Zlatá rovnátka

936
8.6.15 21:42

zlatá rovnátka

Ahoj holky, mate nektera zkusenost se zlatymi rovnatky? Za mesic mi budou nasazovat fixni rovnatka a tohle mi prijde jako atraktivnejsi a zajimava moznost. Doufam, ze si je nektera z vas take poridila…byla bych velmi vdecna za vase tipy a nazory :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8.6.15 21:52
@Sini píše:
Ahoj holky, mate nektera zkusenost se zlatymi rovnatky? Za mesic mi budou nasazovat fixni rovnatka a tohle mi prijde jako atraktivnejsi a zajimava moznost. Doufam, ze si je nektera z vas take poridila…byla bych velmi vdecna za vase tipy a nazory :hug:

Myslíš ty zezadu?
Kolik tě budou stát?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
936
8.6.15 22:10

@SlecnaSally Nene budu je mit prave viditelne :roll:…nasla jsem nejaky obrazek, jak by to asi melo vypadat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26152
8.6.15 22:16

Tak můj tip je - dodržovat úzkostlivě dentální hygienu, fakt se to vyplatí.
Je škoda, když má někdo srovnané zuby, které jsou proplombované, protože se odvápnila sklovina kolem zámečků…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
936
8.6.15 22:19

@Malaga Dekuju, ale myslim, ze tohle zvladnu rovnatka nerovnatka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26152
8.6.15 22:21

@Sini tak pak určitě výsledek nebude mít chybu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2355
8.6.15 23:32

A je nějaký rozdíl krom toho, že jsou zlatá? Jinak já rovnátka měla 2 a půl roku, ale teda ne zlatá, ale obyčejná, ale rozdíl v tom nevidím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
936
9.6.15 06:03

@barca93 Doufam, ze ve vysledku ne. Spise uz nejsem dite a budu je nosit do svych 28 let, takze jsem chtela, aby byly aspon trosku „sperkem“ a ne jen mit plnou pusu sedeho kovu. no ale uvidi se… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35181
9.6.15 06:39
@Sini píše:
@SlecnaSally Nene budu je mit prave viditelne :roll:…nasla jsem nejaky obrazek, jak by to asi melo vypadat.

jestli tohle jsou ty zlaty, tak bych do toho neinvestovala, prijde mi to stejny, jako sedivy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2355
9.6.15 09:25

@Sini Já ti do toho nechci kecat, ale pokud se od rána do večera nesměješ s otevřenou pusou nebo nemáš zuby jako kůň, že ti jdou vidět celý při běžném mluvení, tak ty rovnátka nijak vidět nejsou a tohle mi přijde zbytečný, protože nikdo nebude zkoumat, jestli jsou zlaté a hlavně to většina lidí určitě ani nepozná. Když už chceš investovat, tak být tebou, tak si spíš zaplatím ty keramická, které jdou vidět mnohem míň, než tohle (viz obrázek) :nevim:, ale každopádně to je tvoje věc ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
936
9.6.15 15:44

@barca93 tak to ja se asi smeju dost :mrgreen:…jinak pravda, tyhle se mi take libi, jenom pry jsou nachylnejsi na poskozeni :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26152
9.6.15 17:32

@Sini spíš se budou muset měnit častěji gumičky - bílé chytají pigmenty ze stravy, tak jsou brzo zažloutlé…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2355
9.6.15 20:00

@Sini To nevím, já jsem měla jen ty obyč, tak nemůžu srovnávat, ale řikám, když už bych chtěla něco jinýho než ty normální, tak bych spíš volila ty keramická, protože u těch zlatých bych fakt asi nepoznala rozdíl, kdyby je někdo měl ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama