Půjčovna šatů v Jihlavě nebo v Praze na zlatou svatbu babičky

15
22.1.20 17:33

Zlatá svatba oblečení

Ahoj,
měla bych dotaz. Nevíte někdo prosím, nejlépe z Jihlavy, jestli není někde v Jihlavě, popř. Praha, nebo v okolí půjčovna společenských šatů? Babička bude mít zlatou svatbu a opravdu si nevíme rady s oblečením pro ni. Nejlepší by byl asi kostýmek nebo nějaké šaty, ale bude to v dubnu, takže bude asi ještě zima.
Předem děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
22.1.20 23:36

A víte o té svatbě nějaké podrobnosti?
Bude doma/ v restauraci.
S obřadem/ bez obřadu?
Já byla na dvou. Jedná byla babičky s dědou. Bylo to u nich doma a jen jsme se hodili „do školního“, protože jinak jsme tam jezdili v teplákach, na práci.
A druhá byla teď u tchánovců, ty jsme dlouho ukecavali k tomu, aby to bylo v restauraci a tam jsem si místo riflí a trička ( ve kterém tam jezdim běžně, vzala halenku a společenské kalhoty. Bylo nás tam 5 a 1/2, chlapi si vzali jen košile, jediný v kvádru byl tchán.
Akce byla jen asi od 4 do 10 do večera.

Obě akce byly bez obřadu.

• Nahlásit
  • Citovat
15
23.1.20 06:52
@Anonymní píše:
A víte o té svatbě nějaké podrobnosti?
Bude doma/ v restauraci.
S obřadem/ bez obřadu?
Já byla na dvou. Jedná byla babičky s dědou. Bylo to u nich doma a jen jsme se hodili „do školního“, protože jinak jsme tam jezdili v teplákach, na práci.
A druhá byla teď u tchánovců, ty jsme dlouho ukecavali k tomu, aby to bylo v restauraci a tam jsem si místo riflí a trička ( ve kterém tam jezdim běžně, vzala halenku a společenské kalhoty. Bylo nás tam 5 a 1/2, chlapi si vzali jen košile, jediný v kvádru byl tchán.
Akce byla jen asi od 4 do 10 do večera.Obě akce byly bez obřadu.

Akci chystame s moji sestrenici (jsme vnoucata), svatba bude normalne v kostele v 11 hodin, pote hostina v restauraci:slight_smile:, vse je pro prarodice prekvapeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 11:36
@Cookes píše:
Akci chystame s moji sestrenici (jsme vnoucata), svatba bude normalne v kostele v 11 hodin, pote hostina v restauraci:slight_smile:, vse je pro prarodice prekvapeni.

Překvapení je hezká věc, ale zjistili jste si, jeslti by s tím prarodiče souhlasili?
My tehdy taky chtěli, aby to babička s dědou měli u nich v kostele, ale děda nechtěl, že nebude dělat nikomu šaška (ehm a nakonec by do toho šel…)
Totéž teď, taky byl plán, že je vezmeme znovu na radnici, ale tchán nechtěl. Tak to bylo bez radnice…
Ber to tak, že je to jejich den, připravit to a postavit je tak trochu před hotovou věc (svolat všechno příbuzenstvo a zaplatit to), aby se oni jen načančali a šli. Ale počítejte s tím, že mám klidně mohou říct ne…
Jedna akce byla v počtu asi 30 lidí, druhá asi 20, prostě se „svolalo“ nejbližší příbuzenstvo a moc se to nehrotilo.

A oblečení?
Myslím si, že ani halenkou a čermýni kalhotami nic nezkazíš. Prostě si vem něco, v čem se budeš cítit dobře. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
12282
24.1.20 09:37

Tulipánku - zakladatelka se ptá na oblečení pro babičku :P ne pro sebe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.1.20 22:08
@stinga píše:
Tulipánku - zakladatelka se ptá na oblečení pro babičku :P ne pro sebe

Děkuji, nějak jsem to přehlídla…
Asi bych měla pod práškama (chřipka) míň psát a líp číst… :andel:

Ok. Tak se polepším… ;)

Tchýně měla kostým, kalhotový… :andel: ;)
A o půjčovně v Jihlavě nevím, v Praze jich bude spousta, jen bych je napřed obvolala… :think:
Ale mohlo by se vám stát, že zjistíte, že to bude levnější a možná i jednodužší to oblečení koupit…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama