Zkušenosti se zdr. péčí v Chorvatsku

3425
5.8.10 09:24

Zkušenosti se zdr. péčí v Chorvatsku

Ahojky, zítra máme odjet do Chorvatska na Makarskou, ale náš malý docela kašle, už to trvá asi týden, před měsícem měl lehký zápal plic, foukáme Ventolin a Ecobec, k tomu Mucosolvan na vykašlávání. Troufli byste si s dítětem, co má kašel tak daleko…? A jak je to se zdravotní péčí v Chorvatsku, speciálně na té Makarské, at vím, s čím můžu počítat, kdyby se ten jeho stav nějak zhoršil? Pořád si říkám, že přeci jen to mořské klima by mu mohlo pomoci, hodně trpí na dýchací cesty, alergo testy mu budou dělat koncem srpna.
Tak nevim, strašně jsme se těšili k moři, protože celé léto jsme zatím nevytáhli paty z domu, ale ted jsem z toho nějaká rozmrzelá a nervozní a už se teda tak netěším, spíš se bojim, at to zvládneme.. :-?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10911
5.8.10 11:06

Ahoj, taky si myslím že by mu měl mořský vzduch jen prospět. Ségře doktor dokonce doporučoval ať co nejdřív jedou s klukem k moři, měl pořád nemocné průdušky, tak jeli když mu bylo 6 měsíců a opravdu mu to strašně pomohlo. Určitě si dopředu zjisti telefonní čísla, kdyby nedej bože jste potřebovali lékaře, ale podle mne se mu to jen zlepší. Jen pozor při cestě na klimatizaci. Zdravotnictví v Chorvatsku si myslím že je v pohodě a Makarská není žádný mini zaprděná vesnička. Bude to určitě v pohodě, držím palce a hezky si to užijte :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2529
5.8.10 23:55

Ahoj tak s Chorvatskem nemám zkušenosti ale loni jsme byli v Italii a když jsme odjížděli tak malá kašlala a taky jsem byla na nervy ale odjeli jsme.Tam teda kašlala celých šest nocí uplně nepřetržitě já celou noc vzhůru dávala jsem ditiaden stoptusin fenistil nepomohlo nic.Myslela jsem si že jí taky středomořský vzduch pomůže ale nic moc.Ve dne byla vpohodě dělala vše jako normálně.Horečku neměla tak jsem to ten týden vydržela a nikam nešla ale vrátila jsem se uplně mrtvám nevyspáním.Doma hned kašlat přestala tak jsme nešli nikam a zvládla to.
ZUZAN

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3425
17.8.10 20:10

Ahoj, holky, tak jsme zpět z Chorvatska, tož vám musím poreferovat, jak jsme dopadli. :-) Jedním slovem - POHODA! Malý po dvou dnech u moře přestal skoro kašlat, přišlo mi to až neuvěřitelné, jak rychle ten mořský vzduch zabral. 8-o Je to tou solí, protože Jadran patří k nejslanějším mořím, takže při problémech s průduškami je to ideální.. A mmch, byli jsme v Igrane na Makarske a taky doporučuju, je tam klídek, pozvolné moře, malé kamínky, děcka byla ve svém živlu.. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10911
18.8.10 23:33
Anduli píše:
Ahoj, holky, tak jsme zpět z Chorvatska, tož vám musím poreferovat, jak jsme dopadli. :-) Jedním slovem - POHODA! Malý po dvou dnech u moře přestal skoro kašlat, přišlo mi to až neuvěřitelné, jak rychle ten mořský vzduch zabral. 8-o Je to tou solí, protože Jadran patří k nejslanějším mořím, takže při problémech s průduškami je to ideální.. A mmch, byli jsme v Igrane na Makarske a taky doporučuju, je tam klídek, pozvolné moře, malé kamínky, děcka byla ve svém živlu.. :palec:

Ahoj, no tak to je prostě paráda, všechno dobře dopadlo a ještě jste si to užili. Mám radost :palec: nám asi rodinná dovka nevyjde, malá ještě nedostala Hexu :-( tak hledám alespoň nějaký prodloužený víkend že bychom vyrazili jen s přítelem :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama