Zkušenosti změna doručovací adresy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Domík 1
Povídálka 12 příspěvků 09.08.18 14:51
Zkušenosti změna doručovací adresy

Ahoj holky prosím vás o radu nemáte zkušenosti změnou doručovací adresy doklady si měnit ještě nebudu až mi budou končit. Ale jde mi o to aby ze staré adresy posílali na tu novou a vůbec netuším kam jít někdo říká na poštu a někdo na úřad tak nevim mi prosím poraďte jestli máte zkušenosti stim. :( Děkuju za odpovědi a přeji hezký den :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18081 příspěvků 09.08.18 14:53

zařiď si na tvé poště - v místě trvalého bydliště tzv. dosílku, budou ti vše přeposílat

Tichošlápek
Extra třída :D 10488 příspěvků 09.08.18 14:54

Jo dosilka na poště a pevné nervy :mrgreen: momentálně ji mam zřízenou a po par stížnostech uz dojde 90% zásilek správně

Tichošlápek
Extra třída :D 10488 příspěvků 09.08.18 14:55

Jo a nezrizovala jsem to na původní poště, ale na jiné - předají si to

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18081 příspěvků 09.08.18 14:58
@Tichošlápek píše:
Jo a nezrizovala jsem to na původní poště, ale na jiné - předají si to

aha, já to zařizovala deseti lety, tak už si to nepamatuju přesně. ještě jde zařídit „odnáška“ všechny zásilky si musíš sama vyzvednout.

Kriss Tina
Kelišová 5633 příspěvků 09.08.18 15:06

S timhle zkušenost nemám, já když měním adresu tak prostě všude odkud by mi mohli něco poslat nahlásim tu novou :think:

Domík 1
Povídálka 12 příspěvků 09.08.18 15:10
@Kriss Tina píše:
S timhle zkušenost nemám, já když měním adresu tak prostě všude odkud by mi mohli něco poslat nahlásim tu novou :think:

Takže můžu v tom městě kam se nastěhuju?a nevíte kolik se za to platí nebo neplatí? :?

smurfka
Nadpozemská drbna 29812 příspěvků 09.08.18 15:11

Urady berou adresy z CEO. Zmenu nahlasit na urade, aby se to tam zapsalo :think:

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18081 příspěvků 09.08.18 15:15
@Domík 1 píše:
Takže můžu v tom městě kam se nastěhuju?a nevíte kolik se za to platí nebo neplatí? :?

200 kč měsíčně

Kriss Tina
Kelišová 5633 příspěvků 09.08.18 15:18

Já si nechápu za co by se mělo platit, nahlásim novou adresu na pojišťovně, na úřadě ty by měli být propojené, u doktorů, v bance, na elektrárnách apod :think:

Domík 1
Povídálka 12 příspěvků 09.08.18 15:19
@Tichošlápek píše:
Jo a nezrizovala jsem to na původní poště, ale na jiné - předají si to

A šla si na úřad ?

Tichošlápek
Extra třída :D 10488 příspěvků 09.08.18 15:21

@Domík 1 no pak jo kvůli nove obcance, ale to uz jsem měla dosilku aktivní. Jinak na půl roku to stojí tuším 620

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18081 příspěvků 09.08.18 15:22

tak já to pochopila, že je to jen na chvíli, pokud trvalá změna, tak je lepší všechno obvolat, to je jasné

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18081 příspěvků 09.08.18 15:24

no, ale při změně adrese se stejně nevyhneš tomu všude nahlásit změnu

Domík 1
Povídálka 12 příspěvků 09.08.18 15:29
@aiwwa píše:
tak já to pochopila, že je to jen na chvíli, pokud trvalá změna, tak je lepší všechno obvolat, to je jasné

Mě řekl přítel když se budu stěhovat abych si změnila adresu aby mi tam chodila pošta jenze ale když čtu vaše názory tak je asi lepší si změnit všechno :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka přirovnal Erbovou k Hitlerovi. Exkluzivní úryvky z knihy, která vyvolá další soudy!

Kapitán! Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie Tomáše Řepky. Pokud v ní ale... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >