ŽL jako vedlejší činnost při rodičovské

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marcelaaaa
Nováček 7 příspěvků 28.03.18 19:45
ŽL jako vedlejší činnost při rodičovské

Holky, je tu prosím někdo, kdo rozumí podnikání při rodičovské? Chtěla bych si založit ŽL jako vedlejší činnost při rodičovské. Ale nevím, jak je to se zdravotním, když mi skončila během pobírání půlroční mateřské pracovní smlouva. Musím platit zálohy, když jsem prakticky nezaměstnaná???
Děkuji všem za rady.

Reklama

Reakce:

Káťa19
Kelišová 6031 příspěvků 37 inzerátů 28.03.18 19:59

@Marcelaaaa snad nekdo poradi, jinak zkus pohledat na www.jakpodnikat.cz

Káťa19
Kelišová 6031 příspěvků 37 inzerátů 28.03.18 20:04
Az podle vydelku

http://www.jakpodnikat.cz/…ojisteni.php

Regina Hero
Nadpozemská drbna 26979 příspěvků 9 inzerátů 28.03.18 20:21

@Marcelaaaa pokud bereš rodičovský příspěvek, tak to budeš mít jako vedlejší činnost, zálohy se první rok neplatí, pak je dopočítáš za celý rok podle skutečného zisku… kromě zdravotního se taky podávají přehledy pro sociální pojištění… a pokud přesáhneš hranici pro neplacení SP, tak se platí i sociální pojištění… a samozřejmě budeš dávat daňové přiznání…

Marcelaaaa
Nováček 7 příspěvků 28.03.18 20:39

Ano já vím, že se první rok zálohy neplatí, ale platí i to pro mě, když nemám pracovní smlouvu??? Má to na to vliv???

Káťa19
Kelišová 6031 příspěvků 37 inzerátů 28.03.18 20:46

@Marcelaaaa u tebe je rozhodujici, ze jsi na rodicovske, plati to za tebe stat ;) takze ano

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Máma se vdává! Fotky malých svatebčanů vás dojmou

Princeznovské šaty velikosti panenky, fraky jako na tučňáka... a k tomu kopa... číst dále >

Články z Expres.cz

Ani fekálie by vás neměly odradit! Proč je Dubrovník tak oblíbenou destinací?

Před pár dny tisíce českých turistů pobavila zpráva o tom, že chorvatské... číst dále >

Umělecká sebevražda, nebo promyšlený tah? Issa chystá duet se Štikovou!

Okurkovou sezonu po karlovarském festivalu rozčeří vydařená taškařice. Sámer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama