Zkušnosti s Fertility Blend

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kulina22
Kecalka 144 příspěvků 27.12.16 15:06
Zkušnosti s Fertility Blend

Dobrý den, zrovna jsem si objednala Fertility Blend. Četla jsem o tomto přípravdu velmi kladné recenze, ale chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti. Děkuji dámy. :mavam:

Reakce:

Sabrus
Kecalka 109 příspěvků 27.12.16 15:26

Ahoj, já objednala pro páry a užívali jsem to 3 měsíce, za mě vyhozené peníze, nepomohlo :-( nadruhou stranu, treba budeš spokojená :-)

bravosefe
Stálice 62 příspěvků 27.12.16 15:32

Objednala jsem take pro pary a pro me vyhozene penize. Brala jsem jen kys. listovou a otehotnela jsem.

katula999
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 27.12.16 17:14

@lilien8 objednala jsem pro páry, a otěhotněla jsem 2×, první těhotenství zamlklo v 7 tt, druhé těhotenství skončilo 9.11. porodem krásné zdravé holčičky. Po otěhotění jsem užívala už jen já :) do konce prvního trimestru.Za mě určitě ano :)

Meera
Extra třída :D 10383 příspěvků 27.12.16 17:25

Brala jsem a skončilo to SP. U dalších dvou holek ZT. Podle mě nikdo s určitostí nemůže říct, jestli by otěhotněl i bez toho.

kulina22
Kecalka 144 příspěvků 27.12.16 19:06

Promiňte, ale co je zkratka SP a ZT?
My se snažíme zatím krátce, ale mimi moc chceme, tak jsem pro každé rady. :palec:

Meera
Extra třída :D 10383 příspěvků 27.12.16 19:09

@lilien8 spontánní potrat a zamlklé těhotenství. Jestli se snažíte krátce, tak se na to prosím tě vyprdni, proč brát nějaký přípravky? Kup si listovku, kdyby se zadařilo, ať má mimi pro svůj vývoj co potřebuje a užívejte sexu - otěhotnění do půl roku je standard, do roku je to stále přirozené, tak se k tomu tak postav, jinak si to blokneš sama psychikou.

kulina22
Kecalka 144 příspěvků 27.12.16 20:19

Jsem po operaci cysty a rovnou jsem vysadila antikoncepci. O všem jsem se samozřejmě bavila s gynekologem, on mi tyto tablety doporučil. :? Tak myslíš, že se na to mám vykašlat? ;)

Meera
Extra třída :D 10383 příspěvků 27.12.16 20:45

@lilien8 jak dlouho se snažíte? Kolik cyklů? A máš pravidelnou MS po vysazení HA?

kulina22
Kecalka 144 příspěvků 27.12.16 20:50

Právě, že teď mám naprosto nepravidelnou mentruaci. Dělám si ovlulační testy, ale pokaždé vyšly negativně, jenže gynekolog mi řekl, že se všechno zdá být v pořádku, tak něvím. :nevim: Gynekolog říkal, že tohle mi upraví menstruaci i podpoří těhotenství.

Meera
Extra třída :D 10383 příspěvků 27.12.16 20:56

@lilien8 po vysazení HA chvíli trvá, než se cyklus srovná - přirozeně, dlouho jsi ho vedla hormonálně a teď se musí otřepat a řídit se sám. Kup si kontryhelový čaj, pij ho od prvního dne MS do ovulace, když nevíš kdy je, tak 14 dní a pak už ne. Optimálně se podívej na netu, jak se cvičí pánevní dno a cvič. Až se ti cyklus srovná, otěhotníš jedna báseň :palec: zbytečně neutrácej za preparáty, když máš rozházenou menstruaci kvůli braní antikoncepce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Muchlovačka dne: Modelka Němcová div nevytrhla tajemnému fešákovi jazyk

Slavná česká topmodelka Petra Němcová (39) si v současné chvíli užívá... číst dále >

Připravená kampaň, říká Babiš. Vysvětlil, jak je to s občanstvím syna a cestou na Krym

Premiér Andrej Babiš se znovu vyjádřil ke kauze Čapí hnízdo, která po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >