Reklama

Zkušenosti - slevové kupóny vouchercloud? zná někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pajapapaja
Nováček 4 příspěvky 15.04.18 11:35
zkušenosti - slevové kupóny vouchercloud? zná někdo?

Zkušenosti - slevové kupóny vouchercloud? zná někdo?
Ahoj holky, chci se zeptat, nemáte někdo zkušenosti se stránkou vouchercloud? Chtěla jsem si objednat něco z orsay.cz, dnes mají slevu ale zjistila jsem, že musím mít kód z časopisu, tak jsem zkusila vygooglit a našla jsem stránku vouchercloud, kde se mi vygeneroval kód, po zadání v nákupním košíku se mi zboží skutečně slevnilo…ale než platbu pošlu, byla bych ráda, kdyby mi napsal někdo, kdo už má zkušenost, že platba dojde tam, kam má. Moc děkuji.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama