Zkušenosti trojkoloběžka Lidl

12
1.6.20 15:30

Zkušenosti trojkoloběžka Lidl

Zdravím, chtela jsem se optat, zda někdo nemá zkušenost s trojkoloběžkou z Lidlu. Jestli lze využít i pro děti 2+ (píši sice od 3 let, ale nevím, jestli to není pouze z nějakých legislativních důvodu).
A jestli jste spokojeni.
Předem děkuji za vše reakce. ????????

https://www.lidl-shop.cz/…100289721001?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

912
1.6.20 20:55

Kupovala jsem cca před 3 lety z Lidlu pro dceru a začala na ní drandit kolem třetího roku (před tím měla jen motorku a klasické odrážedlo nechtěla). Na té koloběžce se naučila docela rychle a fakt na tom válela… Záleží na tom, jaké máš dítě, klidně bych na to dvouleťáka dala - nebezpečná není. Čerstvě tříletý synátor na tom být zatím nechce (spíše je na tom klasickém odrážedle). Jinak ta koloběžka drží v pohodě, za ty prachy super…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
1.6.20 21:06

@Pocahonta Moc děkuji! Syn rád odrazedlo (kolo), motorku, vše co se dá osedlat :mrgreen: Jen jsem se bála, aby to nebyla třeba velká…
Cena je skvělá právě. Viděla jsem u kamarádky daleko dražší koloběžku a vypadala téměř identicky… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1146
1.6.20 22:39

@Veru_s90 od sestřenky holka ji má za 300 Kč z Kauflandu. Za ty peníze super, ale říkala, že se tam zatáčí do stran nahnutím na stranu. Kdežto na kole nebo obyč. odrázedle se zatáčí řídítky do stran. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2258
3.6.20 18:49

Nás malej na pujcene kolobezce zvládal už před druhým rokem. Akorát mi přijdou lepší ty s lehce nahnutyma koleckama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
4.6.20 20:55

@hospodki A víte o nějaké, která má ty kolečka lepší? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
4.6.20 20:55

@korneli děkuji za info :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu