Zkušenosti s přípravky na jizvy po akné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dracietka
Kecalka 243 příspěvků 01.05.18 18:18
Zkušenosti z přípravky na jizvy po akne?

Ma tu nekdo dobrou zkusenost s přípravky na jizvy po akne? V posledni dobe se mi udelalo větší množství a bradu uz mam plnou jizev. Pomhl nekomu nejajy volne prodejny např krém? Dekuji za typy

Reklama

Reakce:

Hamouzka
Stálice 79 příspěvků 01.05.18 18:38

Sluníčko by ti mohlo pomoct.

Bizky
Kecalka 380 příspěvků 01.05.18 19:06

Měla jsem 3 různý krémy, levný i pěkně drahej a ani jeden s tím nic neudělal. Stejně tak…taky jsem to na ty bradě mela už samou jizvu. Ale jediný, co mi pomohlo (taky ne 100%ne) byl laser.

Boudová
Kelišová 6018 příspěvků 01.05.18 19:27

Mě moc nepomohl ani ten laser, to sem byla na tom frakčním na celý obličej. Ať si říká kdo chce co chce jediný co pomáhá je sluníčko a solárko.

selia
Ukecaná baba ;) 1888 příspěvků 06.05.18 17:34

Mně by teda zajímalo, co ja jizvy máte :(. Ďubky po kané rozhodně sluníčko ani nic jiného nezlepší.

Boudová
Kelišová 6018 příspěvků 06.05.18 19:19

@selia no mě nastesti i když sem často mívala fakt vyseto, tak se mi nikdy neudělaly takový ty kratery. A to co je barevne odlišný. To sluníčko hezky sjednotí. Ale podle mě celkově téměř každá pleť. Krom ty co jde do ruda je hezčí trochu opalena :)

selia
Ukecaná baba ;) 1888 příspěvků 06.05.18 19:32

@Boudová Jeko hezčí opálená je, to netvrdím, že ne, ale moje ďubky teda neodstraní nic ani s tím už nepočítám. Teda asi nei neumím představit, ajk vypadají jizvy po akné, co nejsou „dírky“. :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama