Zkušenosti se sledovacím zařízením

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.19 12:25
Zkušenosti se sledovacim zařízení

Dobrý den, potřebuji sledovat manžela, který má milenku, jezdí autem. Jestli je potřeba speciální zařízení do auta či stačí např. jen hodinky?
Prosím ty, kteří chtějí hodnotit morálku, aby nepřispívali.
Rozvadime se, jsou v tom malé děti, velký majetek, který manžel odklání…
Děkuji za odpovědi

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Banane18
Kecalka 110 příspěvků 01.04.19 12:30

Co já vím,tak je i nějaká Aplikace do telefonu na sledování dětí že pak víš kde se nachází.Ale musela bys mu dát do auta mobil se simkou a tou aplikaci.
A co nějaká kamarádka?Že by ho sledovala a nafotila?Nebo že by sis zařídila hlídání a jeho sledovala?Anebo rovnou detektiva angažovala?

Šáruší
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 01.04.19 12:32

Nevyjde s méně starostmi nějaké soukromé očko?

Ou
Kelišová 6969 příspěvků 01.04.19 12:34

A nebylo by lepší rovnou si najít rozvodového právníka?

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1872 příspěvků 01.04.19 12:44
@Anonymní píše:
Dobrý den, potřebuji sledovat manžela, který má milenku, jezdí autem. Jestli je potřeba speciální zařízení do auta či stačí např. jen hodinky?
Prosím ty, kteří chtějí hodnotit morálku, aby nepřispívali.
Rozvadime se, jsou v tom malé děti, velký majetek, který manžel odklání…
Děkuji za odpovědi

Jestli máme hodit morálku za hlavu, tak koukej za rady a zkušenosti dobře zaplatit… 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.19 12:46

Rozvodového právníka mám, ovšem když má někdo peníze na zahraničních účtech, nejde to dohledat, navíc je převádí na známé…
Očko mě taky napadlo, ovšem vyjde to draze, když nevím den ani čas a šlo by o sledování autem…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.19 12:47
@AlphaOmega píše:
Jestli máme hodit morálku za hlavu, tak koukej za rady a zkušenosti dobře zaplatit… 8)

Pardón, napadlo mě, jestli někdo nemá zkušenost s konkrétním zařízením…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.19 12:54
@Banane18 píše:
Co já vím,tak je i nějaká Aplikace do telefonu na sledování dětí že pak víš kde se nachází.Ale musela bys mu dát do auta mobil se simkou a tou aplikaci.
A co nějaká kamarádka?Že by ho sledovala a nafotila?Nebo že by sis zařídila hlídání a jeho sledovala?Anebo rovnou detektiva angažovala? [/citace

To vyjde dráž než různá zařízení…bohužel nemám nikoho kdo by mohl trávit dny v autě, nevim, kdy za ní jezdí…

DustInTheWind
Kecalka 409 příspěvků 01.04.19 12:55

Sledovat auto je bezpečnější než osobu - když se to provalí, tak můžeš tvrdit, že to bylo opatření proti krádeži apod. zvlášť jestli je auto v SJM.

Když mu nainstaluješ něco do telefonu a podaří se ti to prokázat (nějak se k těm datům budeš chtít dostat), tak z toho se nevykecáš.

Když jde o rozvod, tak si vyjasni, k čemu ti to je - že má milenku už víš, jestli jsou k něčemu data, jak často k ní jezdí, pochybuju.

Spíš ten odkláněný majetek, k tomu potřebuješ úplně jiný druh informací.

Jak ti tady radili - rozvodový právník, s ním probrat, co bys měla zjistit a pak řešit jak to provést, ten detektiv se může hodit.

unuděná
Kelišová 7045 příspěvků 01.04.19 12:56

A co přesně potřebuješ zjistit? Jde ti o časový úsek, který s ní tráví, nebo místo, kde se schází? Potřebuješ fotky nebo naježděné kilometry? Spoustu toho můžeš šikovně zjistit sama :mavam:

unuděná
Kelišová 7045 příspěvků 01.04.19 12:57

A přesně jak píše @DustInTheWind - ohledně majetku ti tyhle informace asi k ničemu nebudou.

Ou
Kelišová 6969 příspěvků 01.04.19 13:06
@Anonymní píše:
Rozvodového právníka mám, ovšem když má někdo peníze na zahraničních účtech, nejde to dohledat, navíc je převádí na známé…
Očko mě taky napadlo, ovšem vyjde to draze, když nevím den ani čas a šlo by o sledování autem…

Tak tím spíš ti nepomůže štěnice do auta, ale dobrý právník, který zajistí externě služby člověka, co prozumí jeho finančním machinacím. Tohle neřeš na internetu a svépomocí - zejména pokud tvoje porozumění problematice je, že se ptáš na mamaserveru, ale s tím právníkem. A v případě že řekne, no s tím nic nenadělám, tak holt potřebuješ dražšího rozvodového právníka s širším portfoliem služeb.

Výhodou je, že jaksi bude motivovaný hrát o procenta z vysouzených peněz, které najde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.19 13:06

Jde mi o zjištění, kde bydlí, popřípadě její identitu a tuto informaci bych"vyměnila", zní to bláznive, ale vím, že by to prošlo…

unuděná
Kelišová 7045 příspěvků 01.04.19 13:08
@Anonymní píše:
Jde mi o zjištění, kde bydlí, popřípadě její identitu a tuto informaci bych"vyměnila", zní to bláznive, ale vím, že by to prošlo…

A vy už spolu nežijete v jedné domácnosti? Že bys měla tušení, kdy jede za ní?

Lama Lama
Hvězda diskuse 51904 příspěvků 01.04.19 13:14

To odklani ten majetek v kesi autem? Nebo odváží na tajné místo starožitnosti?
Nějak to nesedí.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama