Zkušenosti z hračkou croko bloko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michaela 2012
Kecalka 415 příspěvků 03.11.14 20:18
zkušenosti z hračkou croko bloko

Ahojky maminy,

máte někdo doma hračku Croko bloko? Jak se na ni děti tváří a vyhrajou si sní. Uvažuju o koupi k prvním narozeninám pro holčičku, ale za ty peníze bych ráda znala i nějaké osobní zkušenosti. Recenze zní slibně ale něco jiného je recenze a osobní zkušenost.

Děkuji za případné komentáře.

Míša :)

Nejnovější recenze z kategorie Hračky

Reakce:
mater
Kelišová 7023 příspěvků 03.11.14 20:29

@Michaela 2012 já zkušenost nemám sestřenka mela zebru od fun kids http://interaktivni-hracky.heureka.cz/…cemi-zabavy/ je to na podobný zpusob a dítko do bavilo mesíc ani ne…dceru by tohle v roce nezaujalo od 11 m lítala jak drak :-)my kupovali kočárek, holcicí tatru, detskou sekačku a nádobíčko a vše mělo uspech a má do dneška a je jí 18 m :nevim:

leona235
Kecalka 309 příspěvků 03.11.14 20:35

No mi máme ale vlastně si s tim malej skoro nehrál, znovu bych nekoupila za ty peníze :(

smudlik.esta
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 03.11.14 20:52

My máme tu zebru ryan, kupovali jsme mi malý loni v říjnu, to jí bylo 9 měsíců. Je to akorát lapač prachu. Teď ji teda občas vytáhne, chvíli si pohraje, ale to je všechno. Víckrát už bych nekoupja.

Fima
Nadpozemská drbna 29366 příspěvků 2 inzeráty 04.11.14 10:15

Krokodýla máme, dostal ho starší syn k Vánocům v době, kdy měl 6 měsíců. Nikdy ho nezajímal, ležel tady úplně k ničemu. Zaujmul ale potom mladšího syna, ten si s ním vyhrála jdnu dobu hodně, ale bylo to v době, kdy měl nějakých 5-7 měsíců, potom už ne. Pro roční dítě bych to nekupovala, už mi to přijd zbytečné. Roční dítě to, dle mě, už nenadchne.

Michaela 2012
Kecalka 415 příspěvků 04.11.14 12:54

Tak děkuji moc za komentáře Teď jsem teda zase v koncích co dcerce koupit. Po bráškovi má spoustu hraček od různých jezdících zvířátek, kostek, balonu, chodítka, různé zvukové hračky takže nic z toho ji kupovat nechci. Zase ale v 11 měsících teprve začíná lézt po 4, takže kočárek teda zatím rozhodně neužije. Tak nevím, poraďte prosím :).

Michaela 2012
Kecalka 415 příspěvků 04.11.14 12:56
@mater píše:
@Michaela 2012 já zkušenost nemám sestřenka mela zebru od fun kids http://interaktivni-hracky.heureka.cz/…cemi-zabavy/ je to na podobný zpusob a dítko do bavilo mesíc ani ne…dceru by tohle v roce nezaujalo od 11 m lítala jak drak :-)my kupovali kočárek, holcicí tatru, detskou sekačku a nádobíčko a vše mělo uspech a má do dneška a je jí 18 m :nevim:

a můžu se zeptat jaké nádobíčko jste kupovali pro roční dítě? Já všude vidím jen nádobíčko pro 3+

mater
Kelišová 7023 příspěvků 05.11.14 12:39

@Michaela 2012 normální v hračkárně v dráčiku bylo tam vše hrnce i konvička a talířky a pak takovou zeleninu na suchý zip co jako krájíš nožíkem…no asi je to tři plus-ale malé části to nemělo a nemá je to vcelku..ono i na vetšine báboviček je tři plus a to už jí zajímat nebudou a ted k ježuchovi dostane kuchynku a všechny jsou od tří let…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >