Reklama

Zkušenosti svatba - Horní hrad - Hauenstein

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucie.parkova
Povídálka 47 příspěvků 29.12.16 11:57
Zkušenosti svatba - Horní hrad - Hauenstein

Dobrý den,
nemáte některá zkušenosti se svatbou na tom to hradě?
Popřípadě jak jste spokojená?
V létě by jsme chtěli uspořádat svatbu a hledáme místo, kde je možnost mít hostinu a i obřad a hlavně aby byla možnost ubytování hostů. Moje rodina je poměrně z daleka.
Prosím o jakýkoliv názor nebo zkušenost.
Děkuji:-)

Reklama

Reakce:

amalka3455
Kecalka 312 příspěvků 29.12.16 12:35

Před dvěma lety jsme tam chtěli mít svatbu. V prosinci jsem napsala majiteli, zda by to šlo v červnu, za jakých podmínek a co by bylo a nebylo možné. Po třech měsících bez odpovědi jsem se ptala znovu a dostalo se mi odpovědi, že už na náš termín mají jinou akci. Nicméně se nám snažil maximálně vyjít vstříc, svatba to měla být malá, bez noclehu, takže by to na obřad nějak zařídit šlo. Nakonec nás odradila cena, která podle nás byla dost v nepoměru se službami. Takže má ráda zní zavolat tam, vyptat se a třeba to půjde. Držím palce. :mavam:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama