Zkušenosti z MBA finance

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lady Vju
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 19.01.18 10:24
Zkušenosti z MBA finance

Ahoj prosím nemá někdo zkušenost s inkasní agenturou MBA finance? Chcou po me splátky na 3× ale jsou neúnosné a nemám na ne a o nižších splátkách nechcou ani slyšet. Jak postupujou když na to člověk nemá?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.18 10:48

Mám, platila jsem jim jednu dobu po 200,–, protože jsem víc nemohla. Ale já neměla majetek a neměli mi na co udělat exekuci, takže asi byli rádi i za ty 200,–. Pak když jsem se jakštakš vyhrabala, tak jsem jim tam bouchla celou zbylou sumu. Ale já tam dlužila asi jen 6000,– :nevim:

Lady Vju
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 19.01.18 11:11
@Anonymní píše:
Mám, platila jsem jim jednu dobu po 200,–, protože jsem víc nemohla. Ale já neměla majetek a neměli mi na co udělat exekuci, takže asi byli rádi i za ty 200,–. Pak když jsem se jakštakš vyhrabala, tak jsem jim tam bouchla celou zbylou sumu. Ale já tam dlužila asi jen 6000,– :nevim:

No oni jsou docela hnusni a nedá se s nimi domlouvat.Tak když jim dám míň můžou mi poslat inspektora domů? Furt tím vyhrožují

rigousek
Nováček 19.01.18 11:18

@Lady Vju Inspektora poslat sice můžou, ale ty mu nemusíš ani otevřít. Takovou povinnost máš jen v případě klasického exekutora, který má pověření a prokáže se průkazem. To jen k tomu. Co se týče zbytku neporadím, asi splácej alespoň co můžeš.

ronnieB
Nováček 5 příspěvků 06.09.18 16:57
MBA

Dobrý den, Manželovi prisel dopis od MBA ze má zaplatit splátku za uvěr, celou splátku v hodnotě 4500,– zaplatil ale MBA si dovolilo kontaktovat Tchána ze chtejí mluvit s manželem, kdyz tam manžel zavolal tak okamžitě mu řekli že je vse zaplacené ale že tam dluží dalších 84,– , 1020,– ale vse se hradilo a zažný dopis neprisel, jen vyhrozovali ze prijde udajne nejaky jejich pracovnik, je to normální ?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Sobota promluvil o rozkolu se Šimkem: Zazdil moji hru a dal přednost jiným!

Byli nerozlučnou dvojicí, společně bavili veřejnost v televizi i divadle... číst dále >

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >