Zkušenosti žen, které chodily s homosexuálem

Anonymní
18.2.20 14:36

Zkušenosti žen, které chodily s homosexuálem

Ahoj, předem se omlouvám za anonym, je to pro mě citlivé. Nedávno jsem se seznámila s mužem (svobodný, bezdětný). Od začátku byl tak nějak „bez emocí“, což už se zlepšilo (pohladí mě, napíše nebo řekne něco milého). Přičítala jsem to tomu, že je nesmělý, tišší typ. Vypadá hodně dobře, je chytrý, má dobrou práci, a proto mě překvapilo, že je sám, a to už prý dlouhou dobu. Věc se má tak, že má problém s erekcí, styk zatím nebyl možný. Při sexuálním kontaktu je velmi pasivní, tak nějak „čeká“, co bude a co udělám já. Jde o to, že nevím, jestli je „trumbelín“, který nemá zkušenosti s ženskýma a jaksi „to neumí“ nebo je v tom něco jiného… Napadlo mě, jestli není homosexuál. Nic zženštělého na něm nepozoruji, ale to nejspíš nic neznamená. Co se týká té chybějící erekce, říká, že ho přitahuji a neví, čím to je, že mu nestojí. Když mě pohladí, jedná se, řekla bych, o erotické pohlazení, ne pouze přátelské, ale mezi nohy mi sáhne, jen když ho k tomu sama pobídnu. Prosím o zkušenost, jestli něco podobného některá z vás zažila, případně pokud nějaká z vás měla vztah s homosexuálem, jak se projevoval, než jste na to přišly? Děkuji za reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3312
18.2.20 14:37
@Anonymní píše:
Ahoj, předem se omlouvám za anonym, je to pro mě citlivé. Nedávno jsem se seznámila s mužem (svobodný, bezdětný). Od začátku byl tak nějak „bez emocí“, což už se zlepšilo (pohladí mě, napíše nebo řekne něco milého). Přičítala jsem to tomu, že je nesmělý, tišší typ. Vypadá hodně dobře, je chytrý, má dobrou práci, a proto mě překvapilo, že je sám, a to už prý dlouhou dobu. Věc se má tak, že má problém s erekcí, styk zatím nebyl možný. Při sexuálním kontaktu je velmi pasivní, tak nějak „čeká“, co bude a co udělám já. Jde o to, že nevím, jestli je „trumbelín“, který nemá zkušenosti s ženskýma a jaksi „to neumí“ nebo je v tom něco jiného… Napadlo mě, jestli není homosexuál. Nic zženštělého na něm nepozoruji, ale to nejspíš nic neznamená. Co se týká té chybějící erekce, říká, že ho přitahuji a neví, čím to je, že mu nestojí. Když mě pohladí, jedná se, řekla bych, o erotické pohlazení, ne pouze přátelské, ale mezi nohy mi sáhne, jen když ho k tomu sama pobídnu. Prosím o zkušenost, jestli něco podobného některá z vás zažila, případně pokud nějaká z vás měla vztah s homosexuálem, jak se projevoval, než jste na to přišly? Děkuji za reakce.

Zeptej se ho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11929
18.2.20 14:40

Nedělej z něj na základě svých doměnek homosexuála.

Primárně se potřebujete naučit mluvit i o tom, že nejsi sexuálně úplně uspokojená. A jde to bez toho, aby to bral jako frontální útok na sebe samu, i když to teda není úplně snadné.

Fakt je potřeba zvládnut se zeptat tak, aby člověk dostal odpoveď, která něco řekne.

Pokud s ním nepůjde ani komunikovat, ani spát, tak bych zvážila, jestli má smysl si ho nechávat jako partnera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.2.20 14:40

@Uslava Uvažovala jsem nad tím, ale kdyby byl homosexuál, pravděpodobně se nepřizná a zas se ho nechci dotknout, pokud je to celé jen o nezkušenosti a stydlivosti a časem by se to zlepšilo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
13356
18.2.20 14:41

Nemusí být nutně homosexuál, může být jen asexuální, to ale na internetu nezjistíš. Takže doporučuju „opít italy“ a pokusit se z něj dostat, kde je ten pes zakopanej…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11929
18.2.20 14:47
@Anonymní píše:
@Uslava Uvažovala jsem nad tím, ale kdyby byl homosexuál, pravděpodobně se nepřizná a zas se ho nechci dotknout, pokud je to celé jen o nezkušenosti a stydlivosti a časem by se to zlepšilo :think:

Předpoklad je matka průseru. Potřebujete najít cestu jak se spolu otevřeně bavit a jak riskovat být zranitelný vůči tomu druhému a vědět že se nic nestane.

Čím déle budete o mizerném sexu významně mlčet a budete jen naznačovat, tím zabetonovanější to bude. Nebude to tak, že časem třeba něco řekne.

Konec konců problematická erekce může být důsledek nějakých zdravotních problémů a čím déle se to nechá neřešené, tím závažnější poškození může zůstat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.20 14:48

Třeba je asexuál. Na rovinu bych se ho zeptala, zda ho ho vůbec představa sexu nějak bere

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.20 14:52

A co když je jen velmi submisivní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22984
18.2.20 14:53

Nebo dlouho „chodil“ s Ančou Dlaňovkou".

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.20 15:00

Resili jsme problem s erekci s manzelem, chvili po tom, co jsme spolu zacli chodit. U nej za to mohla zmena leku, ktere uzival na tlak. Zasel za doktorem poresit a uz mu zase vsechno funguje tak, jak ma 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.20 15:02
@Anonymní píše:

A kolik mu je? Je to takový divný. Aby chlap jen ležel a čekal, co bude. A ani mu pořádně nehoup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6972
18.2.20 15:09

Já ti odpovídám trochu jinak. Jestli je homosexuál bych neřešila, protože faktem zůstává to, že tvůj potencionální přítel není schopen sexu a když už se o něco pokusíte, je pasivní a čeká, co ty. A pokud by se u vás nekonal nějaký zázrak typu, že potřebuje léky nebo naopak potřebuje léky vysadit, tak ti takový i zůstane a ty se budeš muset smířit s mizerným nebo žádným sexem. Jsi pro něj nová, s každým novým chlapem jsem měla sex skoro pořád, protože tam je ta zamilovanost a neokoukanost. Vám to nefunguje dost na to, abyste ten styk vůbec měli. Osobně bych od něj dala ruce pryč a šla hledat štěstí jinam. Nevěřím, že si svého problému nebyl doteď vědom a nemohl ho řešit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.2.20 16:37

Chodila jsem kdysi s gayem. Sexu se vyhýbal, jak mohl. Vlastně se celkově vyhýbal mně :nevim: :lol:. Pravidelně mi třeba půl dne vypisoval, jak se mu po mě stýská, ale když měl potom přijet, něco mu do toho přišlo. Hodně času „potřeboval“ trávit v posilovně a nákupem oblečení, ale jinak zženštilý nebyl. Já vlastně byla spíš taková zástěrka, aby mohl říkat, že s někým chodí. Když už jsme spolu teda někde byli, tak mi dal max pusu. Vydržela jsem to asi dva měsíce. On se „přiznal“okolí že je gay až asi o 8 let později.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.2.20 17:07
@Ou píše:
Nedělej z něj na základě svých doměnek homosexuála.

Primárně se potřebujete naučit mluvit i o tom, že nejsi sexuálně úplně uspokojená. A jde to bez toho, aby to bral jako frontální útok na sebe samu, i když to teda není úplně snadné.

Fakt je potřeba zvládnut se zeptat tak, aby člověk dostal odpoveď, která něco řekne.

Pokud s ním nepůjde ani komunikovat, ani spát, tak bych zvážila, jestli má smysl si ho nechávat jako partnera.

Zvládnout se zeptat, abych dostala odpověď, která něco řekne - ale jak tedy? :nevim: Když mi říká, že ho přitahuju, tak se těžko přizná k homosexualitě, i kdyby homosexuál byl… Nevím, co s tím… :?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.2.20 17:10
@Anonymní píše:
Chodila jsem kdysi s gayem. Sexu se vyhýbal, jak mohl. Vlastně se celkově vyhýbal mně :nevim: :lol:. Pravidelně mi třeba půl dne vypisoval, jak se mu po mě stýská, ale když měl potom přijet, něco mu do toho přišlo. Hodně času „potřeboval“ trávit v posilovně a nákupem oblečení, ale jinak zženštilý nebyl. Já vlastně byla spíš taková zástěrka, aby mohl říkat, že s někým chodí. Když už jsme spolu teda někde byli, tak mi dal max pusu. Vydržela jsem to asi dva měsíce. On se „přiznal“okolí že je gay až asi o 8 let později.

A když už sex byl, probíhalo to jak? Sahal na tebe někdy jen tak, pohladil?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama