Zkušenosti sportovní kočárek

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
21.11.21 10:53

Zkušenosti sportovní kočárek

Dobré dopoledne,
je tu toho na tohle téma dost, ale stejně se zeptám 🙉
Uvažuji o koupi sportovního kočárku, máme doma dvojkombinaci Espiro Next, holce je 6 měsíců, ve sporťáku ještě nebyla, ale nejsem s konstrukcí spokojena už teď, tak koukám po jiném. Čtu recenze na různé kočárky, ale k ničemu kloudnému jsem se nedočetla …
Moje představa co by měl mít - 4 kolový, otočná sedačka po a proti směru jízdy, možnost dát do úplného lehu, kola vhodná alespoň trošku do terénu, nánožník.. prostě aby nebyl jenom hezký na oko, ale taky něco vydržel, aby po půl roce nezačal vrzat a podobně.
Budu ráda za vaše rady a zkušenosti 🙏🏻 ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23537
21.11.21 11:12

Já měla bebetto nico a byla jsem spokojená. Koukni i na xlander xmove, joie versatrax nebo adbor gato.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15985
21.11.21 11:30

Tohle splnuje treba Hartan nebo Geslein.
Ale takovy kocar bude vzdy relativne tezky a zabere vic mista.

Kdybys chtela lehky a skladny, perfektni sportaky jsou trojkolky typu Baby Jogger nebo Thule, ale je to uplne jiny typ kocaru, nesplnuje pozadavky co mas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.11.21 11:32

@Janli děkuji za reakci :) koukla jsem na všechny a nejvíc se mi tedy líbí ten Bebbeto a Joie, ten x-lander se mi zda že je dost nízko. Snad je najdu někde v kamenném obchodě, abych mohla zkusit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.11.21 11:39

@Lucie_Sx o Thule jsem četla jenom chválu, ale jak píšeš nesplňuje to co bych chtěla :/.. asi budu mít na začátek raději ten “těžší” hlavně koukám, aby šel otočit.
Později pak mám v plánu něco “lehčího” jako je třeba Twistshake, ale to už beru spíše jako golfky 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
555
21.11.21 11:51

My měli adbor vero a byla jsem nadšená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.11.21 11:53

Ještě jsem koukala na kočárky od Cybex, ale konstrukce mi přijde dost podobná jako u toho co máme a zdají se mi přední kola malá 🤷🏻‍♀️.. nečekala jsem že výběr kočárku bude takový oříšek 🤦🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23537
21.11.21 11:58
@Martanka92 píše:
My měli adbor vero a byla jsem nadšená

Já ho měla taky a nic horšího jsem nezažila a to jsem měla kočárků spoustu, vesměs poláků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.11.21 12:00

Ještě se rovnou zeptám, od kdy jste dávali děti od sporťáku?
Nám je 6 měsíců, samozřejmě ještě nesedíme, ale jsme dlouhý a teď s fusakem v korbě, už to máme akorát, dát ještě čepici s bambulí tak už je to problém 🙉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
277
21.11.21 12:09

@Barbora30R pokid budes mit sportak, co jde dat do lehu, tak uz tam prcka bez problemu dat muzes. Ja davala aai od 8 mesicu. Taky jeste nesedel, ale s fusakem se do korby nevesel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
1095
21.11.21 12:16

@Barbora30R ale ono je fajn aby byl nízko, pak si tam dítě může lézt samo, což je velké plus 🙂. Jo a my máme Britax b-motion a jsme hodně spokojený, ložná plocha je do 105cm, takže se mi tam vešel i třileťak (např. Na výletě do zoo nás to zachránilo)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.11.21 12:25

@K92 tak to mě upřímně nenapadlo, že si tam vyleze samo. Ten Britax ale není obousměrný že? 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11212
21.11.21 12:35

@Barbora30R My jsme měli Baby Jogger City Mini, a nemůžu si vynachválit - doporučím každému. Superskladný, bytelný, ale přitom lehký, velká nosnost, hluboká stříška, okénko. My teda neměli terénní verzi, ale taky jsme nejezdili jen po chodnících, a šlo to. Ale není otočný (jak píšou holky, pak je kočár dost těžký - i BJ má otočnou variantu, ale to nemá ty bonusy) a nemá nánožník - ne že bych ho teda potřebovala: na druhém kočáru jsem ho měla, a celkem k ničemu; tady jsem používala fusak přidělaný na pásy, dole s vikslajvantem proti umazání, a buď jen zespoda hřál, nebo se zapnul a fungoval jako nánožník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13983
21.11.21 12:41

@Barbora30R od půl roku.
Kdybych porizovala s otočnou korbou, koukla bych na X Lander nebo bebetto nico nebo firkon vesta.

Neotocnou doporučuji britax b motion plus

Příspěvek upraven 21.11.21 v 13:03

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3033
21.11.21 12:54

Já měla na obě děti x-lander x-move, za mě super, velká stříška, šel skoro do lehu, prostorný nánožník. Obě děti spaly po obědě v kočárku až do 2,5 let. Otočený jsem je měla skoro pořád k sobě a až tak těžkej kočár nebyl. Já ho pořizovala v roce 2012 a co jsem koukla, tak věci, co mi na tom kočárku vadily, v těch nových verzích opravili. Šla bych do něj znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat