Zkušenosti, nejlepší pediatr Praha 5?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lilypad24
Povídálka 31 příspěvků 07.01.19 13:19
Zkušenosti,nejlepší pediatr Praha 5?

Zdravím vás :mavam: Jsem nyní ve 24tt a už pomalu začínám řešit pediatra pro miminko. Nejdřív mi to přišlo hrozně brzo, ale uvědomila jsem si, že bych taky mohla narazit a nemuselo by být taky nikde místo. Prosím vás o radu: Máte zkušenost s nějakým dobrým pediatrem/pedi­atričkou-nejlépe nedůchodového věku v okolí Prahy 5? Chci komunikativního lékaře, který nad vším nemávne hned rukou a umí i naslouchat. Pokud by byl blízko Zličína bylo by to vůbec nejlepší :D Moc děkuji

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 13:31

Ke Slepičkové nechceš?

Lilypad24
Povídálka 31 příspěvků 07.01.19 13:37
@Anonymní píše:
Ke Slepičkové nechceš?

Tyjo, tu bychom měli doslova za barákem. Nejsem z Prahy(teda teď už vlastně ano) :D, takže jsem si při hledání doktorů nechala vždy doporučit. Takhle blizko by to bylo skvělý :) Ty s ní máš zkušenosti?

Pandulka
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 07.01.19 13:43

Karel Kopecký (Butovice). Ale netušim, jestli zas přijímá nové pacienty

Lilypad24
Povídálka 31 příspěvků 07.01.19 13:43
@Anonymní píše:
Ke Slepičkové nechceš?

Tak jsem se na paní doktorku dívala (recenze)a asi to není uplně dle představ.Každopádně děkuji za reakci :)

Lilypad24
Povídálka 31 příspěvků 07.01.19 13:46

@Pandulka 8o Tak ten vypadá výborně.To jdu hned volat.Moc moc děkuju

Pandulka
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 07.01.19 13:50

@Lilypad24 My ho milujeme celá rodina. Antibiotika mi napsal snad jednou /když byly opravdu třeba)..léčí i homeopatiky.. a pro druhé by se rozkrájel. Ale fakt se bojím, že stále nebere. Ale třeba budeš mít štěstí. :palec:
V tuto chvíli kapacita naší ordinace vytížena víc než na sto procent, a proto se omlouváme, když někdy nebudeme schopni uspokojit všechny nové zájemce o registraci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 13:53

@Lilypad24 :mrgreen: Jestli máš Slepičkovou za barákem, tak nás taky :mrgreen:
Chodíme k ní s dcerou, už jsme řešili pár nepříjemných zdravotních situací a pokaždé byla zlatá. Ona i sestra. Je velmi pečlivá a ochotná odpovídat na mé (někdy asi trochu legrační) dotazy. A to, že je to za rohem, je taky paráda. Mně se líbí i to, že hlídají, aby jim tam v době poradny opravdu nevlezl někdo nemocný.

Lilypad24
Povídálka 31 příspěvků 07.01.19 13:57

@Pandulka nedaří se mi dovolat, ale už na recepci polikliniky paní říkala,že asi bude mít plno.No třeba do porodu někdo odpadne :lol:

Lilypad24
Povídálka 31 příspěvků 07.01.19 14:00
@Anonymní píše:
@Lilypad24 :mrgreen: Jestli máš Slepičkovou za barákem, tak nás taky :mrgreen:
Chodíme k ní s dcerou, už jsme řešili pár nepříjemných zdravotních situací a pokaždé byla zlatá. Ona i sestra. Je velmi pečlivá a ochotná odpovídat na mé (někdy asi trochu legrační) dotazy. A to, že je to za rohem, je taky paráda. Mně se líbí i to, že hlídají, aby jim tam v době poradny opravdu nevlezl někdo nemocný.

Tak dobře máme to za 5ti barákama ale i tak:mrgreen: Já teda recenze beru s rezervou, ale právě o sestřičce psali,že je nepříjemná a pravda doktorku chválili jako kvalitní doktorku i když si tam taky někdo rejpnul.No zkusím i ji.Onl bude asi všude plno.Takže asi to fakt neřeším zas tak brzo :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 14:01

@Lilypad24 Jestli chceš, můžeme se někdy potkat, když jsem venku s dcerkou a můžu Ti říct víc. Ony ty recenze je potřeba brát s rezervou. Já bych ji teda nevyměnila ani za zlaté prase.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 14:05

@Lilypad24 Sestra vypadá na první pohled přísně, ale je to neskutečně hodná a milá osoba. Rázná je jen vůči těm, co nerespektují právě věci typu nelézt s nemocným dítětem do času poradny pro miminka. A v tu chvíli jsem za to jako matka s novorozencem byla opravdu velmi ráda.

Lilypad24
Povídálka 31 příspěvků 07.01.19 14:07

Ještě někdo prosím s doporučením?Pos­ledně když jsem hledala gynekologa tak jsem měla taky 20 čísel a všude plno a samozřejmě jsem skončila z nouze na šíleným místě.Naštěstí se mi podařilo včas utéct :D nerada bych ale toto absolvovala s dítětem.Tak koukám,že asi začínám včas :)

Lilypad24
Povídálka 31 příspěvků 07.01.19 14:09
@Anonymní píše:
@Lilypad24 Sestra vypadá na první pohled přísně, ale je to neskutečně hodná a milá osoba. Rázná je jen vůči těm, co nerespektují právě věci typu nelézt s nemocným dítětem do času poradny pro miminka. A v tu chvíli jsem za to jako matka s novorozencem byla opravdu velmi ráda.

A tak to zase já si rozumím s ráznými lidmi,ale musí taky občas ukázat přívětivou tvář :) Ale dává to smysl.Taky jsem tuhle nad tím přemýšlela,že nechci aby mi na čerstvý miminko někdo chrchlal

Lilypad24
Povídálka 31 příspěvků 07.01.19 16:47

@Pandulka tak bohužel plno.Sestřička tak milá,že bych až plakala :lol: Prý je jí líto, ale že je to boj a volám pozdě.Kdybych prý zavolala někdy před 2 měsíci,tzn. Třeba s registrací do porodnice na konci 1.trimestru,tak by mě vzali nebo leda,že bych přenášela skoro 3 měsíce :) škoda škoda.Každopádně prý se mám připravit na vysoký věkový průměr pediatrů,což byla informace,kterou podala,aniž bych se zeptala.Toho jsem se bala :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Sluníčkář Klus nejdříve politoval své děti a pak oznámil deal s miliardářem

Zpěvák Tomáš Klus (32) neztrácí dobrou náladu a radost ze života a přál by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >