Zkusit to nebo jít od toho?

Anonymní
11.1.20 12:17

Zkusit to nebo jit od toho?

Potřebuji znát i názor někoho dalšího. Není to tak dlouho co jsem se seznámila s jedním klukem. Vyvíjelo se to velice dobře. Všechno klapalo až do teď. Bohužel jsem mi v praci přehodily 2× směny, takže jsem musela zrušit naše schůzky a nemohli jsme se vidět. Hodně mě to mrzelo, ale nemohla jsem s tím nic udělat. Omluvila jsem se mu, ale on je strašné naštvaný. Tvrdí že už se se mnou nic domlouvat nechce, že jsem nespolehlivá a tak. Já jsem před tím nic nezrušila a tohle nebylo jen tak z mého rozmaru. Od té doby to je s náma na bodu mrazu. Ale já nechci tohle celé záhodit jen kvůli takové „prkotine“.
Co myslíte má takovy vztah vůbec cenu?
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23153
11.1.20 12:19
@Anonymní píše:
Potřebuji znát i názor někoho dalšího. Není to tak dlouho co jsem se seznámila s jedním klukem. Vyvíjelo se to velice dobře. Všechno klapalo až do teď. Bohužel jsem mi v praci přehodily 2× směny, takže jsem musela zrušit naše schůzky a nemohli jsme se vidět. Hodně mě to mrzelo, ale nemohla jsem s tím nic udělat. Omluvila jsem se mu, ale on je strašné naštvaný. Tvrdí že už se se mnou nic domlouvat nechce, že jsem nespolehlivá a tak. Já jsem před tím nic nezrušila a tohle nebylo jen tak z mého rozmaru. Od té doby to je s náma na bodu mrazu. Ale já nechci tohle celé záhodit jen kvůli takové „prkotine“.
Děkuji

Jestli jsi rušila rande kvůli práci, tak mi to nepřijde nezodpovědné. Prostě máš i povinnosti. Rozčilování snad není na místě. Omluvila ses. Co bude dělat, až vyvstane opravdový problém? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.1.20 12:33

@Russet no toho z toho mám právě taky obavy.

• Nahlásit
  • Citovat
11233
11.1.20 12:35

Kašli na něj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3611
11.1.20 12:36

Přijde mi to.od něj detinske a chová se jako hysterka. Ten by ti výčital vše…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4296
11.1.20 12:39

A co si jako představoval, že uděláš, hodíš v práci áčko nebo si vezmeš dovolenou, abys mohla na rande? :lol: Dětinský chování :nevim: Nechala bych ho vyvztekat a zkusila si o tom v klidu promluvit, jestli to chceš ještě zkusit, ale jestli je takovej už v začátku vztahu, tak se to bude spíš ještě zhoršovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23564
11.1.20 12:44

On nema pracovni navyky? :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9692
11.1.20 12:53

Zkus pokracovat, ale bud ve strehu. Pokud tohle bude delat dal, tak ho posli vis kam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 12:56

Pokud se ti taková situace s prací může stát i v budoucnu,… Tak ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
833
11.1.20 13:15

Bože, další děťátko, okolo kterého se točí vše :roll: už si tě hezky zpracovává abys za ním chodila s prosikem pokaždé, když nebude po jeho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 13:30

Pokud k tobě cítí náklonnost a lásku, tak bude o tebe bojovat, bude chtít tvoji přítomnost a pro tebe jen to dobré. Myslím, že je ještě nevyzrálý a důležité je, aby jsi myslela hlavně na sebe. Zachovala ses zodpovědně. měj se krásně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1927
11.1.20 13:32
@Anonymní píše:
Děkuji

Chtěl bych ten příběh slyšet i z druhé strany. Opravdu jsi to zrušila jen dvakrát? Mělo to být první rande, nebo už nějaké schůzky předtím proběhly? Neměl něco zamluveného, zaplaceného? Nebral si on sám volno, aby mohl být ty dny s tebou? Vysvětlila jsi mu to nějak rozumně, nebo jsi ho jen odbyla slovy, že se ti to zrovna nehodí a musíš to zrušit?

Hele takhle jak to píšeš, tak to zní úplně jasně - přehodili ti směny, musela jsi zrušit rande. To je v pořádku, normální věc. Takže ten kluk se chová nekorektně. Ale já ti zkusím naznačit, jak to může chápat on z druhého pohledu. Třeba já jsem odjížděl na dva týdny pryč a chtěl jsem se rozloučit s holkou, se kterou jsem v té době chodil na rande. A ona mi řekla, že nemůže, protože chce jít venčit s kamarádem psa. To člověka prostě zamrzí. Pak jsem s jinou dívkou chtěl jít na rande a ona mi řekla, že má čas až za víc než týden. Protože zítra jde na spinning, další den s kamarády do hospody, další den si říkala, že si zajde do fitka… Takže pokud ji chci vidět, tak za týden v úterý. A jestli se mi to úterý nehodí, tak mám smůlu. Obě jsem postupně přestal vídat.

Takže sice existuje možnost, že ten tvůj kluk je idiot a měla by ses na něj vykašlat. Ale zároveň existuje i možnost, že tě chtěl vidět a teď má pocit, že si s ním hraješ, taháš ho za nos… a už mu došly nervy. Možná bys mu to mohla zkusit vysvětlit.

Kdyby se jednalo o první rande a já byl v pozici toho kluka, tak bys to zrušila jednou, pak bys to zrušila podruhé, a na třetí rande bych tě už taky nezval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6977
11.1.20 13:37

Je možné, že mu třeba ex neustále rušila schůzky a proto ho to tak sebralo, nebo tisíc jiných důvodu. Nicméně když budu mluvit za sebe, nic z toho by ho v mých očích neomlouvalo a vzteklouna bych nechala, ať hledá štěstí jinde. Na začátku vztahu se většina lidí může přetrhnout, on už se teď uráží a dělá zle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
133
11.1.20 13:38

Asi záleží na tom, jak moc oba dva o ten vztah stojíte. Když se chová takhle už na začátku, kdy ti v práci změnili směnu, tak by se mi tohle jeho chování vůbec nelíbilo. Když se chce, všechno jde. Místo jeho dětinského chování mohl říct, kdy jindy se zase uvidíte. A dodržet to. Takhle mi to připadá, že není v tomhle ohledu zrovna moc spolehlivý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2240
11.1.20 13:57

Nevíme kolik vám je, jste svobodní? bez závazků? on pracuje? co mu šibe? on nechodí do práce? prosím tě, hlavně se nenechej ovládat manipulátorem.. práce je zdroj obživy, on to nechápe nebo co jako??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama