Prášky na hubnutí Adipex (zlatá vejce) - máte zkušenost?

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.2.11 20:38

zlatá vejce-máte někdo zkušenost?

Dobrý večer,
budu raději inko, mám se zač stydět…začala jsem brát zl. vejce, jelikož se mi nedařilo zhubnout normálním způsobem a teď se vtom trochu plácám. Mám velké změny nálad, když vysadím, když je beru jsem zrychlená, vše stíhám a zvládám, ale mám vedlejší příznaky, jako je bušení srdce, návaly, pocity úzkosti, nespavost..jenže jsem schodila již 10 kg a dalších 5 chci schodit a tak nějak si nemůžu pomoci a objednávám přez net další a další.. vím, že mi to škodí, ale ta schozená kila jsou mi příjemná. Navíc vysadím a žeru a žeru… :-( má někdo zkušenost? Už nevím, jak dál..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9044
17.2.11 20:41

Ahoj,za jak dlouho si zhubla tech 10 kilo??
Ja bych radila vysadit a trochu se poprat i bez toho s tou zravosti :)Jestli jsi tolik zhubla za kratky cas,pujde to pak zas rychle nahoru :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.11 20:53

anonymně…je to pro mě citlivé téma pořád
ale zemřela mi kamarádka,když toto brala…
měla skrytou srdeční vadu,porodila vytoužené dítě a začala to brát,nedařilo se jí shodit.
A dnes už tady není..........

• Citovat
  • Nahlásit
1249
17.2.11 20:59
Anonymní píše:
anonymně…je to pro mě citlivé téma pořád
ale zemřela mi kamarádka,když toto brala…
měla skrytou srdeční vadu,porodila vytoužené dítě a začala to brát,nedařilo se jí shodit.
A dnes už tady není..........

můžu se jen zeptat,kolik ti je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.11 21:01

Mě????je mi 36 let.....
proč??

• Citovat
  • Nahlásit
1249
17.2.11 21:05
Anonymní píše:
Mě????je mi 36 let.....
proč??

a co zajít k psychiatrovi?nemyslím to zle :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.11 21:08

Ale já nejsem zakladatelka…já psala,co zlatá vejce udělaly kamarádce.....
nebo teda napomohly k tomu,že tady není dnes

• Citovat
  • Nahlásit
1249
17.2.11 21:11
Anonymní píše:
Ale já nejsem zakladatelka…já psala,co zlatá vejce udělaly kamarádce.....
nebo teda napomohly k tomu,že tady není dnes

tak to se omlouvám,jsem tupounek.. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.11 21:13

Terdule…nevadí…
já píšu jako anonym proto,že to prostě byla kamarádka a nevím,kdo sem chodí a četl by to…třeba z její rodiny,známých…

je to sice už dýl,ale stejně…synovi to maminku nevarátí…
Petra

• Citovat
  • Nahlásit
1249
17.2.11 21:19
Anonymní píše:
Terdule…nevadí…
já píšu jako anonym proto,že to prostě byla kamarádka a nevím,kdo sem chodí a četl by to…třeba z její rodiny,známých…je to sice už dýl,ale stejně…synovi to maminku nevarátí…
Petra

já si vás dala dohromady a zděsila jsem se..kamarádky je mi moc líto,ale já jsem člověk,který chemii když nemusí,tak do sebe nedá!nejsem modelka,ale nadváhea mě ňák netrápí,mám jiný starosti…mě umřel kamarád,drogy!příde mi to stejný určitě bych to řešila jinak..hezký večer

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24690
17.2.11 21:19

Pokud tě to omezuje a sama nedokážeš přestat (nemám tušení, o jaký jde „preparát“, ale ono je to celkem jedno, závislost jako závislost), tak opravdu na psychiatrii…
Je to nemoc a psychiatr ji umí vyléčit (pokud budeš ty sama taky chtít).
Moc neváhej :palec:
(Radši dřív, než pozdě, jak tak čtu druhou anonymní…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3040
17.2.11 21:25
Anonymní píše:
Dobrý večer,
budu raději inko, mám se zač stydět…začala jsem brát zl. vejce, jelikož se mi nedařilo zhubnout normálním způsobem a teď se vtom trochu plácám. Mám velké změny nálad, když vysadím, když je beru jsem zrychlená, vše stíhám a zvládám, ale mám vedlejší příznaky, jako je bušení srdce, návaly, pocity úzkosti, nespavost..jenže jsem schodila již 10 kg a dalších 5 chci schodit a tak nějak si nemůžu pomoci a objednávám přez net další a další.. vím, že mi to škodí, ale ta schozená kila jsou mi příjemná. Navíc vysadím a žeru a žeru… :-( má někdo zkušenost? Už nevím, jak dál..

byla jsem na tom úplně stejně. Hrozně aktivní, stihla jsem šíleně věcí, jak to přestalo účinkovat, tak šílený útlum a šílená nálada. jakmile jsem je přestala jíst, tak kila šla nahoru. Sice ne moc, protože jsem hodně cvičila a jedla velice málo, ale i tak šla.
dostavily se poruchy spánku a koncentrace. Možná je to dobrý na takové to nastartování (týden dva), aby člověk si zmenšil objem žaludku, ale pak už se snažil sám.
je to svinstvo.

Příspěvek upraven 17.02.11 v 21:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7576
17.2.11 21:26

Nevím, co to obsahuje, ale někde jsem četla, že je to návykové. A takhle, jak to píšeš, jakmile to vysadíš, dostaví se jojo efekt jak vystřižený. Obrať se hned na dietologii v nemocnici nebo třeba na sdružení STOB.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3040
17.2.11 21:29

Já jsem to vyřešila tak, že jsem dorazila poslední plato a pak už to nesháněla. Chvíli jsem byla jakoby v absťáku, ale během 14 dní v poho. Dokážeš to taky. Ty kila za ztracený zdraví nestojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5233
17.2.11 21:33

Moje kamarádka to brala taky.Stejné přiznaky měla i ona.Zhubla požedované kila a přestala to brát.Žaludek si zvykl na to jak jedla a pár roků si tu postavičku udržela.Pak,ale začala jíst normálně a nabrala co shodila.
Ty musíš mít tu pevnou vůli s tím skončit.Nikdo ti s tím nepomůže.
Já mám taky problémy s kily,ale přítelovi se líbím taková jaká jsem. :srdce:
Nevěděla jsem,že se to dá objednat přes net.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat