Žlábek u ledních bruslí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 17:33
žlábek u ledních bruslí

Čauky, koupila jsem si lední brusle a bylo mi doporučeno at při broušení zmíním nějaký žlábek :D mohla bych se zeptat jak vypadá a k čemu slouží :D

Reakce:
axelina
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 03.01.19 17:36

Hobby brusle se prodavaji nabroušene vetsinou ale pokud ne - třeba BAUER prodava nenabroušene - tak se musí nabrousit - což vždy znamena že se udela žlábek. když si tu brusli obrátíš nožem k sobe tak by tam mělo vzbiknout jakoby pismene U - a ty brusliš po tech dvou ostrých hranach . Neni to nic specialniho - prostě si dej běžně nabrousit brusle. jinak se asi ani nebrousí

Kriss Tina
Kelišová 7085 příspěvků 03.01.19 17:36

Je to v tom noži, když ti to bude brousit odborník udělá to tak aniž bys mu něco řekla. Bez toho žlábku jsou brusle tupé a zabiješ se na nich :D

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33713 příspěvků 1 inzerát 03.01.19 17:39

Nech si je nabrousit. Pokud jsi koupila nějaké kvalitní, tak je většinou brousí tam, kde jsi je koupila, jinak se podívat někde na zimním stadionu, tam občas bývá někdo, kdo brusle brousí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >