Zkušenosti se špatně ostříhanými vlasy...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tzipora
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 24.02.19 21:11
Zkušenosti se špatně ostříhanými vlasy...

Co jste prosím dělali s vlasy, když jste je měli od kadeřnice úplně nemožně ostříhané? :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
rezulka
Závislačka 2968 příspěvků 24.02.19 21:15

@tzipora :lol: :lol: Zrovna nedávno. Chodila jsem v culíku a rychle hledala někoho, kdo to opraví. Pro mě skoro měsíc utrpení. Co jinýho bys chtěla dělat?

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2181 příspěvků 24.02.19 21:15

Počkala, až dorostou, celé dětství mě naši nechávali naprosto nemožně stříhat. :lol: (navíc v učňovském, takže to, že jsem měla vlasy na jedné straně o několik cm kratší, než na té druhé, nebylo výjimkou)

Ne, tak záleží, co je na nich nemožného v tvém případě. :think: Hlavně bych se ozvala hned u ní, každá kadeřnice se snad na konci ptá, jestli jsi spokojená, ne?

modravlocka
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 24.02.19 21:18

Nic, nechala jsem si je zas dorust. Má původní představa bylo kratší mikádo, odcházela jsem asi se 4 cm. Zpětně musím ale uznat, že mi to celkem seklo.

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9514 příspěvků 24.02.19 21:19

No přilepit zpátky nepůjdou, tak buď si nechat z někoho zkušenějšího udělat jinej, kratší, střih nebo se s tím smířit, nosit culik dokud to nedoroste :D

Mína47
Zasloužilá kecalka 657 příspěvků 24.02.19 21:19

Brecela :,( jsem a byla nestastna skoro pul roku, protoze me to neskutecne obtezovalo - ofina ostrihana na kratko,kdyt jsem vyslovne rekla, ze ofinu nachci. Mela jsem pred porodem a v porodnici vlasy katastrofa. Od te doby, ofinu nenosim zadnou a k te kadernici jsem uz nesla!

debra.morgan
Echt Kelišová 7605 příspěvků 24.02.19 21:19

vetsinou mi pomuze si vlasy umýt a sama upravit, trochu precesat, za par dni si na novy uces zvyknu. navic, jsou to jen vlasy, rychle dorostou. jestli je jeste co strihat, zkus jinou kadernici.....

tzipora
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 24.02.19 21:26
@rezulka píše:
@tzipora :lol: :lol: Zrovna nedávno. Chodila jsem v culíku a rychle hledala někoho, kdo to opraví. Pro mě skoro měsíc utrpení. Co jinýho bys chtěla dělat?

Trochu mě asi utěší vědomí, že v tom nejsem sama. :) Je to na nic no.

tzipora
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 24.02.19 21:27
@klamonožka píše:
Počkala, až dorostou, celé dětství mě naši nechávali naprosto nemožně stříhat. :lol: (navíc v učňovském, takže to, že jsem měla vlasy na jedné straně o několik cm kratší, než na té druhé, nebylo výjimkou)Ne, tak záleží, co je na nich nemožného v tvém případě. :think: Hlavně bych se ozvala hned u ní, každá kadeřnice se snad na konci ptá, jestli jsi spokojená, ne?

Prosím tě. Byla jsem v učňovském středisku. Myslela jsem, že bude šikovná. Velký omyl.

tzipora
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 24.02.19 21:29
@debra.morgan píše:
vetsinou mi pomuze si vlasy umýt a sama upravit, trochu precesat, za par dni si na novy uces zvyknu. navic, jsou to jen vlasy, rychle dorostou. jestli je jeste co strihat, zkus jinou kadernici.....

Na ty zubaté vlasy si nezvyknu. Budu to tedy muset vydržet.

tzipora
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 24.02.19 21:30
@Mína47 píše:
Brecela :,( jsem a byla nestastna skoro pul roku, protoze me to neskutecne obtezovalo - ofina ostrihana na kratko,kdyt jsem vyslovne rekla, ze ofinu nachci. Mela jsem pred porodem a v porodnici vlasy katastrofa. Od te doby, ofinu nenosim zadnou a k te kadernici jsem uz nesla!

To tě chápu, že jsi brečela. Dobře. Vydržely to jiné, tak musím taky.

Mína47
Zasloužilá kecalka 657 příspěvků 24.02.19 21:36

@tzipora Ja jsem si furt rikala, ze jsou to jen vlasy, ze dorostou. Ale proste, kdyz kouknes do zrcadla a nejde to ucesat, sepnout, natuzit,…

Příspěvek upraven 24.02.19 v 21:38

a12
Hvězda diskuse 35698 příspěvků 24.02.19 21:36
@Mína47 píše:
Brecela :,( jsem a byla nestastna skoro pul roku, protoze me to neskutecne obtezovalo - ofina ostrihana na kratko,kdyt jsem vyslovne rekla, ze ofinu nachci. Mela jsem pred porodem a v porodnici vlasy katastrofa. Od te doby, ofinu nenosim zadnou a k te kadernici jsem uz nesla!

A ty si na tom kresle spala, nebo kadeřnice nema zrcadlo?
Nechapu,ze si nevidela, ze ti striha ofinu kdz si ji rekla, ze ji strihat nechceš..

tzipora
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 24.02.19 21:38
@Mína47 píše:
@tzipora Ja jsem si furt rikala, ze jsou to jen vlasy, ze dorostou. Ale proste, kdyz kouknes do zrcadla a nejde to ucesat, sepnout natuzit,…

Dobře, díky za tip. :) Přesně, sepnuté vypadají nemožně. Do culíku jakbysmet.

a12
Hvězda diskuse 35698 příspěvků 24.02.19 21:44

Jinak mne se nikdy nelibi uces primo u kadernice :mrgreen: ale jak tu někdo napsal, hned jak přijdu domu, tak si to upravím podle sebe, vetsinou si hned vecer myju vlasy a pak jsem celkem spokojena.. Ale podle mych predstav to ke vetsinou az tak za měsíc :mrgreen:
Ikdyz ted jsem nasla kadeřnici u ktery mam spis problém, ze striha malo :mrgreen: vetsine kadernic reknes konecky, ostriha pul hlavy.. Tyhle musim rict, ze to klidne může vzit vic :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama