Zkušenosti - slevové kupóny vouchercloud? zná někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pajapapaja
Nováček 3 příspěvky 15.04.18 11:35
zkušenosti - slevové kupóny vouchercloud? zná někdo?

Zkušenosti - slevové kupóny vouchercloud? zná někdo?
Ahoj holky, chci se zeptat, nemáte někdo zkušenosti se stránkou vouchercloud? Chtěla jsem si objednat něco z orsay.cz, dnes mají slevu ale zjistila jsem, že musím mít kód z časopisu, tak jsem zkusila vygooglit a našla jsem stránku vouchercloud, kde se mi vygeneroval kód, po zadání v nákupním košíku se mi zboží skutečně slevnilo…ale než platbu pošlu, byla bych ráda, kdyby mi napsal někdo, kdo už má zkušenost, že platba dojde tam, kam má. Moc děkuji.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Udělala chybu? Příběh Daniely, která chtěla seriálovou smrt, a přišla televizní

Daniela Šinkorová byla předurčená k tomu stát se hvězdou první kategorie a... číst dále >

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Reklama