Reklama

Zkušenosti z porodnice v Roudnici nad Labem 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nick.zuzana
Nováček 3 příspěvky 11.07.18 12:33
Zkušenosti z porodnice v Roudnici nad Labem 2018

Ahoj je tu někdo, kdo letos rodil v Roudnici nad Labem? Aktuálně vybírám porodnici a nenacházím aktuální zkušenosti. Prosím podělte se :)

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinepetulka23
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 25.07.18 08:36

@nick.zuzana
V letosnim roce ne ale v loni v rijnu takze docela nedavno a ja byla spokojena

Twixinka
Zasloužilá kecalka 699 příspěvků 4 inzeráty 03.08.18 20:46

Taktez jsem rodila loni v rijnu a maximalni spokojenost ;) komentar jsem psala i na hodnoceni k porodnici,do­porucuji precist :) :kytka:

nick.zuzana
Nováček 3 příspěvky 03.08.18 22:30

Děkuji,
mě přišlo, že těch hodnocení z letošního roku je hrozně málo :-) V pondělí se tam chystám na předporodní kurz a nejspíš se definitivně rozhodnu tam rodit :-)

Kačka Pekáčková
Kecalka 223 příspěvků 07.08.18 13:54

Kamarádka tam rodila v breznu a byla moc spokojena. Ja se rozhoduji mezi Roudnici a Melnikem. Taky hledam na netu nejake info. Nazory jsou obcas dost protichudny :roll:

nick.zuzana
Nováček 3 příspěvky 07.08.18 18:23

@Kačka Pekáčková
A kdy máte termín? Byla jsem včera na předporodním kurzu a prohlídce, udělali na mě celkem dojem, takže mám vybráno. Mělník je na mě už dost daleko.

Kačka Pekáčková
Kecalka 223 příspěvků 08.08.18 09:04

@nick.zuzana 21.1. Ja bydlim v Holubicich, tak to + - stejně daleko. 1.jsem rodila na Vinohradech, teď hledám něco víc alternativniho. Jen mne zarazilo, že se v Roudnici platí 1500Kc za epidural, nerikam, ze ho chci, ale člověk nikdy neví. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama