Zkušenosti se stěrem z nosohltanu

Anonymní
31.8.20 19:02

Zkušenosti se stěrem z nosohltanu

Ahoj všem, píšu anonymně kvůli zdravotním údajům. Už dva dny mám slabou teplotu, hroznou rýmu, bolest hlavy, dutin, těla, bolí a škrábe mě v krku. Mám velké obavy, že mám koronavirus. Paní doktorka mě dnes objednala na zítra na stěr z nosohltanu a krku. Stěr z krku zvládám dobře, ale naprosto mě děsí představa, že mi dlouhá „řasenka“ zajede do nosu až ke krku a bude tam šmrdlat! 8o 8o Navíc mám ucpanej nos a nejsem si jistá, jestli to není překážka a jestli mi to nějak neublíží.
Je tu někdo, kdo tím prošel? Jaké to bylo? Případně máte nějaké tipy, jak to zvládnout lépe - jak přitom dýchat nebo nedýchat, jestli mít otevřené nebo zavřené oči, na co se soustředit? :think:
Díky předem za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23112
31.8.20 19:14

Ahoj, nic to není, je to chvilinka. Zavři oči a bude to hned za tebou. Ať to dobře dopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.20 19:43

Trvá to asi 10 vteřin, takže se moc nestihneš soustředit na nic :lol: je to v pohodě, prostě trochu nepříjemné. Umím si představit, že s nachlazením to může být trochu dráždivější na smrkání či dávení. Jinak bych doporučila soustředit se hlavně na to, ať moc nezakláníš hlavu a neuhýbáš, ať má ten, kdo ti odběr bude dělat, možnost vsunout to tam pod šetrným úhlem.

• Citovat
  • Nahlásit
1479
31.8.20 20:04

Mě dělali test v porodnici a lechtalo mě to, takže jsem se přitom smála.. Opravdu je to jen chvilka, zvládneš to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2725
1.9.20 03:03

Testovali mne v porodnici, vubec nic to neni. Trva to max 10 vterin, jen to zalechtalo. Jednou do nosu, podruhe do pusy a hotovo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama