Zkusit to s ním znovu nebo se rozejít?

Anonymní
12.4.21 11:34

zkusit to s ním znovu nebo se rozejít

Ráda bych znala Váš názor. Seznámila jsem se s někým v domnění, že dotyčný bude chtít ten vztah v pravém slova smyslu, akorát s rozdílem, že budeme žít každý na svém. Známe se podle vidění z bývalé práce. Párkrát mi volal a psal během roku a neměla jsem ten pocit, že nechce vztah, když někoho hledal. Spíš chce vztah jaký vyhovuje jemu, ale takový co je založený na tom " navštiv mne a vypadni ", tzn. na sexu. Samozřejmě tvrdí, že mě na sex nemá, ale viděli jsme se asi 11 krát, z toho potřetí došlo na sex a od té doby je to zatím jen o tom. Podle mne on bude na korunu, nikam mě nevzal, ted se vymlouvá na pandemii, ale předem mi oznámil, že jezdí pouze k rodičům na chatu, a kdyby to se mnou nemyslel vážně, tak mě tam nebude chtít vzít. Nezeptá se kam bych chtěla já, když jsem mockrát chtěla probrat toto téma, hned se na mě utrhnul, že už ho to nebaví pořád dokola jako kolovrátek tohle probírat a mockrát mi říkal, že mě vezme ven, ale ano ven se projít v okolí, protože nikam nejezdí, když nemá auto a i tím vlakem by ho to stálo peníze, rodiče má rád to je něco jiného, já ale nevím moc se mi tam nechce, protože budu mezi cizími lidmi a nebudeme mít soukromí. Malovala jsem si to jinak a bohužel jsem zjistila, že ho mám až moc ráda, on však tvrdí, že už žádnou ženu nikdy milovat nebude, svým způsobem mě má rád, ale neřekne mi to, je chladný. Jsme oba si jiné povahy, já citlivá panna, on štír, ale je dost sobecký a podle mě i mazaný. Byla jsem dlouho nemocná s kovidem, zápal plic a jeho nezajímalo jestli něco nepotřebuji, chtěl at jsem co nejdřív zdravá, že mu chybí už moc sex..To se mě dotklo a přemýšlela jsem o nás týden jsem se neozvala, načež on mi pak volal řekl mi, že má pro mě dárek a dokonce mi řekl sám od sebe že mě má rád. Trošku jsem se uklidnila, ale stále o nás přemýšlela, jeho chování nerozumím, tomu co kolikrát řekne a rozhodla jsem se, že to s ním skončím, po té co mi řekl, že si nebude dávat pozor při sexu. Poslal mi sms, když jsem se mu dlouho neozvala, jestli ho nechci at mu to napíšu a další, kterou jsem si přečetla až jsem odeslala tu svoji, stálo v ní, že si myslel, že si rozumíme a je nám spolu dobře, ale asi se spletl a tak to nechá plavat, popřál hodně štěstí do dalšího vztahu…Takže se rozešel. V té mojí jsem mu napsala co mi vadí na něm a že s ním končím, at se nezlobí. Vubec už potom nereagoval uplynul týden a já se trápila, myslela na něho zda to nebyla chyba a nevydržela jsem to napsala mu, že mě to mrzí..On mi hned volal s tím co tedy bude dál jestli chci ještě pokračovat. Kývla jsem, ale zjištuji, že jsem to dělat neměla. Přijel po 2 měsících ke mně byl sex za 3 hodiny odjel k sobě domů, samozřejmě slibovaný dárek žádný, tak nevím jestli si to vymyslel, abych mu dala, nebo nevím. Za mě ze mě jen dělá blbou, já bych mohla zkusit další muže na vztah, ale ted když jsem mu řekla před nedávnem, že to zkusíme je mi hloupé to opět ukončit. No nevím jak se mám zachovat. Není mi 20, ale o 20 víc, rodinu neplánuji, ani budoucnost to samé on, navíc se v budoucnu odstěhuji on za mnou jezdit nebude, skončí to, jenže zatím by si asi rád užíval, říká, že všechno moc řeším a mám to nechat být jak to je..:-) Má dost bývalek i současných kamarádek, nevypadá špatně a je ukecaný. Prý pro něho není problém si najít někoho jiného a pořád mi vnucuje jeho představy, že určitě budu žárlit, když někam půjdeme ven a potkáme jeho bývalky, nebo kamarádky a on se k nim bude chovat tak, že je bude oslovovat lichotkami apod. Dokonce mi některé ukazoval na fotkách. Zdá se mi, že se to vůbec nehodí a nevím proč mi to říká, vůbec jeho chování mi nesedí..Když jsem nadhodila, že bych potřebovala doma vymalovat, tak je to věc majitele..do koupelny si mám koupit závěs i tyčku…ale aby mi řekl, já ti s tím pomůžu, to není problém, tak jak to udělali jiní v minulosti, tak to ani náhodou. Za mě mě má jen na sex, jenže jak ted z toho mám vybruslit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1920
12.4.21 11:44

Jednala bych na rovinu. Že ti tento „vztah“ nesedí a nechceš ho už vídat. Hlavně mu pak už nepiš!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
431
12.4.21 11:44

Nedočetla jsem to do konce a už v tom vidím problém :mrgreen:
Takový vztah bude vyhovovat, když se oba shodnete na stejným co od toho očekáváte. Podle toho co píšeš ty, tak ti nevyhovuje. Chceš s ním mít vážný vztah a mít ho jen pro sebe. Upřímně si myslím, že nejsi jediná s kterou si užívá.
Zkus mu říct co chceš a stůj si za svým.
Když nebude ochoten změnit svůj vztah k tobě, tak to nemá cenu a ukonči to. Budeš se jen trápit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4061
12.4.21 11:50

No řekni mu, že je de.bil a kopni ho do zadele. Ano dělá z tebe jenom blbku a to proto, že ty si to necháš líbit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12983
12.4.21 12:13

Ne, ty jsi panna a on je debil. Konec pribehu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
289
12.4.21 12:20

Popsala jsi ho jako debila, tak jaký jiný důkaz ještě chceš, že je vážně debil?
Je ti 40 a musí ti být jasné, že nespí jenom s tebou. Tak naivní prosím tě nebuď. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 12:25

zkusit to s ním znovu nebo se rozejít

To proto mluvil o těch kamarádkách, když je potkáme..?Nebo mě chce vytáčet já nevím, přece kdyby měl ještě jiné jistě by jim to taky vadilo ne, kdyby nás spolu potkali? Nebo lidi dneska preferují volný vztahy každý s každým? Jako nerozumím tomu, ale proč teda chce za mnou pořád jezdit, kdyby měl i jiné? A ten dárek, zeptali byste se ho na to? Tvrdil pokud někoho má, že nezahýbá, ale neodpouští ženě, když ona zahne, jeho údajně nechala ex manželka kvůli jinýmu a načapal je spolu, od té doby ženám nevěří a drží si city na uzdě.:-) Je pořád v práci i víkendy, snaží se vydělávat, ale já z toho mám houby, jako kdyby měl jinou jak by to stíhal, ale nevím 2 měsíce jsme se nemohli vidět.

• Citovat
  • Nahlásit
31295
12.4.21 12:30

Strašně dlouhé…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1596
12.4.21 12:34
@Anonymní píše:
To proto mluvil o těch kamarádkách, když je potkáme..?Nebo mě chce vytáčet já nevím, přece kdyby měl ještě jiné jistě by jim to taky vadilo ne, kdyby nás spolu potkali? Nebo lidi dneska preferují volný vztahy každý s každým? Jako nerozumím tomu, ale proč teda chce za mnou pořád jezdit, kdyby měl i jiné? A ten dárek, zeptali byste se ho na to? Tvrdil pokud někoho má, že nezahýbá, ale neodpouští ženě, když ona zahne, jeho údajně nechala ex manželka kvůli jinýmu a načapal je spolu, od té doby ženám nevěří a drží si city na uzdě.:-) Je pořád v práci i víkendy, snaží se vydělávat, ale já z toho mám houby, jako kdyby měl jinou jak by to stíhal, ale nevím 2 měsíce jsme se nemohli vidět.

Ty to fakt nevidíš, že je úplně marnej? Ten si chce žít po svém, nic neřešit, v ničem se neomezovat, nedej Bože pracovat na nějakým vztahu, mít svatej klid a když má náladu, tak si nezávazně vrznout :roll:
Jako bonus si na Tobě navíc masíruje ego kecama o bývalkách a kamarádkách, jako kdyby mu bylo 20.
I kdybycho to tady s Tebou rozpitvávaly ještě na 10 stranách diskuze nic jinýho z toho stejně nemůže vylézt.
Bych se na to mohla…včera bylo pozdě :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
289
12.4.21 12:39

Z tohohle číší zoufalost. Doufání je hezký, asi chceš věřit té představě, že mu na tobě záleží, ale pravda je taková, že chlap, který chce rychle smočit, tak ti slíbí i dovolenou. :lol:
Není nic jednoduššího a hlavně ZDARMA tě občas udržovat v pozoru s frázema, jako že tě má rád… a ty mu to žereš jako nějaká dvacítka. Zapracuj na své sebeúctě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9919
12.4.21 12:39

Neptala bych se ho vůbec na nic, je zbytečné řešit, jestli dárek a co říkal a co neříkal a co ti ukazoval… Neponižuj se už víc, než jsi.
Projevuje se jako nevhodný na vztah, nestará se o tebe a jde mu jen o jedno. A ty se k němu vrátíš, protože ti napsal jednou do sms, že na tebe myslí?

Napsala bych mu, že s ním končím a vymazala ho z hlavy a z telefonu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
400
12.4.21 12:55

Zoufalí, oba. Ty, protože čekáš vážny vztah, on, protože se chová jak puberťák, který si jen honí ego, dokáže druhého schazovat a ještě mu to dělá radost. Za mě, že má jen na to jedno a myslím si, že asi jediná v pořadí nebudeš. Kdyby tě měl rád, tak by to koupil dárky, ikdyz na to není, případně pomohl doma s něčím, uvařil, uklidil… Cokoli, z čeho by si viděla zájem. Ale tady je vidět, že tě má jen na s. k a potom hezký zas klidecek a jet si svoje, bez tebe.

Ano bych mu nepsala, nevolala. Kdyby se náhodou ozval, tak bych mu řekla, napsala, že už jsem to s ním dávno skončila. Číslo zablokovala a čágo Velo. Hledala chlapa, něco počkala až si mě najde. A ne tuhle parodii :mrgreen: Život máš jen jeden, ženská.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2493
12.4.21 12:57

Už je ti doufám jasné, proč má tolik bývalek. Tohle totiž žádná rozumná ženská nemá zapotřebí, ani kdyby to byl poslední chlap a světě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4061
12.4.21 13:12
@Anonymní píše:
To proto mluvil o těch kamarádkách, když je potkáme..?Nebo mě chce vytáčet já nevím, přece kdyby měl ještě jiné jistě by jim to taky vadilo ne, kdyby nás spolu potkali? Nebo lidi dneska preferují volný vztahy každý s každým? Jako nerozumím tomu, ale proč teda chce za mnou pořád jezdit, kdyby měl i jiné? A ten dárek, zeptali byste se ho na to? Tvrdil pokud někoho má, že nezahýbá, ale neodpouští ženě, když ona zahne, jeho údajně nechala ex manželka kvůli jinýmu a načapal je spolu, od té doby ženám nevěří a drží si city na uzdě.:-) Je pořád v práci i víkendy, snaží se vydělávat, ale já z toho mám houby, jako kdyby měl jinou jak by to stíhal, ale nevím 2 měsíce jsme se nemohli vidět.

Prostě s tebou jen manipuluje, aby si štrejchnul… pokud je emočně odosobněn, protože si nechce ublížit, tak je to jeho problém. S takovou si udrží u těla jen naivní paní, která za jeho chováním stále něco hledá, místo toho, aby si prostě přiznala, že je to pako.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
12.4.21 13:13

No de.bil. Vztah ti nevyhovuje, má tě opravdu jen na sex. Je to škrt. Toto všechno už víš. Tak na co čekáš? Není nic trapného na tom přehodnotit názor o vrácení se do vztahu. Prostě ti došlo, že to nepůjde. Pak už ti může být jedno, co si o tobě pomyslí. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat