Zkušenosti v MŠ Měříčkova, Kárníkova, Škrétova

49
5.3.16 18:12

Zkušenosti v MŠ Měříčkova,Kárníkova,Škrétova

Zajímá mě jaké máte zkušenosti v MŠ Měříčkova, Kárníkova, Škrétova v současnosti?
Která je nej, která je nejhorší a uvést podrobné důvody. Četla jsem diskusi na MŠ Meříčkova před několika lety i inspekční zprávu, u které mám rozporuplné pocity. Údajně je tato školka nejhorší, Škrétova nic moc a nej je Kárníkova. Co je na tom pravdy, jaké máte názory teď?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
5.3.16 18:30

Pisu anonymne, nehci spojovat nick s mistem bydliste. Prosim o zachovani. Ksyztak prosim necitujte. :kytka:
Uz druhe dite mi chodi na Merickovu a jsem moc spokojena a deti taky. Zmenila se tam reditelka od minule diskuze a myslim, ze s novou uroven opravdu stoupla. Ucitelky jsou mile, vstricne a trpelive. Detem pomahaji a venuji se jim. Syn byl dost specificke dite a diky nim se dost zlepšil a poskocil dopředu treba v soc. oblasti. Nenuti je treba do jidlu nebo poo spani. Snazi sevs detma domluvit. Taky mi vyhovuje komunikace rodic-ucitelky. Hodne veci říkají samy a nemaji problem zodpovedet dotazy stouraveho rodice. :mrgreen: Ale to uz je osobní pohled-zkusenost primo v nasi tride. Me osobně nesedla pani red.na Karnikove. Ale go mohla byt jen nahoda. Ja uz bych ted rozhodne nemenila.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.3.16 18:36

Jeste jednou predchozi inko.
Myslim, ze Merickova je ted na stejne urovni jako Karnikova. Ted uz i vybavenim. Konecne ma opravenou zahradu :-)
Inko Měř.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama