Zkušenosti z porodnice v Roudnici nad Labem 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nick.zuzana
Nováček 3 příspěvky 11.07.18 12:33
Zkušenosti z porodnice v Roudnici nad Labem 2018

Ahoj je tu někdo, kdo letos rodil v Roudnici nad Labem? Aktuálně vybírám porodnici a nenacházím aktuální zkušenosti. Prosím podělte se :)

Reakce:
petulka23
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 25.07.18 08:36

@nick.zuzana
V letosnim roce ne ale v loni v rijnu takze docela nedavno a ja byla spokojena

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1717 příspěvků 5 inzerátů 03.08.18 20:46

Taktez jsem rodila loni v rijnu a maximalni spokojenost ;) komentar jsem psala i na hodnoceni k porodnici,do­porucuji precist :) :kytka:

nick.zuzana
Nováček 3 příspěvky 03.08.18 22:30

Děkuji,
mě přišlo, že těch hodnocení z letošního roku je hrozně málo :-) V pondělí se tam chystám na předporodní kurz a nejspíš se definitivně rozhodnu tam rodit :-)

Kačka Pekáčková
Kecalka 297 příspěvků 07.08.18 13:54

Kamarádka tam rodila v breznu a byla moc spokojena. Ja se rozhoduji mezi Roudnici a Melnikem. Taky hledam na netu nejake info. Nazory jsou obcas dost protichudny :roll:

nick.zuzana
Nováček 3 příspěvky 07.08.18 18:23

@Kačka Pekáčková
A kdy máte termín? Byla jsem včera na předporodním kurzu a prohlídce, udělali na mě celkem dojem, takže mám vybráno. Mělník je na mě už dost daleko.

Kačka Pekáčková
Kecalka 297 příspěvků 08.08.18 09:04

@nick.zuzana 21.1. Ja bydlim v Holubicich, tak to + - stejně daleko. 1.jsem rodila na Vinohradech, teď hledám něco víc alternativniho. Jen mne zarazilo, že se v Roudnici platí 1500Kc za epidural, nerikam, ze ho chci, ale člověk nikdy neví. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Příliš dlouhý rozchod? Co Kopřivová naznačuje svými nářky na Instagramu?

Buď má jejich vztah vážné a ohrožující trhliny, nebo celý národ podlehl... číst dále >

Vémolova silikonová Lela šokuje: Jsem normální žena, chci děti! Jaké dá jméno dceři?

Na Instagramu slovenská playmate Lela Ceterová (29) neustále provokuje a ráda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >