lepší. Určitě zkusíme. Díky za radu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
23.9.12 17:20

@jana0979 nám takyříkají, že když prospíváme, tak to nemáme řešit :( To muselo být hrozné, jak se dusil :,( To se dusil na zádech?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat