Zkušenosti se Smart (Jet money) půjčkou - tabulka splátek

Anonymní
23.11.15 10:47

Zkušenosti se Smart (Jet money) půjčkou-tabulka splátek

Ahoj,

bral si v poslední době (třeba roce) od Smartu ted Jet money půjčku? Kontaktoval mě jejich zástupce, ale já nikde na internetu nemůžu najít žádné info ohledně splátek. Kdybych chtěla třeba 20tis tak kolik přeplatím a kolik by byla splátka atd, abych vůbec veděla, zda to má smysl atd…

Má s nimi někdo zkušenosti?

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5
23.11.15 11:05

Pokud je to nebankovní společnost tak od toho ruce pryč… Zvlášť když k tomu nemůžeš najít žádné informace, to je divné. Každopádně všechny dotazy by ti ěl zodpovědět ten obchoďák..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.15 11:19
@Vitalu píše:
Pokud je to nebankovní společnost tak od toho ruce pryč… Zvlášť když k tomu nemůžeš najít žádné informace, to je divné. Každopádně všechny dotazy by ti ěl zodpovědět ten obchoďák..

děkuji za odpověd na otázku an kterou sem se neptala.

• Nahlásit
  • Citovat
5943
23.11.15 11:33
@Anonymní píše:
Ahoj,

bral si v poslední době (třeba roce) od Smartu ted Jet money půjčku? Kontaktoval mě jejich zástupce, ale já nikde na internetu nemůžu najít žádné info ohledně splátek. Kdybych chtěla třeba 20tis tak kolik přeplatím a kolik by byla splátka atd, abych vůbec veděla, zda to má smysl atd…

Má s nimi někdo zkušenosti?

Děkuji

No přímo na jejich stránkách píšou tohle:
Výše úvěru 20 000 Kč, 13 splátek, měsíční splátka 2 600 Kč, roční úroková sazba 105,9 %. Poplatky související s úvěrem: sjednání úvěru 600 Kč. RPSN 183,2 %, celková částka splatná 34 400 Kč.

Takže takovouhle půjčku bych nechtěl ani zadarmo :mrgreen:

A ještě je zajímavá tahle informace: Obchodní podíl je zastaven ve prospěch zástavního věřitele Záložny CREDITAS, spořitelního družstva, IĆ: 634 92 555, se sídlem Olomouc, tř. Svobody 1194/12, PSČ 779 00, za účelem zajištění pohledávky ve smyslu Smlouvy o zřízení zástavního práva k obchodnímu podílu na společnosti č. OP-108903201374 uzavřené dne 02.09.2013
A ta zástava je až do výše 39 mil. Kč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5943
23.11.15 11:37

Tady to je ofocené

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.11.15 21:27

Pokud by to museoo být a nebankovka, tak jedině Provident.
Nejsem OZ.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama