Zkušenosti zubař v Brně

18
18.1.21 08:25

Zkušenosti - zubař v Brně

Ahoojte lidičky, moc prosím o radu.. Přítel má dost špatné zuby a konečně už i sám usoudil že to tak dál nejde, akorat stále neni moc financí. Nemáte prosím někdo zkušenost se zubaři v Brně kde jsou trochu adekvátní ceny? Moc děkuji všem 😑 💕

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
651
18.1.21 08:33

Já chodím na kliniku K11 k Šikové. Ceny teda nic moc, ale když to porovnam třeba s rodiči, tak je to o mnoho levnější, leckdy i o polovinu. Navíc vždy, pokud to jde, mi nabídne několik variant, rovnou k nim řekne i ceny a je pak už jen na mě, kterou zvolím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.21 08:49

K11 k doktoru Ronkovi. Myslela jsem, ze ceny jsou hrozne, kdyz mi delal kanalky a bilou plombu. Pak jsem se dovedela kolik platil jinde tchan, kolik muj tata a mama a byla jsem spokojena. Tak drahy zas neni :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
18
18.1.21 15:32
@Anonymní píše:
K11 k doktoru Ronkovi. Myslela jsem, ze ceny jsou hrozne, kdyz mi delal kanalky a bilou plombu. Pak jsem se dovedela kolik platil jinde tchan, kolik muj tata a mama a byla jsem spokojena. Tak drahy zas neni :mrgreen:

Děkuji moc 🙂 tady už by se ovšem jednalo o korunku atd.. Ale moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.1.21 20:16

@Peggys Klinika DaliDent, absolutně bezkonkurenční kvalita, zároveň nejdou nijak předražení. Jsem tam moc spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
21.1.21 07:33

@WillyEdwardWonka díky zkusím 👍 👍 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
435
31.1.21 07:59

@Peggys Já chodím normálně do úrazové nemocnice na zubni. Doktorky jsou tam moc šikovné, když mi v minulém tehu musela odstranit starou plombu, tak vrtala tak citlivě, ze to vůbec nebolelo a ani mi ten zub nemusela umrtvit. Platí se tam jen za plomby bílé a za korunku určitě taky. Ale není to klinika, kde se kolikrát platí i jen za vstupní prohlídku. Samozřejmě každá klinika to má jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
1.2.21 17:07

@Aluschka kolik prosím platíte za bílé plomby? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
435
1.2.21 18:05

Nejsem si úplně jista a nechci kecat. Ale myslím podle velikosti 600 a max snad 1400. Ale to jsem nikdy neplatila. Podle mě se tam dá i zeptat při objednání, jakej mají ceník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat