Reklama

Zkušnosti s Fertility Blend

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kulina22
Kecalka 144 příspěvků 27.12.16 15:06
Zkušnosti s Fertility Blend

Dobrý den, zrovna jsem si objednala Fertility Blend. Četla jsem o tomto přípravdu velmi kladné recenze, ale chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti. Děkuji dámy. :mavam:

Reklama

Reakce:

Sabrus
Stálice 80 příspěvků 27.12.16 15:26

Ahoj, já objednala pro páry a užívali jsem to 3 měsíce, za mě vyhozené peníze, nepomohlo :-( nadruhou stranu, treba budeš spokojená :-)

bravosefe
Stálice 62 příspěvků 27.12.16 15:32

Objednala jsem take pro pary a pro me vyhozene penize. Brala jsem jen kys. listovou a otehotnela jsem.

katula999
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 27.12.16 17:14

@lilien8 objednala jsem pro páry, a otěhotněla jsem 2×, první těhotenství zamlklo v 7 tt, druhé těhotenství skončilo 9.11. porodem krásné zdravé holčičky. Po otěhotění jsem užívala už jen já :) do konce prvního trimestru.Za mě určitě ano :)

Meera
Extra třída :D 10339 příspěvků 27.12.16 17:25

Brala jsem a skončilo to SP. U dalších dvou holek ZT. Podle mě nikdo s určitostí nemůže říct, jestli by otěhotněl i bez toho.

kulina22
Kecalka 144 příspěvků 27.12.16 19:06

Promiňte, ale co je zkratka SP a ZT?
My se snažíme zatím krátce, ale mimi moc chceme, tak jsem pro každé rady. :palec:

Meera
Extra třída :D 10339 příspěvků 27.12.16 19:09

@lilien8 spontánní potrat a zamlklé těhotenství. Jestli se snažíte krátce, tak se na to prosím tě vyprdni, proč brát nějaký přípravky? Kup si listovku, kdyby se zadařilo, ať má mimi pro svůj vývoj co potřebuje a užívejte sexu - otěhotnění do půl roku je standard, do roku je to stále přirozené, tak se k tomu tak postav, jinak si to blokneš sama psychikou.

kulina22
Kecalka 144 příspěvků 27.12.16 20:19

Jsem po operaci cysty a rovnou jsem vysadila antikoncepci. O všem jsem se samozřejmě bavila s gynekologem, on mi tyto tablety doporučil. :? Tak myslíš, že se na to mám vykašlat? ;)

Meera
Extra třída :D 10339 příspěvků 27.12.16 20:45

@lilien8 jak dlouho se snažíte? Kolik cyklů? A máš pravidelnou MS po vysazení HA?

kulina22
Kecalka 144 příspěvků 27.12.16 20:50

Právě, že teď mám naprosto nepravidelnou mentruaci. Dělám si ovlulační testy, ale pokaždé vyšly negativně, jenže gynekolog mi řekl, že se všechno zdá být v pořádku, tak něvím. :nevim: Gynekolog říkal, že tohle mi upraví menstruaci i podpoří těhotenství.

Meera
Extra třída :D 10339 příspěvků 27.12.16 20:56

@lilien8 po vysazení HA chvíli trvá, než se cyklus srovná - přirozeně, dlouho jsi ho vedla hormonálně a teď se musí otřepat a řídit se sám. Kup si kontryhelový čaj, pij ho od prvního dne MS do ovulace, když nevíš kdy je, tak 14 dní a pak už ne. Optimálně se podívej na netu, jak se cvičí pánevní dno a cvič. Až se ti cyklus srovná, otěhotníš jedna báseň :palec: zbytečně neutrácej za preparáty, když máš rozházenou menstruaci kvůli braní antikoncepce.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama