Zkušenosti se Syfilisem.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.10.21 08:31

Zkušenosti se Syfilisem.

Ahoj, máte některá zkušenost s nemocí syfilis?

Otěhotněla jsem po IVF. 16.9 jsme měli transfer, odběry na pohlavní nemoc jsme oba s manželem měli za sebou. Moje byli negativní, ale jeho výsledky jsme ještě neměli. Domníváli jsme se, že na základě mich negativních výsledků na tom bude stejně. Nicméně za 14 dnů volali, že u manžela se nějaké hodnoty kříži a je pozitivní na syfilis. Udělali odběr znovu a výsledky vyšli stejně. S manželem jsem 9 let, doktorka tvrdí, že to mohl prodělal ještě v minulostí…
Kvůli tomu, že jsem těhotná (7.tyden) ho poslali na další testy kde pravděpodobně půjdu i já. Počítám, že když jsem byla jednou negativní budu pořád 🤷‍♀️ bojím se, ale zdá to nějak neublíží miminku 🥺
Máte někdo zkušenost prosím?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15031
15.10.21 08:38

Kamarádka to bohužel dostala někdy v 19 a bylo jí řečeno, že to bude mít v sobě celý život, ale nakažlivá nebude, děti stále nemá. :nevim: tehdy ležela asi 14dní na infekčním, to si pamatuju, ale jinak zkušenost naštěstí nemám, věřím, že by mělo být miminko v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1366
15.10.21 08:52

To je jedna možnost, taky to naopak může mít nově a jelikož je místo prvotní infekce jinde (než tam, co se klasicky využívá u hetero párů), tak se to na tebe ještě nepřeneslo, ono se to nepřenáší na „první dobrou“. Ale teda mít v sobě 10 let syfilis (aniž by proběhla léčba - což by asi manžel věděl), to mi skoro přijde horší možnost. 8o Takže se řiďte pokyny lékařů, vliv na dítě to mít může, ať už na těhotenství nebo zdraví dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1321
15.10.21 09:29

Nepsala jsi sem už minulý týden?

Nezbývá asi nic jiného než doufat, že další výsledky budou negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat